Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Okej czyli już wiemy o co to całe zamieszanie 

 

Microsoft inaczej niż w poprzednich latach zorganizuje swoją konferencje, wydarzenia towarzyszące i stanowiska do grania w Microsoft Theater, co automatycznie sprawi że będzie to największe E3 w historii Microsoftu 

https://majornelson.com/2018/03/14/e3-2018-microsoft-readies-biggest-e3-showing-ever/

 

to tłumaczy też skąd tak mała powierzchnia stanowisk  Microsoftu w głównych halach na E3. Po prostu tak jak EA rok temu, robią własną imprezę 

 

Edytowane przez asax
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, kubson napisał:

co do przeniesienia imprezy do osobnego budynku wszystko fajnie, tylko zeby skupili sie na porzadnych grach, bo bez gier nic sie nie uda.

jest pewna szansa ;)

 

do 10 czerwca Microsoft wyda wszystkie zapowiadane gry z wyjątkiem Ori i prawdopodobnie Crackdowna. Ta niewiadoma co będzie po E3,  sprawia że konferencja zapowiada się ekscytująco 

 

Generalnie dziwi mnie malkontenctwo, ponieważ tak duże i bezprecedensowe zaangażowanie Microsoftu w tegoroczne E3 to bardzo pozytywny sygnał dla całej branży, której wszyscy jesteśmy fanami. Dlatego smutne że niektórzy nawet w tym temacie nie potrafią się wznieść ponad swoje wąskie horyzonty.

Odnośnik do komentarza

Wszyscy pamiętają po prostu że ostatnio  gdy się czekało  na ruch Microsoftu to fani dostali minekrafta 4k i napisy exklusive na pc i  xboxa z grafika z pegasusa.

 

I nawet nie chodzi jak marne to bylo, bardziej jak bardzo microsoft był  sobą zachwycony, uważali że dali ostro do pieca.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Minecraft to globalny fenomen, który sprzedał się w 144 milionach egzemplarzy. To że ty milanie nie jesteś nim zainteresowany nie znaczy że Microsoft ma przestać go rozwijać. Każdy wydawca mając taki produkt jak Minecraft prezentowałby go co roku na największych targach growych, to nic złego. 

 

Microsoft był zadowolony po E3 bo (zaskoczę cię).... miał ku temu powody. Prezentacja Xbox One X odbiła się szerokim echem w mediach wywołując pozytywne reakcje, co później przełożyło się na sprzedaż konsoli. 

 

Jasne gracze tacy jak my mogli poczuć się zawiedzeni (brak zapowiedzi dużych tytułów z wyjątkiem Forzy) i nikt tutaj nie ukrywał swojego zawodu. Ale z drugiej strony Microsoft mógł przecież zapowiedzieć gry na przyszłe lata każąc nam czekać kilka lat na premierę, ale podjął inną decyzję. Z perspektywy czasu wydaję mi się że nie żałują tego nie żałują bo czas od E3 jest bardzo solidny w wykonaniu MS: wyszła Forza, współfinansowany Cuphead i PUBG który sprzedał się w 5 milionach egzemplarzy. A na wiosnę ukazują się Sea of Thieves, State of Decay 2 i być może Crackdown 3.  Ja jako gracz, też nie czuje się zawiedziony, co prawda PUBG to nie moja bajka. Ale już wiosna

zapowiada dla mnie się bardzo dobrze. 

 

Więc ubiegłoroczne E3 Microsoftu spełniło swoją rolę i szczerze mówiąc nie mam nic przeciwko temu formatowi czyli skupienie się na grach które rzeczywiście wyjdą w bliskim czasie, zamiast teasowania gier które zagramy za kilka lat. Chociaż z drugiej strony ten drugi model czyli nakręcanie hype'u i spuszczanie "bomb" też ma swój urok i na pewno sprawia że konferencja jest bardziej hmmm "emocjonalna" i przez to zapada w pamięci na znacznie dłużej

Edytowane przez asax
Odnośnik do komentarza

Eufemistycznie powiedziane. Poprzednia konferencja MS była słaba, gier było dużo ale żadnej niespodzianki oprócz masy indyków (często dość ciekawych jak ten cyberpunkowy) i tylko pokaz Anthem wygladał jak coś godnego najsilniejszej konsoli na ziemii, ale okazało się, że to multiplatforma od EA i kolejny looter shooter. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...