Skocz do zawartości

Wolfenstein: The New Order


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Gra jest super! Jest sex jest polski język i jest niemiecki rock and roll. Znajdziek tyle że w 3 rozdziałach chociaż lizalem sciany wszystkich nie odkryłem. Klimat wylewa się z ekranu. Polecam bo dla mnie to najlepsza gra na ps4 obok ac4 i thief. A ogólnie tylko dark souls 2 i banner saga mi się bardziej podobały w tym roku a gram we wszystko godne zagrania na ps3, ps4, 3ds, pc i vicie.

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Jeśli przez pierwsze wrażenia odnosisz się do tutorialowej misji po której się dopiero zaczyna właściwa gra to trochę racji w tym jest. Pierwszy lewel jest taki bardzo tradycyjnie korytażowo-shooter'owy. Ale już lewel w szpitalu jest fajny. Natomiast samo strzelanie moim zdaniem ma świetny feeling, niezależnie od lewelu w który gramy:)

Odnośnik do komentarza

Gra jest bardzo dobra,nie ma co liczyc na gre roku ale i tak nikt od niej tego nie wymaga. Podoba mi sie patent z wychylaniem broni  w pionie(w poziomie tez jest), mozliwosc noszenia doslownie kazdej broni na dwie rece (wlanczajac snaiperke i nóż :) ) gadzet do rozcinania metalu, arsenal w grze jest raczej standartowy (moze pozniej dochodza jakies wymyslne bronie). Rozgrywka jest oldschoolowa co mi sie podoba, troche skradania troche rozpierduchy przy ktorej nie pomagaja nam zadne NPC jak w innych shooterach. W grze jest 16 chapterow raczej dlugich (w Polsce chyba najlepszy :) ) , troche eksploracji sporo (pipi)ek do zbierania.

To co mi sie nie podoba to loadingi na Ps3 (ale jestem przewrazliwiony na tym punkcie), doczytujace sie tekstury na naszych oczach sie zdarzaja (Ps3),czasem sa scinki na cutscenkach ale nie takie jak w Thiefie, Ai moglo by byc lepsze ale widywalem gorsze :)  i walki z duzymi robotami sa jakies bez wyrazu. W kazdym badz razie warto zagrac, przejsc gre raz i sprzedac/wymienic.

Odnośnik do komentarza

Gra skończona :) 

 

O ile można tak powiedzieć, bo przecież jeśli ktoś jest głodny to jest druga ścieżka wyboru, kody enigmy które odblokowują różne tryby i wiele więcej. Gra jest bardzo dobra i każdemu polecam, więcej napiszę jak będę miał czas choć nie wiem czy ma to sens skoro większość musiałbym zaspoilerować 

Odnośnik do komentarza

Ile jest rozdzialow? kurde po chwilowym rozkreceniu znowu wkrada sie nuda i zaczynam sie meczyc...nie wiem brakuje mi fps takie z przytupem jak byl Half Life czy SW Republic Commando z nowszych Deus Ex - mimo ze gry singlowe to skonczylem kilkanascie razy i bawilem sie zawsze swietnie...opcja 1 - dopadl mnie kryzys i znudzenie grami; opcja 2 - gra jest poprostu zwyklym sredniakiem. Okay klatki stabilne, jednak jakos wizualnie bez podjary, muza o ile te kawalki co zbieramy fajne to w grze jakos za czesto nie uswiadczamy milo przygrywajacej nam muzyczki. Fabuly nie bede sie czepial jest bo jest ale patrzac na wspomniane gry przezemnie to jednak slabo to wypada. Sciezki typu skradanie, rozpierducha zawsze na plus ale tez z tego co na razie gram nie ma jakiegos wiekszego znaczenia. AI to porazka i sorry ale wystarczy sie skitrac w pomieszczeniu i strzelac w tepakow wychodzacych przez drzwi do pomieszczenia..

Napisze tak gdybym wylozyl teraz 200ziko na gre to bylbym niemilosiernie wkur..iony tak to tylko troche jutro gra razem z zlodziejem ida na wymiane i obczaic bedzie trzeba Hobbita..

Odnośnik do komentarza

Rozdzialow jest 16. Z czego chyba 3 to mini rozdzialy gdzie wykonujemy zadania latajac po naszej bazie. Generalnie na uber zbyt trudno nie jest, a mozna do woli ginac by szybko odblokowac perki. Mnie chyba 4 zostaly do oblokowania. Generalnie gra jest ok, ale tez jechanie z nia na pelnym gazie do niczego dobrego nie doprowadza bo wkrada sie nuda. Ale ogolnie w oczekiwaniu na WD to jest spoko. 

Odnośnik do komentarza

Pawel gram na srednim i AI jest slabe jesli nie powiedziec tragiczne. Leza pod lufe jak cielaki, z tym ze u mnie pierwsze przejscie to pod fabule, zwiedzanie i bawienie sie gra. Zobacze pozniej na wyzszych ale watpie zeby poza celnoscia wrogow cos sie zmienilo.

 

No to szkoda bo w poprzednim Wolfie było całkiem znośnie pod tym względem.

Odnośnik do komentarza

Ja gram na ostatnimpoziomie trudności i jest w sumie łatwo, gameplay jest mega przyjemny fajnie że tak jak w starym wolfie mozna jeść karmę dla psów w celu wzmocnienia sie:)

ładnie sie zdziwiłem jak usłyszałem npc mówiących po polsku

 

 

Haha

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

Skończyłem grę i podtrzymuje to co napisałem wcześniej. Ostatnio tak dobrze przy FPS bawiłem się jak grałem w Shadow Warriora z tamtego roku :) . Gra jest nie brzydka, ma fajną mechanikę i super fabułę. Taka fabuła ala kino klasy b z nazistami :) . Fajne polskie akcenty, fajny klimat

fajna ania i fajny Max. Zakończenie przewidywalna ale w ten miły sposób. Gra może na koniec łzy mi nie wycisnęła ale jednak smuteczek był.

  Polecam bo w dziedzinie strzelanek nie ma nic lepszego na ps4 czy xbox one (chodzi o SINGLE PLAYER FPS) .
 
A ten tekst 'w oczekiwaniu na watch dogs' mnie rozbawił bo coś czuję że oceny wyższe będzie miał Wolf od watch dogs :) No ale takie jest moje zdanie. Dla mnie na razie to zaskoczenie roku. 3 tygodnie temu nie wiedziałem że wolf wychodzi w tym miesiącu. Zobaczyłem jeden trailer i zainteresowałem się tytułem. Zobaczyłem jeden gameplay na youtube przed premierą i kupiłem w ciemno. Gra nie tylko nie zawiodła ale dała mi więcej niż się spodziewałem.
 
 
Przejście gry ze znalezieniem wszystkich znajdziek zajęło mi 20 h . Za pierwszym przejściem z lizaniem ścian ok 18 h . Potem jeszcze 3 chaptery powtórzyłem aby brakujące znajdźki znaleźć. Nie calakuje gier to i dla mnie koniec zabawy ale jak bym calakował to jeszcze pewnie ze 4h - 7 h bym wycisnął.
 
Do osób którym wolf się szybko znudził. Czy gracie w niego tak na luzie aby mieć frajde z gry czy z poradnikiem aby wszystko znaleźć aby wszystkie perki odblokować żeby trofiki wpadły?  Bo z mojego doświadczenia wiem że jak grasz aby ci trofiki wpadły to gra staje się pracą a nie przyjemnością.

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...