Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jest że PG potrafi w miesiąc ogarnąć całą wyspę, a Undead Labs pol roku po premierze dodaje kusze? Xd

 

Nowe studia i pierwsze gierki w passie na plus

Na minus:

Żałosna figurka Metro

Żałosna zapowiedź klawy i myszki Razera w styczniu :pawel:

Gierki Indi "mam ale nie pokaże" :pawel:

Japończycy :pawel:

Gry pod myszkę i klawiaturę :pawel:

Tomas was alone w passie :pawel:

Edytowane przez hav7n
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Yakubu napisał:

Fajna konferencja

 

Szkoda, że wszyscy prezenterzy naćpani jakimiś tanimi narkotykami z Meksyku. Uśmieszki, czerwone twarze ( od wódy? ) i skakanie klakierów w tle. Czułem się jak w na jakimś tańcu z gwiazdami, albo eurowizji.

 

Spoiler

konfa zrobiona typowo pod inwestorów także :reggie: 

 

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Faka napisał:

A było polować w tym RDR2 na sikorki i dziki.

 

8 godzin temu, Faka napisał:

Jednak ten ms nie umie w konferencje. 

 

8 godzin temu, Faka napisał:

Ale sztryms ta cała konferencja. A mogłem grać dalej w to RDR2.

No i jak tam? Udalo się odpalić w końcu tych kombojów?

Edytowane przez oni
Odnośnik do komentarza

Ktokolwiek daje kase na Inside Xbox powinien przestac i wyslac srodki na to gamingowe charity albo do Undead Labs na robienie gierki. 3/4 ''show'' do wyyebania. Pchanie na sile chinczykow i multiplatformy, Jezuuuuu. Nawet nie pamietam o czym gadal ten od misia puchatka czy DMC5. Just Cause 4 to powinni kupic i skasowac. Newsy o Minecrafcie zostawcie na Minecraftcony czy co oni tam organizuja. Cieszy mnie kierunek w ktorym idzie MS, ciagle przejmuja studia i to do tego specjalizujace sie w grach SP, dobre gry w passie ale c0rwa jak ja nie moge patrzec na te zakazane ryje na scenie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jaki content? Wrzucany do gamepassa? Xbox dalej słabiutko jeśli chodzi o ekskluzywną zawartość, a wszystko to na przeczekanie do następnej generacji i oczekiwanie na to co pokażą te wykupione przez MS studia.

 

Teraz jeszcze widzę, że ludzie sobie wmawiają, że Crackdown 3 to będzie jednak dobra gra, ze zniszczeniami na wzór z Red Faction i najbardziej chamskim auto-aimem ever.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
W dniu 26.10.2018 o 19:02, oni napisał:

nie ma co się nakręcać na jakąś konferencje z pompą w stylu E3 czy PS Experience, skończy się raczej na dwugodzinnym siedzeniu na kanapie, kilku trailerach i udawanych cringowych rozmowach, tyle.

wiedziałem że tak będzie :pechowiec: mimo to i tak się zawiodłem.

Brak jakiejkolwiek niespodzianki, brak Battletoads, rozczarowałem się mocno dodatkiem do SoT i brakiem zapowiedzi AoE na xboxa, State of Decay i Crackdown mnie nie interesuje. A gre Obsidian zobaczymy najszybciej w 2022.

Na malutki plus dodatek do Horizon i Hellbale w GamePassie. 

 

Beka z dzbanów którzy spodziewali się konferencji i bombardowania. Od tygodni wiadomo było że to będzie większy, tak samo cringeowy jak co miesiąc Inside Xbox.

 

 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Ficuś napisał:

kolejny pokaz jasno informujacy, ze na xone pomyslu nie maja i nic juz go nie uratuje za to tworza solidne fundamenty pod next gena

Pod nextgena? I co dalej? Nagle zaprezentuja worek swiezych ip i ciekawych tytulow? Noniewydajemniesie.

 

Jedyny powod dla istenienia tej marki jest tylko taki, ze jak xbox zdechnie to sony wyrucha wszystko co na drzewo nie ucieknie. A tak z ta swoja niby oferta stanowi jakas tam konkurencje i sony czasem powsciaga swoje imperialistyczne zapedy.

Odnośnik do komentarza

@Mejm znów czarnowidzisz. :ziew: Ta generacja to kubeł zimnej wody dla włodarzy z MS-u którzy zauważyli że gracz to jednak nie tylko statystyka w tabelce i wciąż jest popyt na gry stricte single-player. Zwłaszcza że po Obsidianie nie spodziewam się gier stricte pod multi.

Odnośnik do komentarza

Konkrety, Wezyr, konkrety. To, ze wystawili Obsidiana to znaczy tylko tyle, ze to studio dla nich cos stworzy. A ja bym wolal, wiedziec i co i kiedy. Nie karmie sie takimi pustymi kaloriami jak przejecia. Zreszta nie oszukujmy sie, obsidian nie wyciagnie ms z doopy w ktorej do teraz siedzi od premiery xone.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...