Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Be_
5 minut temu, MYSZa7 napisał:

nic tutaj nie widać, bo baza użytkowników danej konsoli i exów na nią, jest z góry mniejsza niż tytułów w które zagramy i na konsoli i na pctach

Bo do oglądania trailera trzeba mieć konsolę xD

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 12,4 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Co mówią cyferki, teraz będą się doszukiwać jakiś dziwnych rzeczy. Jedne trailery są bardzo popularne, drugie mniej i są takie, które za bardzo nikogo. Czy to się przełoży jakoś na sprzedaż, oczywiście że nie, ale wydaje mi się, że np. Sucker Punch jest bardzo zadowolone z tak dużego zainteresowanie, zwłaszcza że to zupełnie nowa marka. Zawsze to lepiej jak twój trailer widziało blisko 3mln ludzi. niż np. 500tys. Jeden z wyznaczników zainteresowania graczy danym tytułem, tylko tyle, lub aż tyle.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, YETI napisał:

Tu masz świeżutkie, Girsy mega słabo jak na  tak wielkie ip.

 

XBOX
Gears 5 (IGN) 333K views

Playstation 4
The Last Of Us 2 (Playstation) 5.5 million views

Top 5 Multiple platform trailers

Cyberpunk 2077 (Cyberpunk 2077) 10 million views
 


Akurat to nie powinno być żadnym zaskoczeniem. :dunno:
Większość graczy, to jednak faceci i chyba oczywiste, że lepiej pooglądać całujące się dziewczyny, niż zakutą w pancerz Kait, która strzela do robotów w kuchni.
Sony wiedziało jak przyciągnąć widzów :kaz:
Z resztą się zgadzam. To tylko cyferki. Chyba każdy pamięta Call of Duty: Advanced Warfare, którego zwiastun jest jednym z najniżej ocenianych filmów w historii YouTube.
Jaką miał nieprawdopodobna sprzedaż, nie trzeba przypominać.

A, że najwięcej wyświetleń ma Cyberpunk 2077, to też nikogo nie powinno dziwić. Oglądają blacharze, niebiescy, zieloni (i tak każdy po kilka razy - prawda @Bansai).
No i rzecz jasna to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier.

Będąc graczem należy się cieszyć, że zarówno Sony, jak i M$ godnie zaprezentowały się na tegorocznym E3, i że będzie w co grać, a nie zawracać sobie głowy tym, ile co ma wyświetleń i jak to na jakość się przełoży. Szczególnie, że większość pokazanych gier wyjdzie w 2019r. albo jeszcze później, a do tego czasu jeszcze wiele może ulec zmianie.
 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
19 minut temu, MYSZa7 napisał:

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

bo graczy pecetowych interesują exy na konsole i będą oglądać ich trailery po milion razy 

 

co za dzban

Myślę że graczy interesują gry no ale dzbany będa myśleć na czyj sprzęt jest dana gra żeby zoabczyc trailer xd 

 

Na Xboxa? A to nie oglądam

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
18 minut temu, MYSZa7 napisał:

Kompletnie nie wiesz o co mi chodzi Bartek :(

Wiem o co ci chodzi. 

 

Chodzi ci  że % z 70 mln posiadaczy ogląda trailer tlou równa sie wiecej wyświetl niż z 30mln garstki posiadaczy Xboxa 

 

A pecetowcy nie oglądają trailerow gier na PlayStation bo jej nie mają. 

 

No ale tak nie jest do końca znam kupę blacharzy, którzy zajarani grami Sony chcą kupić PS4 i wiem że to dowód anegdotyczny ale sądzę, że jest dużo ludzi która chętnie kupi konsole skuszona trailerem takiego tlou, reszta będzie pisać petycje 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.