Skocz do zawartości

CoATI

Freedom Wars (Panopticon)

Rekomendowane odpowiedzi

Danganronpa jest fajna, w zasadzie jakby się zastanowić to to jest taki film interaktywny.

Edytowane przez ArioX

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No jak idziesz na story to jest skok trudności w CODE7, ale jak nie olewasz robienia broni itp to da się je zrobić, potem w CODE8 trzeba zrobić około 20-25k redukcji wyroku, aby odblokować ostatnie misje fabularne żeby przejść w post game. (20-25k na misję).

Gra tak naprawdę kończy się takim "Normal Ending" i napisami z końcem CODE7, w CODE8 masz nazwałbym to "True Ending" a po tym "post game".

A to moje bisze :D

fw01.jpg

fw02.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a za zbicie wyroku do zera tez cos jest?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem... nawet nie wiem czy jest ktoś taki hardcorowy kto doszedł do 0 :D

Ale jest trofik za zejście poniżej 500k, grając w online jest do zrobienia, bo te special operations mają większe redukcje wyroku jak misje z poszczególnych CODEx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a za zbicie wyroku do zera tez cos jest?

Kostiumy kąpielowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, no to przekroczyłem próg 90h ;p Skok w poziomie trudności można wyrównać robiąc sensowne i przemyślane bronie, obecnie jestem na 470k wyroku i do platyny brakuje mi tylko lvl 10 broń ^^;;;

No nic, biję dalej, może zejdę do 0 dla tych strojów kąpielowych lol...

EDIT:

2015-01-25-193858.jpg

Wpadło ;p

Jeśli ktoś ma problemy z jakimiś misjami to mogę pomóc w miarę możliwości czasowych, teraz idę na spokojnie do wyroku = 0 (260k zostało...) Powiem szczerze, że dawno tak dobrze nie bawiłem się grając w grę na Vitę, mimo skoku poziomu trudności, który nieźle dał się we znaki, ale nawet solo część specjalnych operacji da się zrobić (z botami) z nawet jednym człowiekiem jest o wiele łatwiej.

Tak czy siak, powodzenia innym grzesznikom w walce o wolność ;p

Edytowane przez sakiu
  • Plusik 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sorki za double posta, ale edycji raczej nikt nie zauważy :)

Jeśli kogoś to ciekawiło/ciekawi to za zredukowanie wyroku do 0 dostaje się oprócz strojów kąpielowych; szal upadłego, 20+ nowych tytułów do rap sheet i parę innych akcesoriów.

Zejscie do 0 zajęło mi w sumie troszkę czasu, ale jednak da radę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja na pewno kiedys sprawdze ten tytul, obok tales of hearts r najwyzej na liscie z mojego backlogu na vicie, na razie jednak mam inne gierki do nadrobienia a czasu na dlugie gry coraz mniej :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Heee? To może te materiały propagandowe promocyjne pomogą ci w decyzji? :P

http://bit.ly/1zP2H5E

To jest klip wydany przez Sony w ramach promocji, co zrobiłem to dodałem ze znajomymi napisy ;p

Edytowane przez sakiu
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest sens grać w to solo? Bo jak znam życie online już martwy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie wiem do ilu osob jest coop, ale mam zamiar (na dniach) ruszyc ta gierkę z ireniqs  

gdyby ktoś był chętny, to PW, albo wiadomość na PSN - jeśli to nie problem, to preferujemy kontakt głosowy przez Teamspeak na PC :) (mamy własny kanał)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie wiem jeszcze, tworzenie postaci i zabawa kolorkami zabrała mi zbyt wiele czasu i tylko dwie misje samouczkowe ukończyłem wczoraj. ogolnie powinno się chyba dac grac w coopie :) 

ogarne za jakis czas z irusiem i zdam raport jak to wyglada 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mogę pomóc (w miarę możliwości czasowych) w coop, dawno nie grałem bo nie było z kim a solo mnie nudzi :D, możliwe, że wyszedłem lekko z wprawy ehehe...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

szbkie pytanie - jak to wyglada z tym multi? to jest tak, że jest osobna pula misji dla coopa i singla tak jak w soul sacrifice? Te menusy w tym FW zaczynaja mnie dobijać :|

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zagrasz w coopie misji skaradankowych. Tak to wszystkie da się.

Menusy są proste i intuicyjne - dobij do CODE 4 przynajmniej abyś się nauczył grać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no niby tak, ale po co ich az tyle... tablica w celi to osobne menu, pod startem tez cos jest i jak sie podejdzie to tego androida kolejne menu. 

wczoraj po godzinie grania było już ok, ale i tak czuję, że jakbym zrobił przerwe od gierki na 1-2tyg, to znowu bym sie gubił 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie. Nasrane tabelek i tabeleczek a gra spokojnie mogłaby się obejść bez połowy z nich tzn. jakby zrobił tak żeby to wszystko było lepiej pogrupowane to bez problemu całą tą zawartość można by było zmieścić w dwóch głównych menusach np na tablicy i u androida.

Poza tym nie mam na razie innych zastrzeżeń. Gra wygląda na bardzo ok. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

My już z Coatim wskakujemy praktycznie na CODE 4. Spoko się gra. Czas leci przy tej gierce jak strzała. Warto było kupić. Może trochę szkoda że nie mam w pudle, ale na cyfrę za 40 zł nie będę narzekał. :)

Shen kiedy będziesz miał grę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamowilem z usa, bo za pudelko dalem polowe tego co na allegro teraz chca, wiec z tydzien pewnie :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

upewniales sie ze nie ma region locka na multi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za lekko ponad tydzień będzie MGSV więc granie w FW trochę przystopuje, to pewne. Możliwe że zdążysz wtedy nadgonić, no chyba że sam też będziesz grał w MGSa.

W każdym razie w grze jest co robić. Grania jest sporo, więc i tak pewnie w tydzień nie przejdziemy wszystkiego. Poza tym nie gramy też codziennie.

Edytowane przez ireniqs

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najpierw solo ogarne troche zeby nie lamic. Mgs5 musi poczekac, bo w kolejce do przejscia mam mgs1,2,3,4 i peace walker. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi