Skocz do zawartości

Shingeki no Kyojin (Attack on Titan)


Rekomendowane odpowiedzi

Odcinek ok. Levi kosi jak sie spodziewano, a nawet i bardziej. Jakby mu zależało, to by tytanke rozniósł.

 

Akcja z ciałami też dobra.

 

Więc mówicie że od teraz bedzie raczej nudno, i mało akcji ? czy to dobry moment żeby zabrać sie za mange ?

 

also :

http://www.youtube.com/watch?v=4xb8nedoln8

Edytowane przez Pikol
Odnośnik do komentarza

Co to ku.rwa bylo?1 Mialo byc goty, odcinanie rak i nog, dwie 11/10 razem w teamie i akcja na caly odcinek jak w tsubasie, kiedy sklada sie do strzalu przez 20min a to co??? Liwaj odpi.erdolil niezle combo i koniec? Yebac to go.wno.

 

Z drugej strony cialge sie powtarza na forumie, ze nuda, nuda bo jada, nuda bo siedza na drzewie, nuda, ze cos tam. A mimo to wyprawa za mur to najlepsza czesc tego serialu jak do tej pory.

 

Pewnie Armin rozkmini teraz wszystko, dowiemy sie kto jest kto i czekanie na S02E01.

Odnośnik do komentarza

No to jak pisalem wyzej troche bez sensu bo mogli pod ta przykrywka sobie lazic ulicami jak tajniacy (zamiast siedziec za beczka) a tu przez cala droge ni zywej duszy.

 

Ale kij tam z tym. W zapowiedzi jest pokazane, ze Erenowi nie moze tryknac w tych podziemiach ale chyba Mikasa jakos go dopiesci i bedzie erekcja tytana jak w intrze #2.

Odnośnik do komentarza

Najnowszy odcinek znowu wyje.bal wskaźnik epickości poza skale.

 

SnK można dużo zarzucić, ale (pipi)a... nic bardziej epickiego nie widziałem, ten soundtrack, te sceny, ta reżyseria... po prostu poezja. Stwierdziłem, że olewam mangę i czekam na drugi sezon, bo emocje są kosmiczne. (na bank powstanie, gdyby chcieli zrobić jak z FMA to by wymyślili oryginalne zakończenie, a będzie pewnie cliffhanger)

 

Fabuła aż tak mnie nie jara, abym musiał się na mangę rzucać, ten tytuł uwielbiam dzięki anime, które jest po prostu naładowane epickością po brzegi.

 

Za tydzień ostatni odcinek. Podobno ma być w kinach pokazywany,  więc oczekuję że już i tak ogromny budżet i tak zostanie zwiększony na zakończenie xD. Jaram się.

Odnośnik do komentarza

Ja mange czytałem i powiem tylko tyle, że skoro ekipa tyle epickości wycisnęła z dotychczasowych akcji to chyba kolejne sezony mnie doprowadzą do ekpolzji czachy.

Oooo, i to chciałem usłyszeć ^^ Czyli późniejsze akcje też będą miały w sobie spoko akcji.

 

Odcinek fajny i w ogole, ale animacje już nie kosiły tak bardzo jak pare wcześniejszych, kluczowych momentów w poprzednich odcinkach.

 

Ogoólnie lol jak Ermin i reszta drą jape "Eren wez sie ziomek przemien w koncu, nie wal w choja !" a olewa ich fakt że gościu przebity na wylot, zmiażdzony i nieprzytomny leży w gruzie :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Cliffhanger z

tytanami w ścianach

został potraktowany po macoszemu.

Brakło flashbacków z Erenem i Annie, które nadały większej głębi całej tej walce.

W mandze eren nie był w berserk mode, tylko kontrolował swoje emocje i formę tytana w 100% i nawet współpracował z resztą np. rzucając mikasę w stronę female, aby ta zatrzymała tytana. Nie było żadnego dzikiego odgryzania głowy, tych ogniowych efektów itd. Levi się nie pojawił w mandze, bo był przecież kontuzjowany i inne takie. Generalnie zakończenie prawie jak orginal ending.

Odnośnik do komentarza

Nie moglem ogladac na bierzaco wiec dzis pyknalem dwa epy pod rzad. I szczerze to nie bylo wzwodu (chociaz jak Dahaka pisal w ep24 OST rozyebal system).

 

Jesli w mandze nie bylo Leviego to bardzo dobrze bo koncowka anime z nim sie kupy nie trzymala. Nie bierze udzialu w polowaniu na Annie bo wiadmo, ze jest kontuzjowany (inaczej nie byloby co z niej zbierac) wiec po ch.uj wyciaga Erena? Bezsens. O wiele lepiej by sie sprawdzil tutaj po prostu Jean. Odbieram to jako troche fanartu bo Levi jest najbardziej ulubiona postacja wsrod fanow.

 

Liczylem tez na lepsze wytlumaczenie kto jest FT a raczej na pokazanie relacji Armin - Erwin. Tu sie tylko zbieraja i tlumacza Erenowi.

 

Cliffhanger po napisach imho bardzo dobry. Jest chec na wiecej i nie przypomina to (pewnie) koncowki z God of War 2.

 

No i prosze sie zdecydowac czy manga w koncu od tego momentu jest intensywna czy nudna bo padaja sprzeczne opienie. Dziekuje.

 

Polecam takze obejrzenie raz jeszcze wczesniejszych epow i zwrocenie uwagi na zachowanie Annie oraz

Rainera i Bertholda

. Jak sie oglada pierwszy raz wydaja sie po prostu zwyklymi scenami ale majac szerszy obraz sprawy mozna wyciagnac z tych scen dodatkowe smaczki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...