Skocz do zawartości

Titanfall


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wygląda na to że będzie beta.

 

http://www.titanfall.com/standby-for-titanfall

 

wystarczy się zalogować kontem origin, dać continue i wyświetli się

 

Your application to parti(pipi)ate is complete. If you are selected to take part in our upcoming test, you will receive an email in the coming days with a unique code and instructions on how to download and access the game on Xbox One. Thank you!

 

 

QUrWnih.jpg

 

Nie wygląda to na blef bo to oficjalna strona gry. Pewno na dniach coś się wyjaśni.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

No ja rozumiem i rzeczywiście to logiczne, po prostu nie wiedziałem od czego zależy że te NDA się pokazuje czy nie.

 

wrog napisałem ci pw

 

I contacted a representative from EA directly and he confirmed to me that the alpha test would begin on Friday, January 17th with emails and codes all being sent out to the qualifying individuals then. He also confirmed that this test would be exclusive to Xbox One users. No information has appeared yet, regarding any alpha or beta on PC or Xbox 360. In the email, it’s noted that space is limited and to register now. If you have an Xbox One sign-up quick and standby for Titanfall.

 

http://moreconsole.net/titanfall-beta-sign-ups-are-apparently-here/

 

wrog mam nadzieje ze nie przestraszysz się NDA i będziesz wrzucał rozmaitości ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Odnośnik do komentarza

Bo rzeczywiście jest to alpha. Ograniczona tylko do Ameryki Północnej

Respawn ‏@Respawn 9 min

@zidemonizediz @InCmPunkWeTrust It's server tests, not a beta. There is no finger to anyone as the NDA doesn't allow them to discuss it.

+

 

http://www.respawn.com/forum/viewtopic.php?f=16&t=3668
 

 

Hey everyone,

I know there is a lot of confusion over this right now. We ARE NOT running a beta at the moment. We're doing some very limited technical testing (Alpha. If you have not been invited via email and signed a very comprehensive NDA, you cannot access it. I cannot get you in. Don't be upset, most people are not going to be playing in this and the ones that are can't talk about it, stream, post video, etc. We understand the desire for a Beta and we have not ruled it out but I don't have any news on it for you currently. Thank you for your understanding!

Abbie

 

 

Podejrzewam, że beta będzie otwarta (albo dla pre-orderów) gdzieś w drugiej połowie lutego. Tymczasem trzeba trzymać kciuki za wycieki, BF3 alpha też wyciekła.

Edytowane przez MaZZeo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czyli teraz każda trochę szybsza i mniej realistyczna strzelanka = klon coda tak ? To raczej oczywiste, że pod pewnymi względami gra będzie przypominała call of duty, ale czy cod1, 2, mw1 (czyli gry stworzone przez ludzi robiacych teraz titanfall) uważasz za złe ? Bo dla mnie, osoby bardzo lubiącej fpsy to jedne z lepszych gier jakie wyszły, a mw 1 znajduje się w moim top 3.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A co mają narzekać przecież ten gameplay na kilometr śmierdzi COD :) EA chciało zrobić z BF CODa widać jedna zmieniło zdanie i zrobili to z TitanFall

BFa to mogli upodobnic do CoDa tylko w singlu bo potyczki w multi na ogromna skale zawsze byly wizytowka serii

Edytowane przez hav3n
Odnośnik do komentarza

Czyli teraz każda trochę szybsza i mniej realistyczna strzelanka = klon coda tak ? To raczej oczywiste, że pod pewnymi względami gra będzie przypominała call of duty, ale czy cod1, 2, mw1 (czyli gry stworzone przez ludzi robiacych teraz titanfall) uważasz za złe ? Bo dla mnie, osoby bardzo lubiącej fpsy to jedne z lepszych gier jakie wyszły, a mw 1 znajduje się w moim top 3.

 

Nie ma pojazdów,samolotów,milona graczy na mapie=kupa,klon coda,crap pamiętaj. 

 

xd

 

 

Ja tam na TitanFalla czekam i może Windowsa zainstaluje aby pograć :3

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem i powiem tak.

Call of Duty z mechami, co oczywiście nie jest minusem bo wygląda to bardzo fajnie

Na minut to tylko chyba jednak grafika, wiem że filmik kiepksiej jkaości ale około 2:30 widac tak brzydkie tektury, że głowa mała.

jaram się strasznie i tylko pozostaje dylemat czy brać na Xbone'a czy PieCa. Z jednej strony konsolę bedę miał podpieta do dużego tv natomiast z drugiej 1080p 60fps'ów i myszka, ale monitor nie za duży.

Odnośnik do komentarza

Co do tekstur

 

 

Now that half of you are browsing crappy unauthorized cellphone pics...

TO BE EXPLICIT:

All textures in this Alpha Test build are at 25% of the final game's resolution. So if you're staring at a 256x256 texture, that's actually a 512x512 texture in the real game. 512? That's a 1024. It's a huge, huge, huge difference. Especially on terrain, weapons, cockpits, hands, effects, etc.

There's a reason the build is under NDA. It's not for showing off, or giving people a fair idea of what the game looks like, or for pixel counting. You'll still have your chance to scream "lolz pixels lazy devs Goldeneye N64 lololololol", but now is not the time.

(Well; menu images are probably full res.)

 

Wszystko po to żeby gra miała małą wagę, z tego samego powodu w grze jest tylko jeden tytan i garstka broni.

Odnośnik do komentarza

:OOOOOOOOOOOOOOOOOO

Wreszcie ! Wreszcie coś nowego ! Coś innego niż kolejny battlefield czy cod. Czegoś tak epickiego, szybkiego i niesamowitego jeszcze nigdy w życiu chyba nie widziałem. Kupuję na pc na 100% na premierę :D 

Ci ludzie tworzący tę grę są po prostu niesamowici. Najpierw Medal of Honor, który odniósł ogromny sukces, potem call of duty, które dalej jedzie na sukcesie pierwszych 4 części, a teraz titanfall, który na pewno stanie się hitem !

Odnośnik do komentarza

Co do tekstur

 

 

Now that half of you are browsing crappy unauthorized cellphone pics...

 

TO BE EXPLICIT:

 

All textures in this Alpha Test build are at 25% of the final game's resolution. So if you're staring at a 256x256 texture, that's actually a 512x512 texture in the real game. 512? That's a 1024. It's a huge, huge, huge difference. Especially on terrain, weapons, cockpits, hands, effects, etc.

 

There's a reason the build is under NDA. It's not for showing off, or giving people a fair idea of what the game looks like, or for pixel counting. You'll still have your chance to scream "lolz pixels lazy devs Goldeneye N64 lololololol", but now is not the time.

 

(Well; menu images are probably full res.)

 

Wszystko po to żeby gra miała małą wagę, z tego samego powodu w grze jest tylko jeden tytan i garstka broni.

Oby to bylo prawdą, bo patrzac na te zdjęcie to myślę, że moja pS2'ka by ę grę pociągnela

1177535179.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...