Skocz do zawartości

Crackdown 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, hav7n napisał:

Dlatego MS nie chce już zapowiadać gier za wcześnie żeby nie było cyrków. Nie chce tej gry bronić ale widać że jedna nogą siedzi jeszcze w erze gdzie na Xboxa szła mniejsza kasa, teraz Spencer ma większą kontrolę więc ptaszki ćwierkaja że twórcy dostali większą kasę i więcej czasu na usprawnienie tytułu i jak narazie wyszło to grze na dobre. Nie wiem jak wy ale ja jako gracz mam w doopie bekę z tego że coś jest opóźnione i wolę dostać dopracowany tytuł niż grę 7/10 na czas. A no i gra nie ma dostać kolejnego opóźnienia tylko są plotki że jak będzie trzeba to MS jest gotowy dać devowi jeszcze więcej kasy i czasu. Dla mnie to raczej dobry znak że wreszcie ktoś się w MS zainteresował tym że nowym gra na Xboxa raczej bliżej było do indyków niż tytułów AAA.

tak jak Pan hav7n pisze 

 

co do opóźnienia to gra została przesunięta po e3 na wiosnę 2018 w celu poprawy jakości i raczej pewne jest że jednak nie wyjdzie tej wiosny, dlatego napisałem o opóźnieniu 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
W dniu 14.05.2018 o 18:28, kermit napisał:

szkoda ze ms nie ma studiow w pl czy na ukrainie, za te budzety fable legends czy crackdowna 3 dostaliby wiedzmina 4 albo metro jako exa

A debile kupili mojanga za miliard dolarów XD XD XD 

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.05.2018 o 12:06, hav7n napisał:

Nie wiem jak wy ale ja jako gracz mam w doopie bekę z tego że coś jest opóźnione i wolę dostać dopracowany tytuł niż grę 7/10 na czas.

 

W przypadku tego tytułu i tak już było 123175125 żartów na ten temat, więc równie dobrze można dołożyć jeszcze kilka i w zamian za to mieć lepszą gierkę. Nie pali mi się specjalnie by w to zagrać i tak, więc czy wyjdzie w 2018, 2019 czy w 2137 to nie ma dla mnie większego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...