Skocz do zawartości

Freedom Wars (Panopticon)


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Mam tę grę i  przede wszystkim personalizacja postaci jest KAPITALNA, same walki dynamiczne i interesujące, storyline do bani... w zasadzie mogłoby go nie być. I wszystko pięknie ładnie aż dochodzicie do aktu 7 gdzie jakaś komedia się robi - poziom trudności wskakuje jakiś chory wręcz - trzeba więc grindować żeby stworzyć lepszą broń... nie to że nie lubię grindu, ale jakoś w tej grze nie daje on satysfakcji. Kiedyś kolega na anglojęzycznym forum fajnie tę grę opisał "no sense of achievement" - i to moim zdaniem zabiło tę grę.

Odnośnik do komentarza

Wstyd mi, że nie kupiłem w premierę! Co prawda miałem parę innych gier wyżej na liście i Freedom Wars kupiłem dopiero jak dali w promo tym na święta...Ta gra jest tak zejeczepista, że nawet Sword Art Online olałem i w sumie żałuję, że kupiłem zamiast Freedoma w pełnej cenie =x

 

Myślę, że duży też wpływ na całość ma świetna muzyka dogrywająca podczas akcji ;p

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wstyd mi, że nie kupiłem w premierę!

(...)

Ta gra jest tak zejeczepista

(...)

Myślę, że duży też wpływ na całość ma świetna muzyka dogrywająca podczas akcji ;p

Proszę... Albo inaczej - błagam(!) napisz to samo jak będziesz 7 akt przechodził :)

 

Ta gra po włączeniu wydaje się być najlepszą gra pod słońcem... aż do 7 aktu :P

Odnośnik do komentarza

Jestem w 7 akcie ;p masz na myśli za(pipi)isty skok poziomu trudności, który zauważyłem? ;p

 

Nie chcę korzystać z opisów itp, narazie bawię się fabrykami i robię bronie minimum rare 7 z jak najlepszymi statystykami jakie się da i wyrabiam lepsze dopalacze... no i grinduje EP, żeby moim kompanom też dać prawo do lepszej broni, chce to przejść sam bez pomocy z online ;p

Odnośnik do komentarza

DOKŁADNIE TO mam na myśli :D ... grasz sobie grasz... a tu SRUUU i nie wiesz o co chodzi :D Do tej pory największy skok przeżyłem kiedy pierwszy raz w Monster Hunter Freedom Unite grałem - przy pierwszym Tigrex'ie :D... ale on to był PIKUŚ w porównaniu do Freedom Wars :D

Edytowane przez ArioX
Odnośnik do komentarza

Akt 7 to pikuś w porównaniu do aktu 8, gra jest super, ale jednak lekko przegięli z poziomem trudności ;p

 

Online pewnie jest łatwiej, ale offline to spore wyzwanie zrobić te opcjonalne misje CODE7 oraz misje z CODE8, nie wspomnę o misjach z grupy Special :) Na razie udało mi sie zrobić rarity 8 broń "melee" do wyciągania ogromnych obrażeń na przeciwnikach, którzy są ogłuszeni, do tego karabin snajperski rarity 7 oraz rarity 8 wyrzutnia dla mojego akcesoria, ale nadal niektóre misje są za(pipi)iście trudne w zrobieniu ;p (tyczy się CODE8)

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...