Skocz do zawartości

Crackdown 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 572
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Gość _Be_
11 godzin temu, Daddy napisał:

pomyliłem się o 4%   :/  milan też a tak wszyscy daleko poza skalą xD

Nie no ja zawsze zapowiadałem, że to jak będzie miało więcej niż 65 na meta to się zdziwie. Nie zdziwiłem się. 

Odnośnik do komentarza

@milan jak tam opinie z kampanii? Czy od razu spróbowałeś multi? Jestem niezwykle ciekawy bo chyba nikt nie czekał na tę grę tak bardzo jak Ty. Ja sprawdzę dzisiaj, ale w sumie z przyjemnością poczytam opinię fana. :) 

Odnośnik do komentarza

Mnie nie podoba sie że wszystko jest takie puste i sterylne. Nic sie nie dzieje na ulicach, miasto nie jest "żywe"

 

Nie siadł mi model strzelania, movement postacj i model jazdy, wszystko to jest co najwyżej poprawne moim zdanien

 

Bronie są różborodne, przeciwnicy chyba też

 

Podoba mi się humor rodem z filmów klasy B  filmów akcji z lat 80-tych

 

Wszystko to buduje wrażenie jakbym grał w jakiegoś sandboxa z początku ery xboxa 360. Niewiele zmieniła sie formuła od roku 2006 i pierwszego Crackdowna. 

 

To tyle jeśli chodzi o moje wrażenia

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ASX napisał:

Wszystko to buduje wrażenie jakbym grał w jakiegoś sandboxa z początku ery xboxa 360. Niewiele zmieniła sie formuła od roku 2006 i pierwszego Crackdowna. 

 

Może powinni byli to nazwać Crackdown Remake zamiast Crackdown 3? Ostatnio popularne całkiem są. Wtedy gameplay sprzed 10/20 lat to zaleta, a nie wada.

  • Plusik 5
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza

Gra się całkiem przyjemnie, chociaż u mnie jest to też nostalgia za jedynką. Wystarczy rozbudować szybko zwinność zbierając zielone orby i wtedy skakanie po budynkach znowu sprawia frajdę. Do tego wybuchy, młócka - dobry tytuł do relaksu. Fabułę i tak trzeba traktować z przymrużeniem oka. Chciałem starego Crackdowna na nową generację i go dostałem, do tego "za darmo" w passie, dla mnie git.

 

Multi mizerne, przypomina typowe multi dodawane na siłę do singlowych gier, motywujące tylko osiągnięciami do zagrania więcej niż jednego meczu. Problemy techniczne, brzydkie mapy, nieciekawe tryby, chaos, wychodzenie z meczu. Można odpuścić.

Odnośnik do komentarza

QWczoraj przeszedłem. Spodziewałem sie crapa, a ku zaskoczeniu dostalem solidnego średniaka.

 

Gdybym miał podsumować grę wjednym zdaniem to powiedziałbym, że to taki lepiej zrobiony Crackdown 1.

 

Gra jest króciótka po około 10h miałem zrobione niemal wszystko oprócz beznadziejnych wyścigów samochodowych. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, suteq napisał:

Skoro gra jest krótka to co oni robili przez tyle lat? xD

 

Singiel tak naprawdę był robiony na ostatnią chwilę. Przez długi czas gra miała mieć tylko multiplayer, ale w pewnym momencie produkcji postanowili że robią też singla i zakontraktowali Sumo Digital do tego. 

Z multiplayerem też nie było za ciekawie, bo podobno resetowali go od podstaw na rok przed premierą i całe te szumnie zapowiadane zniszczenia w chmurze są mocno rozczarowujące. 

 

Generalnie ta gra i to jakie piekło przeszło w czasie produkcji, dobrze pokazuje nieumiejętność w zarządzaniu i jakich błędów nie popełniać na przyszłość. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.