Skocz do zawartości

Call Of Duty: Ghosts


Janush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 436
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Team Flawless rekrutuje!
COD Ghosts na PS4

Szukamy ogarniętych graczy do wspólnej gry GB (GameBattles). Graczy którzy chcą do nas dołączyć musza spełniać te wymogi:

- Headset + dobra komunikacja
- Aktywność: częste granie
- Wysokie umiejętności (Skill)
- Wiek: minimum 15 lat

Zainteresowanych proszę o skontaktowanie się na GG: 46115758 / Skype: RajbackPL / PSN: Bocianisko5 lub fS_Bociann / Strona internetowa: fs-clan.pl (chwilowo nieczynna)

Odnośnik do komentarza

 

Team Flawless rekrutuje!

COD Ghosts na PS4

Szukamy ogarniętych graczy do wspólnej gry GB (GameBattles). Graczy którzy chcą do nas dołączyć musza spełniać te wymogi:

- Headset + dobra komunikacja

- Aktywność: częste granie

- Wysokie umiejętności (Skill)

- Wiek: minimum 15 lat

Zainteresowanych proszę o skontaktowanie się na GG: 46115758 / Skype: RajbackPL / PSN: Bocianisko5 lub fS_Bociann / Strona internetowa: fs-clan.pl (chwilowo nieczynna)

 

Yo, jestem zainteresowny, gralem wczesniej przez kilka miesiecy GB 2v2 SND z kumplem ktory wysypal sie i zrezygnowal z grania w marcu. Headset jest (PX4), doswiadczenie jest, skill trudno ocenic siebie obiektywnie ;). Odezwę się na privie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Cześć, szukam osób do zdobycia kilku (wszystkich?;d) trofeów w trybie Wyginięcie w Ghosts (PS4). Mam 24 lata, posiadam headset. Mój psn: Lesstat90. Jeśli jesteś zainteresowany, to dawaj zaproszenie i zaznacz, że chcesz pograć w wyginięcie :D Pozdrawiam!

Edytowane przez Pharaun
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Ano poczatek ok, nawet skojarzylo mi sie w pewnym momencie z Resistance3 jesli chodzi o miejscowke. Niezla byla tez walka w rafinerii i platformie wiertniczej, ale trwalo to zbyt krotko. Zakonczenie to zenada xD

gosc dostal strzala z magnum w klate, zlecial z walacego sie mostu i pociagu do wody i przezyl xD potem jeszcze dal im popalic lol

. Pies rzeczywiscie byl fajny, ale za krotko sie z nim gralo.

Co ratuje ta gre to tryb multi ze strzelaniem do ufokow.

 

Czezare, steelbook byl w dobr cenie to kupilem i gdzies musialem wylac swoje zale.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...