Skocz do zawartości

Dying Light


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Heavy, ja bym się na kooperację pisał. Z tym że fabułę mam zrobioną, więc raczej tylko jako pomoc (w jedną lub drugą stronę - np przy misjach z czyszczeniem gniazd itp). Ew. radosne bieganie z wyrzynką.

 

Pytanko: czy w trakcie gry da się jakoś zmienić poziom trudności? Nie przypominam sobie takiej opcji, nie bardzo mam jak sprawdzić teraz, a w sumie zastanawia mnie to dość mocno.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mega. Tak się właśnie rozwija swoje produkcje. Nie dość, że mam do nadrobienia całe The Following to jeszcze taki miły news. Coś czuję, że kilka wakacyjnych tygodni spędzi się w Harranie.

Miałem napisać właściwie identyczne słowa, z tym, że zostało mi jeszcze trochę podstawki.

 

Od kilku dni chce mi się wrócić do słonecznego krajobrazu pełnego żywych trupów. Może to pogoda za oknem wznieca takie uczucia? 

Odnośnik do komentarza

Fajnie, że gra przenosi jednak postać z poprzedniej wersji gry. Sam tF jako dodatek wypada świetnie. Zupełnie nowa sceneria i ten buggy kompletnie zmieniają grę. Parkour zszedł na drugi plan i jest więcej jazdy między lokacjami na mapie ale to zdaje egzamin.

 

Punkty zwinności mam już wykorzystane do maximum wiec na dalszym rozwijaniu mi nie zależy. Wszystko teraz pakuje w kierowcę. A mam pytanie: jak rozwalać tych wielkich zombie? Trafiłem na jednego i za cholerę nie mogę go ubić.

 

Jak ktos dzisiaj chetny na coop to jestem przed 23.00.

Odnośnik do komentarza

W końcu się zabrałem za DL i na razie jest ok. Zrobiłem kilka misji, po pierwszej od razu przełączyłem na angielski dub (nie wiem czemu myślałem, że skoro Techland to choć wersja polska będzie okej, ale nie, dalej lepiej jest słuchać szurania styropianu po tablicy), trochę zajęło czasu przyzwyczajenie się do sterowania, ale całość póki co jest fajna. Walki co trwają po kilkanaście minut, uczucie zaszczucia, a noc to już w ogóle tętno 200. Trochę wkurza ciągłe psucie się broni, ale ten typ tak ma.

 

Pytania do znawców: w które umiejętności warto ładować punkty? Bardziej opłaca się kupować przedmioty w sklepie czy znajdować? Eksploring czy misje?

Odnośnik do komentarza

W końcu się zabrałem za DL i na razie jest ok. Zrobiłem kilka misji, po pierwszej od razu przełączyłem na angielski dub (nie wiem czemu myślałem, że skoro Techland to choć wersja polska będzie okej, ale nie, dalej lepiej jest słuchać szurania styropianu po tablicy), trochę zajęło czasu przyzwyczajenie się do sterowania, ale całość póki co jest fajna. Walki co trwają po kilkanaście minut, uczucie zaszczucia, a noc to już w ogóle tętno 200. Trochę wkurza ciągłe psucie się broni, ale ten typ tak ma.

Pytania do znawców: w które umiejętności warto ładować punkty? Bardziej opłaca się kupować przedmioty w sklepie czy znajdować? Eksploring czy misje?

Nie kupuj żadnych broni u handlarzy. Większość znajdziesz w trakcie swobodnego biegania po Harranie. W walki też się nie angazuj we free-roamingu. Rozwiń trochę postać jak już będziesz umiał kopnąć z wyskoku i opanujesz rzut judo to wtedy mozna nabijać sporo punktów siły dzięki rzucaniu zdechlaków w stronę kolczastych barykad, których jak pewnie zauważyłeś jest pełno w slumsach.Lootuj wszystko co się da i wykanczaj trupy pojedynczo bo na początku nawet trzy zombie mogę Cię dojechać.

 

Najlepiej poganiac się trochę w nocy z przemieńcami. Exp szybko wpada.

 

Masz zwykła wersje czy ED?

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Da radę zrobić coś z klatkami w dodatku ? Gra jest kompletnie nie grywalna klatki skaczą od 60 do 30 w jednym momencie więc nawet wycelować nie da rady. Gram na ps4pro

Edytowane przez SpacierShark123
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Niestety ale nikt z moich znajomych nie ma DL a onlineowe randomy to idioci tak więc szukam kogoś do pomocy przy wbiciu 3 trofków online do podstawki a mianowicie chodzi o:

 

1. Poliamoria braz.png
Wykonaj 5 zadań w trybie współpracy podczas jednej sesji z trzema tymi samymi partnerami.
Musisz ukończyć 5 misji z trzema tymi samymi graczami (musi być jedna ekipa, nie może być tak, że jedna osoba wyjdzie i zostanie zastąpiona przez inną) podczas jednej sesji online. Jeżeli kogoś wyrzuci w trakcie sesji – trzeba liczyć wszystko od nowa.

 

2. Szczęśliwa siódemka braz.png
Wygraj 7 zawodów w trybie współpracy.
Trofeum możliwe tylko w grze z przynajmniej jedną osobą online! Podczas eksploracji Harran, na górze ekranu będą pojawiały się propozycje wyzwań, które musisz wykonać i będziesz w nich rywalizował z osobą towarzyszącą. Stają się one dostępne zaraz na początku misji, w tej trakcie lub podczas zbliżenia się do jakiegoś wydarzenia. Aktywujesz je przez naciśnięcie touchpada i Twój towarzysz musi przyjąć propozycję wyzwania, w przeciwnym wypadku wyzwanie po prostu nie włączy się. Twoim zadaniem jest wygranie 7 zawodów. Trofeum możesz oczywiście wykonać ze znajomym w ustawce.

 

3. Igrzyska harrańskie braz.png
Weź udział w 10 zawodach w trybie współpracy.
Trofeum możliwe tylko w grze z przynajmniej jedną osobą online! Podczas eksploracji Harran, na górze ekranu będą pojawiały się propozycje wyzwań, które musisz wykonać i będziesz w nich rywalizował z osobą towarzyszącą. Stają się one dostępne zaraz na początku misji, w tej trakcie lub podczas zbliżenia się do jakiegoś wydarzenia. Aktywujesz je przez naciśnięcie touchpada i Twój towarzysz musi przyjąć propozycję wyzwania, w przeciwnym wypadku wyzwanie po prostu nie włączy się. Twoim zadaniem jest po prostu wzięcie udziału w 10 takich wyzwaniach. Trofeum możesz oczywiście wykonać ze znajomym w ustawce.

 

Online jestem głownie po godz 21. Nick - Ryo_PL

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...