Skocz do zawartości

Need for Speed Rivals


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

dziwna sprawa z tymi trofeami, ktoś odezwał sie dziś do mnie

po wielu problemach w końcu sie połączyliśmy: private game, invite friend, i w sesion na mapce musimy być obaj, pozniej znajdujemy sie na trasie i dopiero wyścig

 

mi zaliczyło te 2 trofea multi, a jemu nie, jakieś tipy gdzie tkwi problem?

mi bez problemu, a jemu nie chciało

 

on mnie nie widzie w ALL DRIVE - FRIENDS, ja go tak, moze w tym tkwi problem tylko czemu on mnie nie widzi

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

zrobiłem platynę. bierz najszybszą dostępną furę. max upgrade. do tego shockwave i turbo na max rozwinięte. wyścig jest dość męczący bo długi. najważniejsze to nie wdawać się w przepychanki z policją, bo ich zawsze będzie więcej i jesteś na gorszej pozycji. co oczywista musisz korzystać ze stacji naprawczych, bo czasem faktycznie może być gorąco. a tak poza tym, to ciężko o konkretne rady inne niż - szerokości ! to są wyścigi. tylko niektóre elementy tu są skryptowane, jak pojawianie się policji. na resztę wydarzeń musisz reagować, jak się pojawią.

Odnośnik do komentarza

no właśnie jak brałem najszybszą czyli lambo to daleko nie zajechałem

mustangiem gt z body 8.6 brakuje mi 2-3km do mety i policja gniecie

trzeba jezdzić dalej :)

jak sie bierze wolniejsze auto to i przeciwnicy mają słabsze fury i łatwiej tak długą trase przecjechać

 

kasy mam dużo, w tej grze z tym to nie problem, upy ofc max

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Chcę Szifta nowej generacji….

N4S: Shift to jedna z moich ulubionych pozycji poprzedniej generacji. Świetna gra. Od tej części N4S podniósł się z kolan i każda kolejna odsłona była przynajmniej (bardzo)dobra i znakomicie się prezentowała. Nie inaczej jest z Rywalami. Gra wygląda zjawiskowo. Ogrom detali, dynamika, płynność, efektowność…. Przejeżdżając przez las o wschodzie słońca można się wręcz zapomnieć. W żadnej innej grze nie ma tak wspaniale wykonanych modeli samochodów (nie grałem jeszcze w nową Forzę).  Na PC całość wygląda jeszcze lepiej, a jak już macie moda przełamującego trzydzieści k/s, polecam ustawić na 40-44. Przy sześćdziesięciu gra się niezbyt komfortowo.  Po audio spodziewałem się więcej. Ryk silnika to pierwsza klasa, podobnie jak reszta odgłosów, ale w kwestii ścieżki dźwiękowej jest co najwyżej nieźle – Burnout Takedown/Paradise to jest to…. Grywalnościowo nieco kariera policjanta kuleje,  niemniej i tak spędziłem dobre 16 godzin znakomicie się bawiąc przy tym tytule. Gorąco polecam. Szkoda tylko, że brakuje widoku z kokpitu.

9/10- grafika,
7/10- audio
9/10- grywalność  

8/10 – ocena końcowa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

pytanie:

Czy podczas grania, na X360, w Need Foor Speed RIVALS będąc w sesji XboxLIVE można się w samej grze odłączyć od grania sieciowego? - gdzie to ustawić w grze? - bo zmiana hosta to porażka (- nieaktualne; już mam w USTAWIENIA ALLDRIVE)

Przy okazji jeszcze taka sprawa:
co i gdzie  ustawić w Xbox360 aby nie łączył z XboxLIVE po zalogowaniu się i jak  rozłączyć się (co ustawić/przestawić w menu konsoli)
z XBL bez wylogowywania profilu ?

 

 

 
 
  •  
Edytowane przez Paweł Dziuba
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Panowie   w związku  z tym, że mój ostatni NFS to Underground to krótkie pytanko. Rivalsowi jest bliżej do est Drive Ulimited / Forza Horizon (zróżnicowanie misji m.in. dojazd z pkt A do B w określonym czasie czy odstawienie fury nie naruszonej) czy do NFS czyste arcadowe ściganie tyle, że w "otwartym" świecie ?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...