Skocz do zawartości

Diablo III (X360/PS3)


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wystepuja bronie legendarne z trzema Gniazdami na klejnoty? Dostalem jakis czas temu korbacz dla krzyzowca od jakiegos kolesia i bron ma wlasnie 3gniazda a po wsadzeniu wen zielonych kamieni kladzie niezly dmg na krytykach i wlasnie zastanawia mnie czy taka bron wystepuje normalnie bez hacka? Ruskie miecze to wiem ze sa zhakowane, a czy reszte equip tez hackuja? Dajmy na to w sposob zeby sobie samemu zlozyc najlepszy set dla jakiejs postaci? Pytam bo od innego dostalem Helm Akhana tez z trzema gniazdami z setu dla krzyzowca. A to przeciez zaje.bisty item.

Odnośnik do komentarza

Trzy sloty mogą być tylko w klacie, to co masz jest zhackowane. Generalnie to przerabiają wszystkie przedmioty, więc jak dostaniesz coś od randoma to zawsze jest szansa, że jest modyfikowany, nawet jak na pierwszy rzut oka nie wygląda na taki, np. naramienniki które dają więcej CHD niż jest to możliwe dla tego elementu pancerza.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Powiedzcie mi, czy Diablo III (podstawka) na X360 jest tak trudna na "Normalny(Wysoki)" że ciągle umieram Barbem, czy robię coś nie tak? Stwierdziłem, że w dobie dzisiejszych gier wzięcie normalnego poziomu trudności będzie zbyt proste, dlatego wziąłem ten dziwny twór i teraz trochu cierpię z tego powodu ^_^

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

:dunno:

 

w 2 akcie już umieram znacznie rzadziej, ale i tak zdarzy mi się na grupce silniejszych przeciwników czasem i nawet 2x umrzeć zanim ich wyczyszczę, ale to może już kwestia nabrania wprawy i lepszego EQ :)

 

EDIT

 

no, jestem już chyba pod koniec 2 aktu i teraz już cisnę aż miło :cool: dobre skille, dobre eq, nauczyłem się też lepiej panować nad umiejętnościami, jest gites :lapka: GOTY gierka, może po przejściu zagram jeszcze raz, ew. kupię ultimate evil edition na X1 i tam przeniosę swoją postać ^_^ 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Skończyłem drugi akt, Belial padł za 1 razem, faktycznie z lepszym EQ i wyższym lvl zrobiło się dużo prościej. 

 

Jak zmienić poziom trudności w trakcie gry? :dog: przejrzałem opcje i nic takiego nie widziałem

 

EDIT

 

chyba, że chodzi o to rozpoczynanie wybranej misji w menu głównym, gdzie możemy wybrać poziom trudności...?

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
Gość Orzeszek

wersja na konsole poprzedniej generacji została zatrzymana na pacza 2.20 bodajże, zobacz czy są legendarne klejnoty, jak tak no to kwestia dostania się do skarbca i własciwie to jeden run. 

5mln golda ogólnie to no big deal. najszybciej to nastukać goblinów, albo przerolować w itemkach +% do znajdowania złota, są też itemki co powodują wypadania golda. zrob build który jest mocno obszarowy (tornado na barbie najlepiej ustaw udręka 1 i rób zlecenia. w 30 min powinno pęknąć jak sie trafią gobasy.

 

z tego co pamiętam była opcja, że w lokacji przed wejściem do azmodana była największa szansa na goblina w całej grze. 

Odnośnik do komentarza

Tylko mówimy tutaj o podstawce? Bo ja w podstawkę grałem na PS3, nie w RoS.

 

Bo wiem, że takie ilości golda od RoS to nie było duże wyzwanie, ale na konsolach w vanilla D3 to się ciułało po parędziesiąt tysięcy na 15 minut czy coś takiego.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

a to jeszcze podstawaka :obama: no to trochę farmy cie czeka, w takim wypadku odpal kampanie, załóż gre nan najwyzszym poziomie i 3 akt cała wieże leć od czubka do azmodana i zbieraj hajs za zadania i reset, zadania są szybki dobrze nagradzane + szansa na gobasa.

 

W salach agonii 2 też mi się przypomniało, że były gobliny często

Odnośnik do komentarza
  • 4 lata później...

A se odkopię, bo wczoraj mnie wzięło, ale mam problem.
Lata nie odpalałem tej gry, po trofeach patrząc, to fabularnie zrobiłem dwa Akty, zabiłem Zabiłem Króla Szkieletów, Maghdę i Beliala.
A mimo to, z jakiegoś względu gram od początku praktycznie, jestem w Akcie pierwszym na poziomie Normalny (Mistrz V) (cokolwiek to znaczy).
Patrzę w ekwipunek i chyba ktoś mi wyrzucił parę OP itemków kiedyś (ostatni raz grałem w 2016, już nie pamiętam), a teraz nie dostaję wcale expa, a przynajmniej pasek nie rośnie.
Czy jest jakaś wartość numeryczna naszego doświadczenia do podglądu? Czy tylko ten cholerny pasek, na którym nie widać nawet drgnięcia?

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Ja też odkopalem.
Nigdy w żadne diablo nie grałem natomiast miałem ze 200h w poe(ps4) i bardzo mi się podobało.
I powiem szczerze że diablo 3 daje radę w 2023.
Tłucze się mega przyjemnie, grindowanie wciąga.
Gram barbarianem mam 51 lev i już jako tako wiem jak chcę grać i miele pięknie przeciwników.

Sterowanie jak i wszystkie menusy idealnie pod konsolę i pada.
Trzaskam sobię nawet robiąc kardio na rowerku i takie 40 min przy tej gierce to nawet nie wiem kiedy mija.


Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...