Skocz do zawartości

Kanye West - Yeezus


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe, czy poza New Slaves będzie jeszcze jakiś inny klip? Ten utwór i Black Skinhead nadają się na single, ale co poza nimi? Chyba jedynie I am a God (klip w postaci wyuzdanej ostatniej wieczerzy byłby idealny) oraz Blood On The Leaves.

 

Edit:

 

i26ZyybkTONuz.jpg

 

Edytowane przez szaden
Odnośnik do komentarza

Tak samo było chyba z "Monster". Dasz jednemu kolesiowi coś do obróbki i już wrzuca w internet... Tak myślałem, że to wygląda na kolejną niedoróbkę (no bo kurde), ale z drugiej strony, kto wie, może Kanye akurat miał taką wizję artystyczną...

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

no i super, gdyż tą są dobre rapy

 

jaka faza. chciałbym mieć tatę, co słucha kanye westa.

 

jak bound2 ci wchodzi, to pierwsza płyta jak masło ci wejdzie

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Nie nie nie, ja tu wszedłem  wczoraj przypadkiem, czytałem internet i po stronach mongolskich i przeczytaniu wszystkiego na stronie ambasady korei pół. zabrałem się za dział Hip hop ;]

no i pamietalem ze tego monstera kiedyś zachwalałeś.

Jakoś w nocy mi sie spodobało, nie wiedziec dlaczego skojarzył mi sie troche oxbow i portishead. No ale to pewnie bzdurne skojarzenia. Własnie badam resztę.

Odnośnik do komentarza

Ta płyta to mistrzostwo. Jestem fanem Westa od 2004 roku, usłyszałem Slow Jamz - poleciałem do sklepu po płyte. Druga płyta to bylo imo arcydzielo. Reszta rowniez. Kanye nie boi sie eksperymentować i tak jest z Yeezus. Dla mnie jedna z najlepszych jego płyt. Moje ulubione kawalki to I'am a God, New Slaves, Blood on the Leaves, Bound 2. 

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Obadałem MBWDWERFSJE

świetna płyta, tylko troche się wstydziłem na początku gdy poznałem kawałek  z mtv którym gardziłem, wydawał mi się typowym mainstreamowym gów,nem , mowię o all of the lights  z rihanna, no ale odwaga to sie przyznać że się myliłem, całosciowo to pasuje do siebie, baaardzo dobrze sie tego słucha, wpadło łatwiej dzięki temu teledyskowi, żona od dawna nie uciekała z pokoju gdy puszczam swoja muze ;]

Pobierznie przesłuchałem Graduation, też zapowiada sie niezle.

 

 

(pipi)a

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...