Skocz do zawartości

Metal Gear Solid: The Legacy Collection


dexx

Rekomendowane odpowiedzi

Gierka wylądowała i wygląda tak:

 

Rozczarował mnie artbook, jedyny element który mógłby mnie zmusić do zakupu tej kolekcji. Liczyłem na opasłe, ciężkie tomiszcze jak przy limitce HD kolekcji. Z drugiej strony cena jest normalna, więc nie można oczekiwać cudów. Podoba mi się okładka kolekcji.

Odnośnik do komentarza

TTS pod względem gamaplayowym nie wychodzi tak dobrze. Środowisko gry, projekty poziomów itd. nie radzą sobie z możliwościami postaci. Wszystko jest klaustrofobiczne.

 

 

Dlaczego? To po prostu podrasowany silnik Sons of Liberty. Mam Twin Snakes i nawet całkiem niedawno sobie go odświeżałem. Gameplay jest identyczny jak w MGS2 i do tego ma rewelacyjnie odnowione cut-scenki (zwłaszcza te z Gray Foxem). 

Odnośnik do komentarza

 

TTS pod względem gamaplayowym nie wychodzi tak dobrze. Środowisko gry, projekty poziomów itd. nie radzą sobie z możliwościami postaci. Wszystko jest klaustrofobiczne.

 

 

Dlaczego? To po prostu podrasowany silnik Sons of Liberty. Mam Twin Snakes i nawet całkiem niedawno sobie go odświeżałem. Gameplay jest identyczny jak w MGS2 i do tego ma rewelacyjnie odnowione cut-scenki (zwłaszcza te z Gray Foxem). 

 

Też mam. Po prostu myśle że nowe możliwości bohatera powodują, ze Shadow Moses po prostu jest za "małe" :)

Zmiany w skrypcie mi nie leżą też lekko ;)

Edytowane przez Gawlick
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nie wyobrazam sobie tego rimejka jedynki na FOXie. Musieliby zmienic prawie calkowicie koncepcje, inaczej z tymi nowymi mozliwosciami, bylaby to gra na góra 2 godziny. Nie wspominam, ze na starcie ponad połowa walk z bossami, traci sens. Kazdego moznaby rozwalic strzalem w leb socomem, a wiekszosc lokacji poprostu przeskoczyc miedzy barierkami. Pamietacie motyw z C.Towers? Zbiegamy na sam dol i nie mozna dostac sie na parter, bo przed nami dwa schotki rozwalone. Snake kuca i kwituje wszystko soczystym "Damn". Dodatkowa godzina gry, zeby ominac przeszkode, ktora dzisiaj przeskoczylby kazdy Drake czy inny Marcus naciskajac jeden guzik. Musza te gre przemodelowac totalnie, a jesli to zrobia, to na 99 proc wyjdzie klapa.

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

a ja mam prawie wszytkie częście mgs w szafie, w tym kolekcjonerke MGS1 ;)  (swoją drogą odpala sie normalnie na ps3 z czarnej płyty, ale jakość grafy na HDTV woła o pomste)

 

ale

po pierwsze: chętnie ogram sobie 2 i 3 w HD a nie udało mi sie dorwać HD edyszyn

po drugie: nie przeszedłem jeszcze PW (powód jw)

po trzecie: MGS4 mam pożyczony od brata

 

 

więc chętnie kupie tego kotleta, żeby mieć wszystko na kupie, żeby mieć 2 i 3 w HD, żeby mieć PW, i żeby mieć własnego mgs4

 

a jak już to zrobie to zamierzma przejśc w kolejnoście chronologii czasowej

 

mgs3 > PW > mgs1 > mgs2 > mgs4

 

 

i to będzie uczta

 

zwłaszcza  że mgs1 ostatnio przechodziłem z 10 lat temu, mgs2 tylko raz kilka lat temu a mgs3 wiele razy ale też kilka lat temu. a mgs4 ze 2 lata temu raz, i była to jedyna gra w której siedziałem i cztytałem wszystkie napisy końcowe!, nie tylko oglądałem ale czytałem! (zwykle jak lecą napisy odwracam sie do kompa i czekam na powrót do menu głównego),. a mimo że w mgs4 były ze 2-3 godziny grania i 20 godzin filmików i rozmów to końcowka wywarła na mnie ogromne wrażenie i z przyjemnością oddałem jej hołd czytając napisy ;)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...