Skocz do zawartości

Crackdown 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 572
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

30 minut temu, Mustang napisał:

Jeśli jest jak piszesz, to beka, bo multiplayer jest mega biedny, a tylko singiel wypada nieźle.

 

Powiedziałbym że mieli na to wystarczająco czasu, ale jak widać pranie hajsu musi trwać. :potter:

Odnośnik do komentarza

Patrząc po tym ile zabawy może dawać remake jedynki czyli jak piszecie na szybko robiony singiel, gra jest mega niewykorzystanym potencjałem. Potem powiedzą, że marka nie ma przyszłości i będzie po serii.

 

Jakby co przypominam oceny jedynki: 83 i 8.0 od userów, a dla mnie prywatnie jedna z lepiej wspominanych gier początków X360 obok Dead Rising czy PGR3.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
2 godziny temu, raven_raven napisał:

Chcieli zrobić coś nowego, czego jeszcze nie było i ich to przerosło ew. technologia jeszcze nie ta. Nie ma tutaj jakiejś wielkiej zagadki chyba.

Generalnie o developingu tej gry można napisać piękny artykuł pod tytułem jak nie robić gier i ich nie zapowiadać 5 lat przed jeśli masz tylko koncept. 

 

Gra została zapowiedziana w 2014 roku po tym jak David Jones opuścił Realtime Worlds (twórców oryginalnego Crackdowna, sam Jones to legenda branży twórca Lemingów czy pierwszego GTA) i przeszedł do Cloudgine, które w czasach Xbox One pracowało nad rozwiązaniami softwareowymi, które miałby wspomagane słynna mocą chmury. Cloudgine stworzyło tech demo z zniszczeniami, które wspierała chmura i od tego zaczął się koncept Crackdowna 3. Cloudgine miało wspomagac Reagent games przy tworzeniu silnika a ci drudzy mieli tworzyć gameplay i assety dla Sumo, które miało tworzyć singla a Elbow Rocket w wsparciu z Ruffian Games i Certain Affinity miały tworzyć muliplayer. W 2018 Cloudgine zostało przejęte przez Epic a Jones i część developerów opuściło Reagent aby zasilić szeregi Epic. Ogólnie strasznie przeyebany proces ale MS nie mógł pozwolić na skasowanie kolejnej gry i tak o to doszliśmy do wydania tego potwora doktora Frankensteina. 

 

Co do samej gry to gra jest niezła, taki recore w lepszej grafice 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

ale bądźmy poważni. to nie jest gra na którą ludzie rzucają się na premierę. jest w GP to kto chciał to sprawdził, kto chce to będzie grał dalej. tytuł w sam raz do usługi. nie wspominając już o tym, że w tym samym czasie ma premierę Metro, Far Cry i Anthem. w sumie to się dziwie że tak dużo pudełek poszło :teehee:

Odnośnik do komentarza

Sądząc po ilości bossów, których posłałem już do piachu, a tych którzy jeszcze oddychają jestem prawie w połowie gry. Co ja mogę powiedzieć? Mogę powiedzieć tyle: olałem Shadow Of The Tomb Raider, którego wcześniej zacząłem, zaniechałem chyba definitywnie RDR2, w trakcie przechodzenia którego pomimo początkowych zachwytów w pewnym momencie zrzygałem się z nudy. Natomiast od Crackdowna 3 oderwać się póki co nie mogę. Gra jest dobra, średnia lub słaba w zależności od wiedzy i uprzedzeń grającego. Obiektywnie gra jest średniakiem, ale dla tych co z rozrzewnieniem wspominają świetną jedynkę (na dwójkę spuśćmy zasłonę milczenia) może być całkiem dobra, a nawet więcej. No i taka jest właśnie ta szpila dla mnie. Gram od jednego siorbniętego orba do drugiego, od jednej odbitej miejscówki do drugiej i po każdym evencie mówie sobie: no dobra, na dzisiaj już szlus, ale... kątem oka dostrzegam gdzieś w oddali świecące zielonkawe "oko" orba w jakimś zakamarku. No i jak tu człeniu się w tym momencie wylogować i go nie łyknąć? No nie da się:dunno:

Do tego na bestii w 4K + HDR gra wygląda bardzo przyzwoicie. Póki co bawię się bardzo dobrze i raczej nie spocznę póki ostatni boss nie stanie się wspomnieniem.

Więcej napiszę, jak skończę.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

po kilku godzinach gra mi się podoba, jak ktoś lubi crackdowna 1 czy mercenaries czyli luźne arcadeowe sandboxy z rozpierduchą w starym stylu to mu gra podejdzie. Miałem tylko odpalić na premierę żeby sprawdzić i RDR2 od kilku dni leży.

 

+ rozpierducha

+ dynamika

+ zbieranie orbów dalej robi

+ klimat jak w latach 80' wyobrażano sobie przyszłość

+ dużo ilość broni

+ przyjemne poruszanie się po mieście

+ miasto ma swój urok, sam projekt jest ciekawy, oświetlenie te wszystkie neony, itd. są miłe dla oka

 

- za duży chaos

- pojazdy  

- za dużo komentujących postaci co robimy w grze, nieźle to wkurza

- sterylne miasto

- chyba ze trzy kawałki muzyczne 

- schematyczność

- problem z kontrastem w grze, często w ciemności obiekty zlewają się w jedną całość

 

wstępnie 7/10

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, ASX napisał:

A na forum ktoś kupił pudełko w ogóle? Jaki sens kupować pudełko jak passa regularnie rozdają za półdarmo.

 

Teraz miałem w grze noc i muszę powiedzieć, że neony w HDR nawet robią, szczególnie jak do tego dochodzi rozpierducha i fioletowe wybuchy. Dla mnie ta gra ma jeden wielki atut - naprawdę można ją odpalić na 15 minut i coś zrobić w tym czasie, chociaż orby pozbierać. Jest tyle gier, gdzie nie mając godziny do dyspozycji nie chce mi się włączać konsoli, a tutaj nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Mustang napisał:

A na forum ktoś kupił pudełko w ogóle? Jaki sens kupować pudełko jak passa regularnie rozdają za półdarmo.

 

Nie wiem czy na forum ktoś kupił, nie śledzę tematu Zakupy Growe i nie sprawdzam co kto kupuje ;) Ale wiesz poprzednim tytułom Microsoftu nie przeszkodziło to, że były rozdawane za półdarmo bo Forza Horizon 4, State of Decay 2 czy Sea of Thieves sprzedały się co najmniej dobrze. 

 

Ale to nie ma większego znaczenia, bo Microsoft od dłuższego czasu musiał zdawać sobie sprawę, że nie ma szans na dobrą sprzedaż i że gra zwróci koszty produkcji. Co widać po znikomym zainteresowaniu w sieci w porównaniu do poprzednich gier. 

yL5QLil.jpg

 

Ot MS wypuścił Crackdowna ze względów wizerunkowych, żeby nie kasować kolejnej gierki mimo piekła jakie przeszła i traktuje ją jako uzupełnienie i dodatek do biblioteki GamePassa i w tej roli chyba się sprawdza. 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Odnośnie gry to powiem wam, że Metra jeszcze nawet nie odpaliłem bo cały weekend jak miałem czas to łapałem orby i biłem bossów. Została mi jakaś trójka do rozwalenia, odczucia podobne do Czarka gra po prostu wciąga i chce się dalej eksplorować miasto i łapać orby, zwłaszcza skacząc bo movement jest bardzo fajny (i przy okazji nie wiem na ch,uj dali samochody bo są straszną spier.doliną xD) 

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś się dobrze bawił przy jedynce, to myślę że sama nostalgia go przyciągnie do ostatniej odsłony. Skakanie po budynkach dalej robi robotę i mimo wszystko jako "no brainer" sprawdza się świetnie. Włączyć, pograć, zrelaksować się i wyłączyć - powtórzyć kilka razy i zapomnieć - tak to widzę niestety, ale przez to, że gierka jest w GP to można to robić bez konsekwencji finansowych, a to mi w zupełności wystarcza ;)

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.02.2019 o 22:07, Dave Czezky napisał:

Yhm, w ogole tego nie biore. 

W dniu 14.02.2019 o 14:09, _Be_ napisał:

OpenCritic 63/100, Metacritic 66

 

Troszkę niżej niż template MSu ale niczym nas nie zaskoczyli 533219745076609024.png?v=1

 

Kolejny bullet na xb1 zdodge'owany

:fsg:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.