Skocz do zawartości

Titanfall


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

Ech ta nowa moda na podawanie "unique users", bo oczywiście o to chodzi (w grudniu było 8 mln). Chociaż IP ma raczej dobrą przyszłość, co prawda dalej nie widzę popularności na PC (społeczność szybko umarła, w sequelu nie będzie lepiej ), ale duet konsol powinien tym razem bez problemu dobić w okolice 8-10 mln (sprzedanych kopii).

Odnośnik do komentarza

Też tak myślę, może jeszcze nie w tej generacji, ale "abonamenty" od wielkich wydawców raczej będą nieuchronne w przyszłości.  Acti pewnie też rozmyśla nad tym, tylko na razie ich tytuły zwykle trzymają mocno cenę, więc pewnie zostanie po staremu. EA ma łatwiej chociażby po przez serie sportowe (które wraz z nowymi odsłonami szybko tracą wartość) i jednak znacznie szerszy wachlarz wydawniczy.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Też zakupiłem Titanfall w obecnej promocji, bo była to jedyna gra w jaką miarę regularnie grałem w ramach EA Access, a właśnie dzisiaj skończył mi się roczny abonament. Z drugiej szkoda szkoda, że tak często sprzedają tę grę za bezcen. Jeden z lepszych shooterów ostatnich lat zasługuje na większy szacunek.

Odnośnik do komentarza

Zagrałem kilka meczy i pierwsze wrażenie bardzo ok. Gra zdaje się przystępna dla świeżaka, mapy dość ciekawe, dające dużo radochy ze skakania po nich. Łatwo można zginąć, ale też i nie ma chyba większych problemów by coś ugrać i ustrzelić innych. Nie ogarniam jeszcze tylko tych wszystkich broni i skilli pilotów i mechów. Póki co najlepiej mi się biegało tym trzecim mechem, którego się odblokowuje chyba na 3 lvlu.

Który to jest pistol automatycznie lockujący się na przeciwnikach? Latam tylko z jakąś zwykłą pukawą.

Odnośnik do komentarza

jest dostępny od początku - masz 3 gotowe "ustawienia" dla pilotów: karabinek, smart pistol i strzelba

wiadomo zabawa zaczyna się jak odblokujesz sloty i sam sobie ustawisz wyposażenie

 

ja latam na:

r97 smg, zwykły celownik, powiększony magazynek, broń zapasowa re45

maskowanie

mina 

rakieta łucznik

 

tytan strider, rakieta x4+powiększony magazynek, dym elektryczmy, rakieta kasetowa

autokatapulta + nuklearna katapulta

 

perki - szybkie przeładowanie, szybki zrzut tytana

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...