Skocz do zawartości

Diablo III (X360/PS3)


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Don ja powaznie nie mam bladego pojecis o czym piszesz. dochodze do azmodana teraz i jak na razie jest plynna gra poza filmikami i kilka razy teraz jak dokladniej sie przygladam to gra szarpnela podczas dialogow w miescie (slychac doczytywanie z plyty) co do walki ani razu nie doswiadczylem spadku animacji. nie mam frapsa w oczach wiec nie wiem czy wyczulbym spadek z 60 do 40 klatek ;)

Odnośnik do komentarza

A ja dobrze wiem o czym on mówi. Jedni to widzą, drudzy nie, ale to nie zmienia faktu, że tearing jest i to całkiem konkretny. Ja nie będę się kłócić, bo oczy są różne (na tym forum jest całkiem sporo ludzi, którym do szczęścia wystarczy coś w granicach 15-25 fps), ale rozrywanie ekranu jest faktem. Nie myl też spadku płynności (która i tak przez cały czas jest na naprawdę wysokim poziomie) właśnie z brakiem v-sync.

Odnośnik do komentarza

Don, ja jestem uczulony na takie rzeczy, ale w Diablo jest to nie do zauważenia, może podczas jakiejś mega konkretnej zadymy z 3 dodatkowymi graczami, ale wtedy nawet nie widzisz swojej postaci :teehee: , wiec nawet nie denerwuje.

Gra jest zacna i wciąga niemiłosiernie (a miałem jej nie kupować...)

Odnośnik do komentarza

Cholera, muszę Wam zwrócić honor. Ja ten tearing pamiętam z samego początku gry, jak przedzierając się do Tristamu sobie myślałem, że tutaj poświęcono v-sync, ale przynajmniej gra jest płynna. Ale to było jeszcze... przed premierą, teraz jak dossałem sobie TU2 to wygląda na to, że wszystko naprawione, bo gra chodzi naprawdę gładziutko. Płynnie i bez żadnego rozrywania, aż nie do wiary po zalewie ledwo płynnych gier w ostatnich kilkunastu miesiącach.

Odnośnik do komentarza

moze niech ktos zmieni nazwe tematu na diablo 3 (konsole)

 

gralem wczoraj pare godzin w wersje ps3. bawilem sie wybornie. w jedynke zagrywalem sie jako dzieciak (i pozniej czesto do niej wracalem), dwojke wciagnalem od razu po premierze (pamietam jaki szal byl w empiku). dla trojki chcialem nawet kompa wymieniac. no, ale wersja na konsole zaspokoila mnie w stu procentach. grafa ok, plynnosc ok, ciezko sie przyczepic.

Odnośnik do komentarza

Skończyłem normal Mnichem, szkoda że gra na tym poziomie nie stanowi praktycznie żadnego wyzwania. Postać idzie jak przecinak, a z tego co na netach można przeczytać, w koszmarze jest podobnie. Co ma większy wpływ na poziom wyzwania w grze? Tryb (normal/koszmar etc) czy stopień trudności (średni/trudny/mistrz)?

Odnośnik do komentarza

Widzę że wszyscy monkiem grają ;) Dla mnie też jest trochę za łatwo. Nie dość że itemy wypadają jak szalone (już z 5 legend mam na 21 poziomie) to jeszcze można grać na oślep. 

 

Nie wiecie czy skrzynka jest dostępna dla wszystkich postaci czy tylko dla jednej ?

Edytowane przez xtomashx
Odnośnik do komentarza

czyli można dostać osiagniecie za grania na inerno z poziomem srednim ?

Przeszedlem 2 akt, ale nie dostałem osiagniecia, ktoś miał cos podobnego ?

 

Można grać nawet na niskim - poziom trudności nie ma znaczenia, liczy się tryb (hell, inferno etc.).

Jakie osiągnięcie masz na myśli?

 

Ile zajmuje przejście gry na normlau? Jaki level osiąga się po jednym przejściu? Obecnie mam 21 poziom DH i jak dla mnie to wcale nie jest łatwo - muszę uważać co robię, bo idąc na oślep długo nie pożyję :) Gra jest tak prosta w założeniach, wręcz prostacka, a wciąga jak... diabli :D

 

Ciężko powiedzieć - wszystko zależy od stylu gry. Ja po 3h godzinach miałem 22lvl i kończyłem 1szy akt.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.