Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

E3 - 11-13 czerwca

GC - 21-25 sierpnia

TGS - 19-22 września

 

Konferencje E3 (czasu polskiego):

Czwartek, 6 Czerwca

Konami Pre-E3 Show - 19:00

Poniedziałek, 10 Czerwca

Microsoft - 18:00

Electronic Arts - 22:00

Wtorek, 11 Czerwca

Ubisoft - 0:00

Sony - 03:00

Nintendo (Via an Online Nintendo Direct) - 16:00

 

Jeszcze 2 tygodnie do E3, więc chyba hype train powoli się rozpoczyna.

 

UP:

Edytowane przez Mendrek
Dodałem linki
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Mam nadzieje,ze nowa gra do Dice to Mirror's Edge. Serio EA moglo by juz postawic sprawe jasno. No i ciekawe co robi Dice Los Angeles(aka Danger Close) tylko niech im bad company nie daja.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Ponoć Ryse Son of Rome od Cryteka ma rozwalać jakością grafiki(mam taką nadzieje :whistling:) ,ale zobaczymy jak to będzie.

Czekam szczególnie na grę od Remedy,Dragon Age III, na Halo (mam nadzieje że dwójka podniesiona do HD) i nową grę od Black Tusk ,chociaż może zdarzyć się nispodzienka i MS pokaże jeszcze jakieś inne genialne gry.

Edytowane przez xanon21
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Ja to czekam......hmmm, w sumie to chyba na nic. Jedynie jestem ciekaw właśnie tego ME2, bo chętnie bym ujrzał drugą część przygód Faith. A no i na Rainbow Six Patriots, żeby chociaż coś powiedzieli, czy gra żyje, czy kosz, czy w 2014 można spodziewać się premiery czy coś. :)

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

A Doom 4 kto wydaje? Bethesda? 

Co do Patriots, to Raymond niedawno mówiła, że jej studio ukończyło swoją część gry, więc raczej gry nie zabili. :)

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

 

A no i na Rainbow Six Patriots, żeby chociaż coś powiedzieli, czy gra żyje, czy kosz, czy w 2014 można spodziewać się premiery czy coś.

To jest najprawdopodobniej ta gra ze znanej serii, o której wspomniałem w spisie, po prostu zmienili nazwę czy coś.

 

 

Nie obraziłbym się. Sam render (to był render, tak?) zapowiadał coś całkiem ciekawego, ale bądźmy szczerzy - to mogłoby być CODem, przy R6 to nawet nie stoi.

 

Przy okazji jestem ciekaw, czy po FC3: Blood Dragon i ostatnim Call Of Juarez, Ubi zapowie jeszcze jakieś inne "samodzielne dodatki", czy co tam to było. W sumie koszta byłyby niższe i mogliby oddelegować parę osób do pracy z gotowymi silnikami i assetami, żeby nie było, że skupiają się tylko na next-genach...

Odnośnik do komentarza

Z przecieków nt nowego ME wynikało, że robią dwie gry w uniwersum, spin-off właśnie i coś spoza trylogii, jakby dalszą historię. Ta druga na pewno jest pieśnią przyszłości ale spinoff w 2014 mógłby wyjść, w końcu BioWare się powiększyło.

Tylko, że z drugiej strony robią jeszcze tego RTSa Generals 2 tyle, że to jakieś F2P teraz...

 

Fajnie jakby nowych IP było więcej niż tych wszystkich sequeli; Sony mogłoby wskrzesić 8 Days, MS zapodac jakąś przygodówką SciFi.

 

E:

aaaaa... i koniecznie NOWY Burnout! ...i MGS 5 na nextgeny

Edytowane przez _mike
Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje,ze nowa gra do Dice to Mirror's Edge. Serio EA moglo by juz postawic sprawe jasno. No i ciekawe co robi Dice Los Angeles(aka Danger Close) tylko niech im bad company nie daja.

Jakis szuter pewnie,Ea nie odda pola activision.

Nie bedzie Moha,ale jakas strzelanke zrobia w 60fpsach,tak aby rywalizowala z call of duty.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie mogą pokazać dobry trailer tego

 

1362331658587-e1369606080245.png

 

i po raz pierwszy od chyba trzech lat będę usatysfakcjonowany po E3. 

 

Ale będzie też gites, jeśli nowym projektem Retro okaże się Metroid rozwijający tradycyjną formułę serii. Sterowanie Wiilotem w Prime było na tyle dobre, że nie wyobrażam sobie widoku FPP w grze, która korzystać będzie z innego kontrolera.

Edytowane przez Enkidou
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

 

Mam nadzieje,ze nowa gra do Dice to Mirror's Edge. Serio EA moglo by juz postawic sprawe jasno. No i ciekawe co robi Dice Los Angeles(aka Danger Close) tylko niech im bad company nie daja.

Jakis szuter pewnie,Ea nie odda pola activision.

Nie bedzie Moha,ale jakas strzelanke zrobia w 60fpsach,tak aby rywalizowala z call of duty.

 

Plotki mowia o Star Wars, ale oferty pracy mowia o grach na smartphone.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Dead Rising 3 podobno ekskluzywem na Xbone. Także Hawken (podobno niezłe mechy f2p) wg kogoś na GAFie ma nie wychodzić na PS4, ale już jest chyba na PC i będzie na smartfony/tablety.

 

Tylko, że te gry niby miały być zapowiedziane na ostatnim evencie razem z LoL, a żadnej z nich nie było. Dlatego nie dawałbym temu zbytniej wiary. Tak samo jak Thurton pisał, że na evencie będzie Illumilight.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...