Skocz do zawartości

Crackdown 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co w tych krawacików w MS strzelił, aby pokazać beznadziejny trailer, kiedy faktyczna gra prezentuje się jakoś 100 razy lepiej. 

 

CharmingSpiffyBobolink.gif

EsteemedInsistentFirecrest.gif

WindingWarmBear.gif

 

https://www.twitch.tv/videos/151610716

 

Godzinny materiał. Sunset 2 to nie jest, ale jak się nie ma co się lubi <bezradny>

Edytowane przez zloto
Odnośnik do komentarza

 Crackdown był fajnym średniaczkiem, 

 

Czy ja wiem czy średniakiem? Średnia na gamerankings to 83,35% Pamietam jak w początkowym okresie życia x360 to obok Gears of War, PGR 3/4 i Halo 3 to była najlepsza gierka w tamtym okresie, świetnie się grało w co-opie, no czysty fun. Gra mi sie podobała bardziej niż taki Prototype czy Infamous ale fakt druga cześć to był dramat i teraz nic sobie nie obiecuje po tym sequelu, który na pokazie wyglądał beznadziejnie. Średnia recek jak dobije do 75% to będzie sukces.

Odnośnik do komentarza

Mi się gra na tyle podobała (crackdown 1) że nawet orby poznajdywałem. Fun miałem z samego poruszania się innego niż we wcześniejszych sandboksach. Niestety po saints row 4, sunset, prototype i kilku innych "super hero sandboks" samym poruszaniem się po świecie crackdown mnie nie kupi.

Odnośnik do komentarza

Mi się gra na tyle podobała (crackdown 1) że nawet orby poznajdywałem. Fun miałem z samego poruszania się innego niż we wcześniejszych sandboksach. Niestety po saints row 4, sunset, prototype i kilku innych "super hero sandboks" samym poruszaniem się po świecie crackdown mnie nie kupi.

Te zielone to mi się raz przyśniły, strsznie trudno było wszystkie mieć. Bardzo dobrze wspominam jedynkę, dwójkę już mniej, co do trójki nie wiem jeszcze co myśleć. Zastanowię się nad zakupem. Edytowane przez Mustang
Odnośnik do komentarza

serio minelo e3 a oni dalej nie pochwalili sie najlepszym ficzerem gierki ktora ma miec wkrotce premiere?

Wkrótce? Do listopada jeszcze mnóstwo czasu, a po drodze masz PAX, Comic-Con czy Gamescom. E3 to kampania. Ogólnie zabawnie czyta się te posty zaskoczonych brakiem całkowitej destrukcji w singlu, gdy wiadomo o tym od dwóch lat. Jak w ogóle miałaby wyglądać taka kampania z totalną rozwałką? Zaczynasz grę, rozwalasz całe miasto, wjeżdżają napisy końcowe xD

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...