Skocz do zawartości

Call Of Duty: Ghosts


Janush

Rekomendowane odpowiedzi

"Sytuacja, w której znana sieć sklepów zdradza istnienie tytuły, o którym nikt wcześniej nie słyszał, nie jest w branży gier wideo niczym niezwykłym. Jakiś czas temu pisaliśmy o plotce, według której kolejna część tasiemca od Activision miałaby nosić tytuł Call of Duty: Ghosts, tymczasem właśnie taki produkty zamieściło w swojej ofercie brytyjskie Tesco...

Jeśli zajrzycie na stronę internetową sklepu, znajdziecie tam kolejną odsłonę Call of Duty z podtytułem Ghosts, która zmierza na PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Grę oznaczono jako "nowość", Tesco nie zna jednak daty premiery, gdyż 30.12.2013 zamieszczono tam zapewne tymczasowo. Według marcowej plotki, zapowiedź nowego CoD-a ma mieć miejsce 1 maja. Czekamy..."

1366815284-cod-ghosts-360.jpg

1366815326-cod-ghosts-ps3.jpg

 

Zapowiedź pierwszego maja, tak samo jak bo2. Do tego wcześniej drifor mówił właśnie, że nowy cod ma się tak nazywać i trochę info o nim powiedział.

 

Szkoda tylko, że nie wychodzi na nową generację konsol. Która to już będzie gra z rzędu na tym samym silniku graficznym (bo na tej generacji na pewno nie zmienią na nowy) ? :D

 

PS. Okładka jest mega :wub:

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 436
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Ja tam czekam.... mam nadzieję na to że IW wróci na dobry tor przed nową generacją. I dostarczy nam dobre, ba.. bardzo dobre multi na następne pół roku. OBY tylko  nie popełnili błędów(takich samych)jak  przy okazji MW3. Infinity Ward dostarczyło nam najlepsze multi tej generacji(pierwszy MW) i tego powinni się trzymać.

Edytowane przez .:marioo:.
Odnośnik do komentarza

Też na to liczę, jednak w to mocno wątpie. Chociaż w sumie powinno być lepiej niż z mw3, bo teraz infinity ward się już pozbierało do kupy, a podczas tworzenia mw3 pół studia odeszło i nie było zbytnio ciekawie u nich. Martwi mnie tylko to info o jeszcze szybszej rozgrywce (postać ma być bardziej mobilna) ;/ Przecież głównym bohaterem w tej grze ma być snajper (swoją drogą liczę na dużo epickich misji snajperskich ^ ^), a nie je.ba.ny rambo....

Odnośnik do komentarza

Są też tacy, którzy nie narzekają tylko dalej grają (np.: gość z filmiku, który tutaj udostępniłem) :P Niby wszyscy marudzą na każdego coda, ale tak czy siak w niego dalej młócą i ostatecznie są zadowoleni. Tak samo jest z battlefieldem. Każdy na niego narzeka, że to złe tamto złe, a 500 godzin gry nabite ;) Jeżeli komuś cod sprawia frajdę to będzie w niego grał i tyle. 

 

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza

To twoj filmik? Produkcja dwoch to dla nich raczej tylko I wylacznie strata pieniedzy, nie beda w stanie wypromowac dwoch gier I sprzedac je obie w podobnym nakladzie co poprzedniczki.

 

Po drugie, wcale nie jest wykluczone, ze juz wlasnie Ghost jest tworzony przy uzyciu nowej technologii. Po prostu wersja na obecne konsole moze byc uposledzona tak jak bf3 na ps360. W koncu kiedys beda musieli ten nowy silnik wprowadzic a nie wydaje mi sie zeby rozsadnym krokiem bylo przydzielanie tego zadania Treyarchu w przyszlorocznej odslonie, bo to studio juz mialo pare wpadek zarowno w programowaniu na pc czy ps3.

Edytowane przez Kre3k
Odnośnik do komentarza

Fajnie, że klimat zmieniają. Mam nadzieję, że będzie więcej misji snajperskich (w końcu gramy ghostem). No i błagam niech już dadzą nowy silnik graficzny i wersje na nextgeny. Swoją droga oprócz klimatu i silnika powinni zmienić troszkę więcej rzeczy, bo widać, że ludzie zaczynają być znudzeni już obecnym codem. W sensie nadal się sprzedaje znakomicie, ale rozmawiając ze znajomymi i patrząć na youtube widać, że podjarka black opsem 2 jest dużo mniejsza niż swego czasu poprzednimi częściami (Black Ops 1 <3 ).

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Ale jezeli misja snajperska to tak jak w cod 4(misja one shot,one kill) gdzie trzeba bylo brac pod uwage wiatr. Ale jednak obawiam sie,ze bedzie malo misji snajperski bo nie bedzie mozna zrobic z singla kolejnego,Michael Bay style. Niestety od mw2 w cod w singlu stawiaja na jak najwieksza ilosc fajerwerkow i wybuchow.

Odnośnik do komentarza

Trailer podobno ma byc 1 maja,ale pewnie to bedzie 1 maja w usa wiec jutro w godzinach wieczornych. Plakat z gamestop

 

ghosts2.jpg

ghosts3.jpg

 

 

Czy tylko mi ten pierwszy kojarzy się z Resistance 3?

 

Nawiasem mówiąc, na okładce jest inne logo Infinity Ward, niż na tym drugim plakacie. Chcą zmienić pomiędzy ogłoszeniem, a wypuszczeniem gry?

Odnośnik do komentarza

Dopiero teraz się pokapowałem, że kolo na tej okładce zakłada maskę, myślałem przez cały czas, że sobie poprawia kapelusz.

 

Niech już dawają ten trailer, czekam na ten ich nowy silnik, wojnę na porównywanie z Frosbajtem itd. będzie kupa śmiechu. Chyba, że to "next-generation" odnosi się do nowej podserii, którą tym sposobem otwierają.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Ktos z joystick za wczesnie dal info :whistling:  i juz wiemy,ze w trailerze nie bedzie gameplay'u.

 


Confirming rumors, Activision has revealed the next game in its billion-dollar shooter franchise; titled Call of Duty: Ghosts.

The next game in the Call of Duty franchise is in the works for PC, Xbox 360 and PS3 as well as next-generation console platforms, including Wii U.

A teaser trailer for the tenth main series title – excluding expansions, handheld games and spin-offs – features no in-game footage. Instead the adrenaline-fueled video showcases a smattering of quick-cuts and a reveal of the game's title, which retailers leaked in April.

Call of Duty: Ghosts is scheduled to launch on November 6, 2013. An onslaught of additional info and explosion-filled marketing is expected closer to E3 2013.

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:http://www.joystiq.com/2013/05/01/call-of-duty-ghosts-trailer-release-date/

 

941927_170387519787361_291758242_n.jpg

 

I mamy ''trailer''

 

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Podoba mi sie,ze zmienili styl wczesniej wrzucali trailer,w ktorym bylo nawalone 500 wybuchow,40 spadajacych helikopterow itp. a teraz robia teaser. Moze Acti zmienia troche taktyke.

Odnośnik do komentarza

Skoro pokażą na konferencji Microsoftu przy okazji ukazania nowego Xbox'a to chyba nie uważacie że COD będzie na starym silniku? Uważam że plotki się potwierdzą i Acti pokaże coś naprawdę OGROMNEGO, i zaskoczy wszystkich - oby nie zepsuli starej dobrej rozgrywki poprzez wprowadzenie nowego silnika, bo jako fan Call of Duty jakos mi nie przeszkadzała grafika, głownie chodziło o to żeby działało wszystko w 60fps :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.