Skocz do zawartości

Dying Light


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety ale nikt z moich znajomych nie ma DL a onlineowe randomy to idioci tak więc szukam kogoś do pomocy przy wbiciu 3 trofków online do podstawki a mianowicie chodzi o:

 

1. Poliamoria braz.pngWykonaj 5 zadań w trybie współpracy podczas jednej sesji z trzema tymi samymi partnerami.

Musisz ukończyć 5 misji z trzema tymi samymi graczami (musi być jedna ekipa, nie może być tak, że jedna osoba wyjdzie i zostanie zastąpiona przez inną) podczas jednej sesji online. Jeżeli kogoś wyrzuci w trakcie sesji – trzeba liczyć wszystko od nowa.

 

2. Szczęśliwa siódemka braz.pngWygraj 7 zawodów w trybie współpracy.

Trofeum możliwe tylko w grze z przynajmniej jedną osobą online! Podczas eksploracji Harran, na górze ekranu będą pojawiały się propozycje wyzwań, które musisz wykonać i będziesz w nich rywalizował z osobą towarzyszącą. Stają się one dostępne zaraz na początku misji, w tej trakcie lub podczas zbliżenia się do jakiegoś wydarzenia. Aktywujesz je przez naciśnięcie touchpada i Twój towarzysz musi przyjąć propozycję wyzwania, w przeciwnym wypadku wyzwanie po prostu nie włączy się. Twoim zadaniem jest wygranie 7 zawodów. Trofeum możesz oczywiście wykonać ze znajomym w ustawce.

 

3. Igrzyska harrańskie braz.pngWeź udział w 10 zawodach w trybie współpracy.

Trofeum możliwe tylko w grze z przynajmniej jedną osobą online! Podczas eksploracji Harran, na górze ekranu będą pojawiały się propozycje wyzwań, które musisz wykonać i będziesz w nich rywalizował z osobą towarzyszącą. Stają się one dostępne zaraz na początku misji, w tej trakcie lub podczas zbliżenia się do jakiegoś wydarzenia. Aktywujesz je przez naciśnięcie touchpada i Twój towarzysz musi przyjąć propozycję wyzwania, w przeciwnym wypadku wyzwanie po prostu nie włączy się. Twoim zadaniem jest po prostu wzięcie udziału w 10 takich wyzwaniach. Trofeum możesz oczywiście wykonać ze znajomym w ustawce.

 

Online jestem głownie po godz 21. Nick - Ryo_PL

Ja chętnie pomogę. Sam chciałem wbić te pucharki. Postać zacząłem tworzyć od nowa jakiś czas temu więc nie będzie żadnego problemu z zadaniami pobocznymi.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
50 minut temu, Pauli87 napisał:

Warto kupić  dying light w wersji podstawowej czy lepiej zainwestować w wersje z dodatkami. Chodzi mi o to czy sytuacja jest podobna jak w destiny, gdzie kupując wersje podstawową, dostajemy tak naprawdę demo gry. Czy podobnie to wygląda w dying light?

Dodatek jest tylko jeden i jest to w zasadzie osobna gra. Podstawka nie jest w zaden sposob czegos pozbawiona, wiec mozesz kupic sama podstawke, ale jesli wiesz ze gameplay Ci podejdzie, to wiadomo, najlepiej brac wersje z dodatkiem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kupując podstawkę masz super grę na paręnaście jak nie więcej godzin. Kupując z dodatkiem the fallowing (chyba tak to się nazywało) masz praktycznie drugą część :) bardzo duży dodatek,który jest równie dobry co podstawka. Można to przyrównać do wiedźmina 3 i wiedzmina 3 goty w trochę mniejszej skali.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie jeden, a kilka dodatków. Jeden jest fabularny. Reszta to wyzwania, arena (The Bozak Horde), dodatkowe misje poboczne, bronie lub dodatkowe strefy kwarantanny, itd. Kilka jest darmowych.

Nie wiem czy jest jeszcze dostępne ale jeśli nie jesteś przekonany do gry pobierz demo z ps store. Idealnie rozwieje wątpliwości. I nie bój się kupować wersji The Following bo to praktycznie dwie gry. Dodatek wrzuca nas na nowe tereny, a rozgrywka jest mocno rozbudowana przez dodanie pojazdu. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Pauli87 napisał:

Chodzi mi o to czy sytuacja jest podobna jak w destiny, gdzie kupując wersje podstawową, dostajemy tak naprawdę demo gry. Czy podobnie to wygląda w dying light?

 

Tak jak koledzy wyżej pisali - lepiej oczywiście z dodatkiem, bo dużo więcej zawartości, ale w żadnym wypadku nie można tego porównać do Destiny - to nie ten typ gier.
W grze od Bungie wszelkiego rodzaju dodatki, patche i tweaki w gameplayu sprawiły, że posiadacz gołej podstawki został niejako na lodzie, z "wersją demo", tak jak piszesz. Takie już jednak uroki MMO (czy czegoś w ten deseń w tym przypadku) i trzeba się z tym pogodzić.

 

Dying Light to jednak tradycyjnie singlowa gra (z opcją co-opa), w której dostajesz wypasionego singla na wiele godzin, a dodatki tylko wzbogacają zawartość kompletu, niczego nie odbierając tym, którzy postanowili ich nie kupować (oprócz dodatkowych wrażeń z ich ogrywania oczywiście). 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Following pokazuje jak powinny być wydawane dlc/dodatki do gier i to jest największy szacun dla wydawcy, tak samo jak Serca z Kamienia i Krew i Wino. A nie jak dlc w Zeldzie, parę szrinów, jakieś trialsy i żadnej nowej lokacji, bieda i nędza (sama gra dobra, ale dodatki to XDD). Tak jak chłopaki wyżej napisali, lepiej wziąć już z The Following, a gra i tak nie jest droga.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki za info. Kupiłem wersje bez dodatku za 40zł na gametrade. Grę kupiłem głównie ze względu na coopa. W destiny poznałem z 50 osób z którymi przechodziłem raidy, patrole itp. 200h stuknęło. Niestety(lub stety bo pewnie drugie 200 bym tam siedział) przez błąd systemowy konsoli jestem zmuszony na przerzucenie się na inną grę. Padło na Dying Light. Mam nadzieję że tam też poznam sporo Polaków chętnych do wspólnego grania. Tymczasem wrzucam tu swego nicka, jakby ktoś chciał pograć: pauliPL___

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...