Skocz do zawartości

Need for Speed Rivals


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Macie tutaj o wiele lepszy gameplay niż ten z E3 (dokładnie pokazują całą grę jako racer i cop oddzielnie).

Wszystko jak na razie fajnie i super, tylko... jedyną broń jaką widzieliśmy to emp (podobnie się używa jak w HP, tylko że mamy wyznaczony "[        ]" obszar w którym trzeba trafić), widać że jest dostępne turbo i kolczatka, ale nie pokazali ich w akcji niestety.

Oraz dla mnie wielki minus, nie ma lusterka wstecznego, mam nadzieje że jednak to wprowadzą. (po cholerę mi kolczatka skoro nie widzę przeciwnika z tyłu? Albo skąd będę wiedział gdy ktoś będzie mnie chciał zramować).

 

 
Odnośnik do komentarza

Może i wygląda rewelacyjnie, ale mocno casualowy model jazdy został niezmieniony z Most Wanted. Jak dla mnie ten tylko element przesądza, a szkoda bo się napaliłem konkretnie. 

 

Model jazdy wydaję się niestety most wantedowy, ale z tego co widzę to auto jest bardziej przyczepione do drogi (jak w HP). W MW strasznie wkurzało to jak samochód potrafił latać na drodzę, że nawet głupi wjazd na krawężnik potrafił zepsuć drift i kończyć zakręt crashem w ścianę.

 

Do premiery jeszcze 5 miesięcy, więc dużo się może zmienić i dawać mi tu lusterko wsteczne, przecież to jest obowiązek jeśli chodzi o poważne granie w tą grę, to tak jakby wydali jakiegoś FPS w którym nie ma celownika _._

Edytowane przez Tidek
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

O customizacji w autach policyjnych, brzmi naprawdę świetnie, każdy samochód policyjny będzie miał tak jakby swoją "klasę". (jeden będzie bardziej wytrzymalszy, drugi zwinniejszy, trzeci szybszy itd.)

 

http://www.needforspeed.com/news/bringing-personalization-back-need-speed?utm_campaign=nfsr-social-socom-fb-personamlization-blog-post&utm_source=fb&utm_medium=social&sourceid=nfsr-social-socom-fb-personalization-blog-post

 

Jak na razie brzmi nieźle, więcej szczegółów pokażą nam na gamescomie. Ale boję się najbardziej 3 rzeczy przez które gra szybko odejdzie w zapomnienie, czyli:

 

1. Może dla wielu ludzi jest to nie potrzebne, ale w takiej grze to jest obowiązek żeby widzieć kto jedzie za tobą (bo będzie miał zamiar Cię atakować), mowa oczywiście o lusterku wstecznym (w HP zostało to zrobione wspaniale, żeby GŁÓWNIE było widać kierowców - pomarańczowi i gliniarzy - niebiescy)

2. Główna esencja gry, czyli multiplayer, jak będzie tak samo skopany jak w MW2012, to ja podziękuje.

3. Model jazdy.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Coś czego prawdopodobnie nie zobaczycie w newsach na PPE.

http://www.youtube.com/watch?v=1vfqzipuuEk&app=desktop

 

Po zobaczeniu tego, mogę szczerze wyśmiać fanów undergrounda, za(pipi)isty racer się szykuje, dajcie mi tylko lusterko wsteczne i będę stał w nocy pod sklepem by kupić tą grę na premierę.

 

edit: Będę stał w nocy pod sklepem, jak się dokładnie przyjrzałem, to to na górze nad punktami, to jest lusterko wsteczne w stylu NFS HP.

Dziękuje dobranoc, zaje bista gra się szykuje.

Edytowane przez Tidek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie mam nic do Undergrounda, ale do większości ludzi którzy tą grę "reprezentują", bo jak nie zobaczą w nazwie napisu "Underground 3" to już z góry spamują że gra to jest (pipi).

To jest naprawdę chore zachowanie, bo widać że nowy NFS to będzie naprawdę mocny tytuł z tuningiem nie wiele gorszym od Undergroundów i naprawdę starają się by gra wyglądała dobrze (co mnie cieszy, bo po kolejnych gameplayach widać że naprawiają błędy które udało mi się zauważyć po E3).

 

Poczytaj sobie komentarze na youtube pod polskimi trailerami Rivalsa i zobaczysz w jakim chorym żyjemy społeczeństwie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kierowca - tuning i opis wszystkich broni

 

 

 

 

Gliniarz - opis broni i gameplay

 

 

 

 

Lista samochodów kierowcy i ich statystyki (chyba nie pełna)

 

 

 

 

 

 

Jedna ciekawa informacja jaką zauważyłem, jak się przyjrzycie, to na mapie widać traffici ; ) Za(pipi)iste rozwiązanie, koniec z surprisami na ślepych zakrętach/górkach.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...