Skocz do zawartości

Crackdown 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 6.03.2018 o 22:22, asax napisał:

 

Co prawda nie jestem targetem, bo  Crackdown 3 to chyba typowy fanservice skierowany  głównie do fanów jedynki którzy spędzili setki godzin ganiając za orbam

 

OK, tym mnie zainteresowałeś. Skończyłem całą jedynkę, swego czasu to w porządku gierka była. Nic ambitnego czy przełomowego, ale bawiłem się dobrze. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Crackdown? Wspaniałe wspomnienia mam z jedynką. 

Wakacje 2007r ze świeżo kupionym xboxem 360 za dobre świadectwo i zarobione u wujka na targu pieniądze. Rodzice całymi dniami w pracy, zgrzewka brzoskwiniowych lipton ice tea, w tle (czaicie muzyka w tle na konsoli!!) puszczony najnowszy wtedy album Good Charlotte - Morning Revival na zmianę z Mika - Relax i rozpierducha w Pacific City. 
Oryginału nie odpalam, żeby nie psuć sobie wspomnień, ale jeśli trójka będzie dawać radę to z chęcią zagram. 

 

:banderas: 

Edytowane przez maciucha
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, maciucha napisał:

Wakacje 2007r ze świeżo kupionym xboxem 360 za dobre świadectwo i zarobione u wujka na targu pieniądze. Rodzice całymi dniami w pracy, zgrzewka brzoskwiniowych lipton ice tea, w tle (czaicie muzyka w tle na konsoli!!) puszczony najnowszy wtedy album Good Charlotte - Morning Revival na zmianę z Mika - Relax i rozpierducha w Pacific City. 

 

No jakbym czytał swoje wspomnienia, tylko bodajże 2008 czy 2009. I w tle Bloc Party - Silent Alarm do PGR4. Crackdown też był grany, całą gierkę zrobiłem i bawiłem się przy tym świetnie.

 

200.gif

 

Czy te piękne czasy beztroski kiedyś wrócą?

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Nie, ale można odpalić piosenkę, zamknąć oczy i powspominać te złote dni kiedy miało się już jakąś gotówkę do dyspozycji, mnóstwo wolnego czasu, a największym zmartwieniem było świadectwo z paskiem i wyzywanie roziego na fpe.
Wkurza mnie tylko, że nie odpale już nigdy x360 na tamtym oryginalnym, przesuwanym dashu. Zaje.bisty był.

 

 

:fsg::fsg::fsg: 

Edytowane przez maciucha
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

kurła kiedyś to było 

 

pamiętam jak w bodajże 2008 roku, wymieniłem PGR3 (którego kupiłem rok wcześniej za moje całe oszczędności) za 30 zł na Crackdowna właśnie w lokalnym sklepie z gierkami. Później strasznie żałowałem i tęskniłem za PGR-em,  bo Crackdown mi nie kliknął i po kilku godzinach poszedł na półkę 

Odnośnik do komentarza

XDDDDDD 

1 minutę temu, blantman napisał:

ano kasacja bo robi się z tego mem i to niezbyt pochlebny dla ms

Widać, że ze wszytskich sil chcą to odratować bo jak skasuja kolejna grę to ludzie ich totalnie zjedzą.

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Dlatego MS nie chce już zapowiadać gier za wcześnie żeby nie było cyrków. Nie chce tej gry bronić ale widać że jedna nogą siedzi jeszcze w erze gdzie na Xboxa szła mniejsza kasa, teraz Spencer ma większą kontrolę więc ptaszki ćwierkaja że twórcy dostali większą kasę i więcej czasu na usprawnienie tytułu i jak narazie wyszło to grze na dobre. Nie wiem jak wy ale ja jako gracz mam w doopie bekę z tego że coś jest opóźnione i wolę dostać dopracowany tytuł niż grę 7/10 na czas. A no i gra nie ma dostać kolejnego opóźnienia tylko są plotki że jak będzie trzeba to MS jest gotowy dać devowi jeszcze więcej kasy i czasu. Dla mnie to raczej dobry znak że wreszcie ktoś się w MS zainteresował tym że nowym gra na Xboxa raczej bliżej było do indyków niż tytułów AAA.

Edytowane przez hav7n
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...