Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

Dwie pierwsze gierki to jaranko przeokrutne

1. Cyberpunk

2. The Last of Lesbians 2

 

3. Control. Tu również jaranko. Imo mega cios w MS, że Remedy nie będzie robić dla nich eksów. 

 

4. Battleroyalefield. No wolałbym normalnom second war, ale przecież i tak wszyscy wiemy, że będzie spoczi multi.

 

5. Spiderman, Tsushima, Kojima Game, FH4, Ori 2. Mam sporo obaw i póki co bez jaranka, no ale pewnie się ogra jeśli będę miał obie konsole.

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Ta konfa Nintendo... No fajnie, jest Fire Emblem wreszcie. Ale szkoda, że nie za miesiąc, a dopiero w następnym roku. Multiplatform coś mało, gdzie jest moje Diablo, GTA V i Fallout do ch,uja :/. Prezentacja Smasha to lekkie WTF. Ja rozumiem, że to popularne w pewnych kręgach, że to bardzo dobra gra, szanuję za ogrom prac włożony w tak duży roster i tworzenie "definitywnej" edycji, ale do k,urwy nędzy mogli to sobie zrobić na jakimś osobnym evencie. Niespecjalnie mnie ten drugi rok Switcha napawa optymizmem, no spodziewałbym się z jednej-dwóch bomb więcej. Za chwilę przeportują całą bibliotekę Wii U i skończy się para.

Plusik za wypuszczanie gier w momencie ich zapowiedzi jak Hollow Knight czy Fortnite, choć żeby to były niespodzianki to nie mogę powiedzieć.

 

Sony pokazało cokolwiek nowego? No TLOU2 super, Spiderman mnie tak średnio grzeje, ale gierka z tego pewnie będzie solidna. Ludziom jarającym się panem Kojimom już tylko współczuję, a poza tym? Konkretów też specjalnie nie było, do końca roku aż jedna gra wyjdzie. I jeszcze jakieś kościoły, flety, k,urwa, bzdety, na co to komu. Może jak już nie będę miał co robić ze swoim życiem na emeryturę to zacznę się jarać takimi rzeczami. Multiplatformy według forum PSX Extreme nikogo, więc nie będę komentować.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Yakubu napisał:

3. Control. Tu również jaranko. Imo mega cios w MS, że Remedy nie będzie robić dla nich eksów. 

To jest raczej cios dla Remedy. Bo po porażce finansowej Qunatum Break MS odmówił dalszej współpracy i zrezygnował z ich gier. Więc Remedy zostało na lodzie bez wydawcy, ale trzeba się cieszyć że nie skończyło się to dla nich tragicznie, zamknięciem studia, tylko znaleźli innego wydawcę i dalej robią gierki singlowe w swoim stylu.

 

 o samym Control (nozwa kodowa P7) było wiadomo już od ponad roku że będzie multiplatformą bo samo Remedy o tym oficjalnie informowało

Odnośnik do komentarza

SO i QB zaliczyły wtopy, ale to z winy Microsoftu i słabej sprzedaży XO. Jeśli MS sam zrezygnował z Remedy, a twórcy SO robią teraz eksa dla Sony i Spencer woli wykupić jakieś nowe studia, które zrobią mu gry za 3-4 lata, to ja nie mam pytań. Halo, Forza i Gearsy są mi totalnie obojętne, Xbox powoli zdaje się zbędny...

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

No podejrzewam, że to jeszcze zanim Spencer dostał firmową kartę kredytową od Nadelli. On by ich nie wypuścił. Z drugiej strony teraz dużo nowych osób zacznie się jarać produkcjami Remedy, więc tak lepiej dla graczy :usmiech:.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Maus napisał:

Dla mnie NT to byl numer jeden E3. Z jednej strony troche obawiam sie, ze MS znow wejdzie w ambitny zespol ze swoimi korporacyjnymi zasadami; z drugiej strony ciesze sie, ze akurat w tym momencie ich przejeli. 

 

To chyba nie masz się czego bać. NT nagrało filmik, w którym tłumaczy kulisy przejęcia i zasady współpracy z MS:

 

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Yakubu napisał:

3. Control. Tu również jaranko. Imo mega cios w MS, że Remedy nie będzie robić dla nich eksów. 

 

Jaki cios? Że nie będą musieli wydawać dziesiątek mln $ na gry, których nikt nie kupował? :D Remedy dzisiaj nikogo o czym świadczy chociażby fakt, że musieli iść w partnerstwo z wydawcą, który wydaje jakieś niskobudżetowe kupsztale, a Remedy dostało na grę oszałamiające 7 mln $ :p MS nic nie stracił, będzie miał ich nową grę i nie wyda na to ani dolara.

 

Dobrze, że to multiplatforma, bo jest tak małe zainteresowanie ich grami, że muszą dotrzeć do jak największego grona odbiorców żeby nie splajtować. 

Edytowane przez Pacquiao
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Faka napisał:

Widzę, że wyścigi to już nikogo jak horizon uplasował się na przedostatnim miejscu. 

 

Jakby to miało jakiekolwiek przełożenie na sprzedaż. W Horizon 3 od premiery grało już 9 mln graczy. Podejrzewam, że z racji lokalizacji, w UK 4 pobije rekordy sprzedaży 3.

Edytowane przez Pacquiao
Odnośnik do komentarza

Polska gierka robi większy szał niż nowe Halo. No nie powiem żebym kiedyś w mokrych snach taki obieg spraw wymarzył, pamiętam jak wielkim hitem był Painkiller i wielki szał, że PCF robi grę dla EA i dostali Gearsy a teraz? Nie powiem szanuje tych ludzi. 

19 minut temu, Faka napisał:

Ale to też jakaś taka lipa statystyka, nie widzę ile oglądało Gears 5.

Trailer Gears 5 zostal wypuszczony przez jakieś kilka kanałów na YT z tego co widzę (dwa gamespoty i ma mało odtworzeń) nie wiem czemu tego nie puszczą z oficjalnego konta Gearsów czy tam Xboxa. Taka Forza ma ponad 2mln odtworzeń tego trailera 1,6mln z konta Xboxa i prawie pół miliona z IGNu

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Pacquiao napisał:

Nie zostało przełożone, bo nigdy nie zapowiadali tej gry na 2018. Teraz pierwszy raz datę podali.

No zapowiadać nie zapowiadali ale kojarzę pokaz z przed roku i było jakieś info że wyjdzie w przeciągu roku. Chociaż może to przeczytałem gdzieś na PPE więc dlatego byłem pewny że 2018. By bad :lapka:

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Kyo napisał:

No zapowiadać nie zapowiadali ale kojarzę pokaz z przed roku i było jakieś info że wyjdzie w przeciągu roku. Chociaż może to przeczytałem gdzieś na PPE więc dlatego byłem pewny że 2018. By bad :lapka:

 

Nie zapowiadali, że wyjdzie w 2018 r. bo bym wiedział ;) Trailer z 2017 był bez daty. Co do premiery nigdy się nie wypowiadali. Jak gra jest pokazywana bez daty, to wiadomo, że nie wyjdzie w następnym roku - tak jak nowe Halo chociażby.

 

I tak obstawiam drugą połowę 2019 dla Ori.

Edytowane przez Pacquiao
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...