Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

Tera ja kolejność losowa

1. Gyrosy 5

2. Re2

3. Dying light 2 (i pan od moich izometrycznych rpg odpowiada za fabułę )

4. Ori

5. Metro

 

Wyróżnienia dla ac odyssey, sekiro, dmc 5 i ghost of sushi.

 

Najwieksza pozytywna niespodzianka to konfa ms.

Największe rozczarowanie jest kilka i trudno wybrać:

1. Bioware umarło

2. Brak splinterka na konfie ubi

3. Znowu te same gry bez dat. 

 

 

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, oni napisał:

przypominam sobie, że zaledwie kilka dni przed E3 wieszczyli koniec gier single-player produkowanych przez MS, a kilka dni później MS kupuje studia specjalizujące się w grach dla jednego gracza. Zabawne 

Zabawnie to będzie jak się okaże za 2 lata, że studia robi jakiegoś gniota albo jest na skraju zamknięcia. 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, XM. napisał:

Zabawnie to będzie jak się okaże za 2 lata, że studia robi jakiegoś gniota albo jest na skraju zamknięcia. 

nie sądzę ;)  oczywiście gnioty mogą się zdarzyć zawsze, ale nie sądzę aby groziło im rychłe zamknięcie. Wręcz przeciwnie wydają się że np takie Ninja Theory po raz pierwszy od wielu lat dzięki Microsoftowi może z optymizmem patrzeć w przyszłość

 

 

Edytowane przez oni
Odnośnik do komentarza

Trochę beka z bulu dópy o Nintendo, przecież to jest firma, która wcześniej poświęciła całe E3 jednej grze xd Szczerze, biorąc pod uwagę jak gigantyczny fandom ma Smash to kompletnie spodziewałem się, że skończy się tak, a nie inaczej. Zobaczymy co tam będzie na kolejnym Direct'cie :lapka: A no i w sumie ostatnio zapowiedzieli też Metroida na Treehousie, więc może teraz też coś będzie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo
13 minut temu, chmurqab napisał:

Trochę beka z bulu dópy o Nintendo

Brak jakiejkolwiek bomby ? Gry z grafika gorsza niz zeszla generacja w 2019? Remaster Soulsow w przyszlym roku ?

15 minut temu, chmurqab napisał:

 Szczerze, biorąc pod uwagę jak gigantyczny fandom ma Smash to kompletnie spodziewałem się, że skończy się tak, a nie inaczej. 

Call of Duty czy Fortnite tez ma gigantyczny fandom i jakos ani MS, ani Sony nie robia pol godzinnego pokazu, a juz napewno nie z remasterem z poprzedniej generacji. Pewnie, Poki i Smash im zrobia wynik, ale o jakiejkolwiek walce w sensie gier w 2018-19 nie ma mowy. Banka pekla, i do tego w takim stylu.Causa finita.

22 minuty temu, chmurqab napisał:

 Zobaczymy co tam będzie na kolejnym Direct'cie :lapka: 

Na moje to za rok beda pierwsze hinty z nowych konsol, zobaczymy, zobaczymy....

Odnośnik do komentarza
Teraz, milan napisał:

oni i jego mądrości xD gdyby  oni  był  doradcą to microsoft by nie kupił żadnego studia, bo "tak to nie działa".

Ludzie serią myślą xD  wyrocznia xD

proszę znajdź mi post w którym napisałem że Microsoft nie powienien kupić żadnego studia, albo ZM 

 

napisałem "to tak nie działa" w kontekście twojej sugestii że MS powienien wejść do garażu kolesia który robi The Last Night i dać mu czek na kilka milionów, tak jakby to miało sprawić że nagle rozwiążą się jego problemy. Jak zwykle ubzdurałeś sobie coś w tej głowie i coraz bardziej oświadczam się w przekonaniu że jesteś debilem 

Odnośnik do komentarza

To teraz sam sobie dopowiedziałes i  w zasadzie pięknie pękła ci dupeczka.

Chciałeś być jak rutkowski a  wyszło wiadomo :)

 

W dniu 5.06.2018 o 21:18, oni napisał:

przy tak małym i niedoświadczonym zespole nie ma sensu wierzyć w zapewnienia co do daty premiery 

 

W dniu 5.06.2018 o 21:20, milan napisał:

To smieszne ze w takim razie micro  widząć taki kryształ nie dofinansowało projektu, żenada.

Myślałem że tak to powinno działać.

No ale below , który akurat w ogole nie robi na mnie wrazenia, tez wielki xboxowy ex,  a jak widac czekaja az john  w piwnicy  skonczy to pichcić.

 

W dniu 5.06.2018 o 21:23, oni napisał:

nie wiem milan czy ty tak serio? to tak nie działa 

 

 

 

Gdzie tu masz goscia siedzącego w garazu,  sam piszesz  o małym zespole :) Dofinansowanie czy przejęcie, jeden pies, łączy się z dopływem siana i bezpieczeństwem.

 

No i nagle Microsoft kupił  5 studiów.

Nie mówie że jesteś debilem, coś tam pewnie wiesz, ale no takie hasełka "to tak nie działa" świadczą że się chyba jednak  nie oientujesz.

 

:hi:

 

 

Edytowane przez milan
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo
22 minuty temu, oni napisał:

ludzie serio myślą, że to E3 w jakikolwiek znaczący sposób wpłynie na znakomitą kondycje Switcha i jego świetną sprzedaż xD 

Czy wplynie to sie zobaczy, na pewno nie pomoze w sprzedazy.

Jesli chodzi o sprzedaz w USA, to PS4 oczywistym liderem, z wyjatkiem stycznia gdzie bylo leb w leb.

@oni ogarnij.

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza

@milan chciałem tego uniknąć, ale chyba muszę

 

Zacznijmy od tego że przejęcia studiów developerskich to rzadkość, bo zwyczajnie mało kto chcę być wykupiony, a dwa wiążę się to zawsze  z ogromnymi kosztami i w żaden sposób nie gwarantuje zwrotu kosztów. Nigdzie nie widzę żebyś pisał o przejęciu, napisałeś o DOFINANSOWANIU i do tej czynności się odnosiłem, skąd miałem wiedzieć że jaśnie pan milan rozumie w swojej głowie że dofinansfowanie=przejęcie.

A co do dofinansowań to takie zastrzyki zwłaszcza małych niezależnych developerów zdarzają się dosyć często, m.in do tego celu został stworzony ID@XBOX i jego krewny u Sony. 

 

Problem w tym że takie pieniądze i do tego się odnosiłem, nie oznaczają od razu przyśpieszenia daty premiery, to znacznie bardziej skomplikowany proces. Ba, zdarza się że takie zastrzyki gotówki nawet wydłużają czas produkcji. Pozwól, że wytłumaczę na przykładzie Cupheada który startował jako mała gierka boss-rush, ale w pewnym momencie produkcji MS widząc pewien potencjał dofinansował częściowo projekt. Dzięki czemu studio MDHR wcześniej z bardzo skromnym budżetem, mogło sobie pozwolić na dodanie nowych elementów do gry jak na przykład większej ilości bossów i zupełnie nowych, nieprzewidzianych wcześniej elementów platformowych, aby gra spełniła ich ambicje. To prawdopodobnie dlatego tak długo musieliśmy czekać na Cupheada. Dochodzi jeszcze element zarządzania, małym niedoświadczonym studiom takie jak The Last Night łatwo przejeść takie dodatkowe środki i wcale nie przenoszą się na przyśpieszenie prac. Jak już pisałem temat jest skomplikowany i sam nie jestem żadnym ekspertem ale po prostu trochę czytam i znam trochę historii, więc uznałem że twoje spojrzenie jest naiwne. To tyle, mam nadzieje że teraz się zrozumieliśmy. 

 

co ja robię ze swoim życiem

Edytowane przez oni
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie NT to byl numer jeden E3. Z jednej strony troche obawiam sie, ze MS znow wejdzie w ambitny zespol ze swoimi korporacyjnymi zasadami; z drugiej strony ciesze sie, ze akurat w tym momencie ich przejeli. W przeciwienstwie do firmy Petera Molyneuxa, ten developer dopiero rozwija skrzydla, pamieta jak lizal rany podczas recesji, oraz uwaza Hellblade za poczatek sukcesow. W swoim portfolio maja rozne gatunki, wiec watpie by skupiali  sie tylko na swoim najnowszym dziecku jakim bylo Hellblade. Zespol jest bardzo wszechstronny, lepszego momentu MS nie mogl trafic, a Ninja Theory potrzebna jest stabilizacja.

Odnośnik do komentarza

1. Cyberpunk 2077 - wiem że to tylko trailer, ale CD Projekt marketingowo i hajpowo zaorał całe towarzystwo. Na dodatek według pierwszych relacji z pokazów szykuje się prawdziwa petarda. Nr 1 u mnie oczekiwanych gier.

2. Gears of War 5 - obawiałem się że microsoftowy kotlet nie zaprezentuje nic ciekawego, ale zaskoczyli mnie bardzo na plus.

3. Forza Horizon 4 - dokładnie to co wyżej

4. Spiderman - gra wygląda fenomenalnie, może śmieszny podróbką Batmana ale gameplay był baaardzo dobry.

5. Control - cieszę się że Remedy żyje i tworzy kolejnego szpila dla singleplayera.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...