Skocz do zawartości

Polimaty - Psx Extreme od początku do teraz


Rekomendowane odpowiedzi

Proszono mnie o materiał na temat forum Psx Extreme, ale już swoje zdanie na ten temat powiedziałem. Ale pomyślieliśmy że można pomyślleć o histori całego pisma, a zrobić to na sposób jak w polimatach, to zrobiliśmy, właściwie ja. Nie mówić że już coś takiego było i że temat nie potrzebny, bo jak by ktoś to tak zrobił to bym tego nie robił. 

 

http://www.youtube.com/watch?v=m_LqvmWG5_0

 

  • Plusik 2
  • Minusik 8
Odnośnik do komentarza

Jak możesz robić filmik o historii PE, korzystając z Wikipedii? Nie śledząc tego samemu? Nie posiadając wszystkich numerów i widząc te zmiany?
Jeszcze piszesz że kiedyś to było się z czego pośmiać itp. Co Ty wiesz o klimacie PE? Nie było Cię na świecie jeszcze.
I jak zwykle musiałeś wtargnąć swoje trzy grosze na temat forum: jak tu źle "i w ogólę". Daj sobie spokój z tym forum, z PSX Extreme, z logowaniem na Youtube :)

Edytowane przez grzybiarz
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To chyba jakis konkurent klocucha. Klocucha zna juz chyba kazdy. Podobno w

zyciu, klocuch jest calkiem inny, a takie filmy robi celowo dla widzow. taa, jasne. Kafar chce byc drugim klocuchem:(.

Mam dosc tych jutuberòw. Teraz w polecanych na telefonie, pojawia mi sie ciagle rock2alone, albo minecraft :/.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

O ku.rwa to jest takie słabe że 95% ludzi nawet tego nie komentuje. Kafar kuźwa, jakbym cie małolacie spotkał na żywo dostałbyś takie wpier.dol za zabranie mi 10 minut z życia. Kuźwa słuchałem tych bredni, piwo tego nie usprawiedliwia. Zle mi z tym, jest mi głupio.

 

BARDZO słabe.

Edytowane przez .:marioo:.
Odnośnik do komentarza

Aż żal słuchać, jak jakiś mały gnojek zabiera nieudolnie stanowisko w sprawie, o której nie ma pojęcia, a którą stare byki jak większość nas tutaj przeżyło i nosi w pamięci. Się scyzoryk otwiera aż.

Odnośnik do komentarza

Posmarkałem się, nowy Kononowicz nam rośnie :) Proponuję zatrudnić Kafara w roli komentatora sportowego w TVP.W następnym odcinku porusz jakiś temat  poważny, a la wielki głód na Ukrainie , wojna w Korei.  Słuchacze umrą z niezamierzonego śmiechu.
A na poważnie żeby się wypowiadać na jakiś temat trzeba mieć dogłębną wiedzę+ doświadczenie+ zrobić research+umieć pisać (komentować)+ znać podstawy Języka polskiego+ mieć szacunek do lepiej zorientowanego w temacie odbiorcy tekstu. Ćwicz,przyswajaj wiedzę  i za kilkanaście lat może coś z Ciebie będzie. Może kandydat na Posła ;)
Zanim coś powiesz, wysłuchaj. Zanim skrytykujesz, poczekaj. Zanim coś napiszesz, pomyśl i upewnij się że język jest podłączony do mózgu.

Good Luck

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Jak możesz robić filmik o historii PE, korzystając z Wikipedii? Nie śledząc tego samemu? Nie posiadając wszystkich numerów i widząc te zmiany?

Jeszcze piszesz że kiedyś to było się z czego pośmiać itp. Co Ty wiesz o klimacie PE? Nie było Cię na świecie jeszcze.

I jak zwykle musiałeś wtargnąć swoje trzy grosze na temat forum: jak tu źle "i w ogólę". Daj sobie spokój z tym forum, z PSX Extreme, z logowaniem na Youtube :)

Wchodzę teraz na ten temat po jakimś czasie no i co widzę? Jakoś mi to umknęło, nie komentowałem na bieżąco. Założyciel tego kanału był od dawna na świecie kiedy powstawało PSX EXTREME, a czyta je, właściwie czytał od 1999 roku. Znam klimat tego pisma, stary klimat, gdzieś tak do 2005 roku. Nowych numerów nie czytam, dlatego nie wypowiadam się na ich temat, nie licząc tej kiepskiej prowokacji, na którą jednak jak widać wielu się złapało. Brawo że ktoś wyczaił muzykę z Chrono Trigger'a. Chciałem dać do myślenia, raczej gimbusy w to nie pogrywają. 

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Kafar jest mistrzem perswazji i manipulacji.

Początkowo pisał, że to "trolling w słusznej sprawie".
Efekt jego eksperymentu był wiadomy... totalna porażka.
Wtedy to kafar zaczął się bronić, że to szczytny cel, itp. aczkolwiek prawda okazała się inna:
"Kafar" to chłopczyk, który ma problem z kontaktem z rówieśnikami i ucieka do ekranu ze swoimi problemami.

W ostatnim czasie wydał film, gdzie rozmawia sam ze sobą!
http://youtu.be/VwvXiEQ3NLY

Kafar, nie przejmuj się tym co napisałem, jeżeli potrzebujesz pomocy pisz na PW. Pamiętaj, że zawsze można wrócić do tego "prawdziwego" życia.

Pozdrawiam,
Maciej Z

Odnośnik do komentarza

Kafar jest mistrzem perswazji i manipulacji.

 

Początkowo pisał, że to "trolling w słusznej sprawie".

Efekt jego eksperymentu był wiadomy... totalna porażka.

Wtedy to kafar zaczął się bronić, że to szczytny cel, itp. aczkolwiek prawda okazała się inna:

"Kafar" to chłopczyk, który ma problem z kontaktem z rówieśnikami i ucieka do ekranu ze swoimi problemami.

 

W ostatnim czasie wydał film, gdzie rozmawia sam ze sobą!

http://youtu.be/VwvXiEQ3NLY

 

Kafar, nie przejmuj się tym co napisałem, jeżeli potrzebujesz pomocy pisz na PW. Pamiętaj, że zawsze można wrócić do tego "prawdziwego" życia.

 

Pozdrawiam,

Maciej Z

O czym ty mówisz? Ten film który dałeś, powstał po jakimś czasie. Kanał nadal istnieje, pewnie będę tam dalej coś wrzucał, jednak nie tak często, no i oczywiście teraz każdy wie, że to trolling. 

Edytowane przez Kafar0011
Odnośnik do komentarza

To jaki to ma teraz sens?

Taki, że niektórych to śmieszyło. Więc dostarczam im rozrywki, sam się przy tym dobrze bawiąc. Wykreowała się postać, której większość nielubi, innych śmieszy. Szkoda mi likwidować taki twór, chociaż publika wokół tego zebrana, to w większości dziwaki jak sam kafar.  

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...