Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,4 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Nowe ploty o potencjalnej konsoli/usłudze od Google:

 

 

Z ResteEra:

Spawn Wave put up a video about the Google rumors. I'll update this post with anything interesting.

  • Screenshot of the UI from a dev kit
  • (we knew this already) Two pillars: streaming and a traditional home console, codename Metallurgy
  • Exclusive games using known IPs, funded by Google
  • Designed so games developed for the console will translate easily to streaming service
  • Streaming service will launch before the hardware
  • Currently planning two consoles, one weaker ("Steel") and one stronger ("Titanium")
    • "Steel" could be dropped because of production costs
    • "Titanium" is more powerful than Xbox One X
    • Sleep mode
  • Developers supporting the Google console:
    • Ubisoft
    • SEGA (major revivals)
    • Google's own first-party
Odnośnik do komentarza

No już się nie mogę doczekać co te google dziś pokaże. Rewolucji może się nie spodziewam (chociaż project stream ma bardzo pozytywne opinie), ale np usb/hdmi stick + kontroller, albo sam kontroller podłączany do telefonu i grać w duże gry bez laga. No i ciekawe czy pokażą konsole z prawdziwego zdarzenia aby konkurować z sony i ms. Coś mi zostało z pecetowca i jaram się zawsze na zapowiedź nowego hardware. 

Edytowane przez creatinfreak
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
1 godzinę temu, Mejm napisał:

Nie wiem, ja mam dziwne przeczucie ze to bedzie konsola do grania w gierki z google store na tv.

Dlatego by sciągali Phila Harrisona, Jade Redmond i zapowiadali, że UBI i Sega ma z nimi współpracować?

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się co miałoby być wyznacznikiem tej większej mocny. Na dobrą sprawę X1X reklamowany jest jako konsola do 4K (jak i PROsiak z resztą). Czym w takim razie miałyby zaskoczyć nowe bestie? Na 4K/60 nie ma oczywiście co liczyć, ale co w takim razie? 4K/30 mid i 4K/30 ultra? Albo, o zgorozo, wersja droższa będzie tą bez reklam w grze? Dyskutujmy.

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Zastanawiam się co miałoby być wyznacznikiem tej większej mocy

Nie jestem specem, ale wydaje mi się, że może chodzić o więcej ramu, lepszy procek czy wydajniejszą kartę graficzną. :lapka:  A jak to zostanie wykorzystane (czy rozdzielczość, czy efekty, czy fps) to już raczej zależy od deweloperów gier. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, _Be_ napisał:
3 godziny temu, Mejm napisał:

Nie wiem, ja mam dziwne przeczucie ze to bedzie konsola do grania w gierki z google store na tv.

Dlatego by sciągali Phila Harrisona, Jade Redmond i zapowiadali, że UBI i Sega ma z nimi współpracować? 

No wiem. Ale mimo to ciezko mi zaufac na ten moment google jako firmie stawiajacej wyzwanie s i ms. Zreszta tak mocno nie sledze przeciekow. Slysze google + gierki mysle mobile.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Starh napisał:

Przecie to będzie na bank tylko pudełko pod streaming :pawel:

niby pudło do streamingu i tradycyjna mocna konsola ale kto ich tam wie, plotkuje się też że Google zainwestowało w kilka znanych IP jako exy (ubi, sega, id software).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Daddy napisał:

niby pudło do streamingu i tradycyjna mocna konsola ale kto ich tam wie, plotkuje się też że Google zainwestowało w kilka znanych IP jako exy (ubi, sega, id software).

Jestem ciekawy co zrobi Sony jeśli te płoty się potwierdza o mocy tej konsoli od Google. Będą mieć wtedy najsłabszy sprzęt na rynku. Z obozu MS również ma spłynąć bardzo dużo informacji podczas tych targów. Sony się zapewne teraz przygląda temu z bliska, na spokojnie - oni by chcieli aby ta generacja trwała jak najdłużej, ale mogą być zmuszeni do szybszej premiery niż zakładali.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Starh napisał:

 Sony się zapewne teraz przygląda temu z bliska, na spokojnie - oni by chcieli aby ta generacja trwała jak najdłużej, ale mogą być zmuszeni do szybszej premiery niż zakładali.

 

Nie powiedziałbym. Sony jak mało komu zależy właśnie aby następna generacja zaczęła się jak najszybciej bo zarząd potrzebuje i wyczekuje solidnego kopniaka finansowego. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ASX napisał:

 

Nie powiedziałbym. Sony jak mało komu zależy właśnie aby następna generacja zaczęła się jak najszybciej bo zarząd potrzebuje i wyczekuje solidnego kopniaka finansowego. 

A mi się właśnie wydaję, ze sprzedaż ps4 ich zadowala + większa liczba $ z usług.

Po co im już teraz nowa generacja, skoro w obecnej nikt im nie zagraża, a ps4 sprzdaje się nadal świetnie. Pewnie na za jakiś czas obniża cenę amatora i pro i sprzedaż poszybuje znowu do góry.

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo
9 minut temu, ASX napisał:

 

Nie powiedziałbym. Sony jak mało komu zależy właśnie aby następna generacja zaczęła się jak najszybciej bo zarząd potrzebuje i wyczekuje solidnego kopniaka finansowego. 

Zarzad musi byc wsciekly na PS4, ze pcha cale korpo do gory i kreci rekordowe wyniki, porownywalne z MS/Switch lacznie, a PS Store ma większy obrot niż calosc Nintendo.

I na pewno sa bardzo zadowoleni z nadejścia PS5, bo juz CEO Sony powiedzial przecież ze to bedzie wyzwanie finansowe.

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, aphromo napisał:

Zarzad musi byc wsciekly na PS4, ze pcha cale korpo do gory i kreci rekordowe wyniki, porownywalne z MS/Switch lacznie, a PS Store ma większy obrot niż calosc Nintendo.

I na pewno sa bardzo zadowoleni z nadejścia PS5, bo juz CEO Sony powiedzial przecież ze to bedzie wyzwanie finansowe.

Będzie wyzwanie, bo konsola na bank będzie droższa o jakieś 100 backsow + znowu pewnie będą dopłacać z 50$ do sztuki jak w przypadku ps4 i zarabiać dopiero na grach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.