Skocz do zawartości

Diablo III (X360/PS3)


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

A jednak jest demo, trafiłem dzisiaj jak dasha przeglądałem. Pomimo tego, że tearing jest technicznie rzecz biorąc duży, to o dziwo nie rzuca się tak w oczy, bardziej widać w trakcie jakiegoś normalnego przechodzenia z lokacji niż podczas walki. Może to zasługa większego niż standardowo framerate'u, jest całkowicie do zaakceptowania.

 

Kurde, pół godziny wystarczyło żebym się napalił :P

 

Muzyczka, która leci w grze, to jakieś odświeżone nuty z pierwszej części? :)

Odnośnik do komentarza

Bierz gierałkę, kombinuj towarzystwo i ruszaj oczyścić świat Sanktuarium z wszelakiego plugastwa.

 

Muzyczka, która leci w grze, to jakieś odświeżone nuty z pierwszej części? :)

 

No jest to jakaś wariacja nt genialnego utworu z Tristram, bardzo udana, ale w moim odczuciu nie tak posępna jak oryginał.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Niestety mam od cholery roboty przez następne 3-4 tygodnie i nie będę ryzykował kilkugodzinnych rajdów z Diablo 3 - w demo chyba dzisiaj z półtorej godziny grałem :P

 

PS. Dobra polonizacja.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Koszmar zaliczony, ale kiedy zaliczac dalej, jak od jutra prawdobodobnie GTAV? A wbrew obawom, nie mam uczucia przesytu, a raczej syndrom kolejnego checkpointa, sprawdzenia kolejnej legendarki, nabicia nastepnego levelu i tak wkoło. W normalnym ukladzie te dwie gry starczyłyby mi na  dobre kilka miesięcy, dlaczego wychodzą w odstepie 2 tygodni? Jak tu życ?:/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

speedrun diablo 3 - inferno akt 3

http://zeratulpl.blogspot.com/2013/09/diablo-3-inferno-akt-3.html

 

Przelazlem Inferno... nie jestem jednak w stanie zrobic jednego challenge za diablo bo chocbym nie wiem jak sie staral to i tak zlapie orba zdrowia, nawet jezeli mam pelny pasek hp. Wiec musze to lyknac w kims w co-op. 

5 achievementow zostalo...
- 5 mln zlota
- challenge za diablo
- 30 lvl hardcore
- 100 goblinow
- pelen upgrade stash

Ogolnie giereczka jest niesamowicie czasochlonna i troche nuzy na nightmare i hell, ale juz na inferno jest fajna zabawa. I pomimo braku checi na robienie calaka chyba ja wymorduje do konca... W szczegolnosci, ze probowalem wczoraj Inferno - Master I i wprawdzie duzo wiecej czasu trzeba spedzic na klepaniu potworow, to z moja nowa zbroja i tak wydawalem sie nietykalny... a zloto lecialo w dosyc fajnych ilosciach. 

Koniecznie musze jeszcze sprawdzic hardcore bo z tym moze byc lekki problem bo wiem ze dosyc czesto ginalem na poczatku...

Odnośnik do komentarza

Jaką postacią grasz? Co do wyzwania Diabolo - odpal grę na nightmare, atakuj z dystansu (warto zredukować do minimum pickup radius). Postacią z Inferno powinieneś mieć "koszmarnego" Diablo na parę hitów.

 

Podczas zbierania 5 milionów golda wpadną ci gobliny oraz upgrade skrzyni. Pozostaje zatem 30lvl hc - z uwagi na niezabezpieczone save'y ten ciekawy, jaki mi się wydawało trofik, staje się banalnym łupem dla plebsu.

 

edit: Postanowiłem wrzucić na pożegnanie moją postać:

 

20130917493.jpg

 

W Master I oraz II na Inferno wchodziłem jak w masełko, III robiłem normalnie a VI i V powoli, ale do przodu ;)

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Mnie demo złamało i jutro rano pędzę do sklepu po pełniaka. Jakbym za mało gier miał do przejścia :P Niby mam Torchlight i Crimson Alliance z tego samego gatunku na X360, ale jakoś nie mogłem przysiąść, a w Diablo 3 nawet w demo tłukę po 2h :)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Polskie tłumaczenie jest dobre :)

 

Np.

Mięsny jeż

 

 

Rozwaliła mnie też nazwa jednego z osiągnięć żywcem wzięte z jednego z tekstów Barneya Stinsona:

 

 

Legen - wait a minute - dary

 

 

:P

Odnośnik do komentarza

Da się w grze sprawdzić ile się czasu grało?

 

Jakie są od początku dostępne poziomy trudności - mam jakiś normal, w nawiasie wysoki czy jakoś tak, który przeszedł mi z dema.

 

Zaloz sobie konto na raptr.com. Pokazuje ile czasu gralo sie w dana gre, a takze fajne statystyki np. miesiac w ktory gralismy najwiecej w ciagu roku itp.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

Da się w grze sprawdzić ile się czasu grało?

 

Jakie są od początku dostępne poziomy trudności - mam jakiś normal, w nawiasie wysoki czy jakoś tak, który przeszedł mi z dema.

 

Zaloz sobie konto na raptr.com. Pokazuje ile czasu gralo sie w dana gre, a takze fajne statystyki np. miesiac w ktory gralismy najwiecej w ciagu roku itp.

 

 

Mam :) Na raptr mam 6h w demie + 2h z fullem. Sęk tylko w tym, że raptr czasem nie rejestruje wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Mam uno pytanie - jak w Diablo 3 działa system zapisu stanu gry? Można samemu zapisywać? Pytam się bo jak kończę grę i wychodzę, to później jak odpalam i zejdę np. do krypty gdzie już wykonałem poboczne zadanie, np. zebranie szczątków jakiejś damy, to ponownie mam ten quest do zrobienia. Poziom postaci i wszystkie przedmioty jak miałem tak mam, ale czy questy normalnie same si,ę restartują bez końca?

Odnośnik do komentarza

Ktoś się już bawił z kluczami i demoniczną maszyną na Inferno? O ch*j w ogóle z tym chodzi? Ta gra nie ma końca :P

 

Zdobywasz plany na Infernal Machine, biegasz po akcie 1, 2, 3 i na 5 stakach Nephalem Valor zabijasz kluczników (takie elite bossy, w akcie 1 na Fields of Misery, w akcie 2 w Dahlgur Oasis czy jakoś tak, w akcie 3 w Stonefort), z nich mają szanse spaść klucze, z 3 różnych kluczy robisz Infernal Machine, otwierasz je w Akcie 1 w takim domku na północy miasta i masz wtedy dostęp do losowej pary dopakowanych bossów z normalnej gry.

Z tych bossów za to ma szansę spaść jedna z trzech części, z których tworzy się Hellfire Ringi przypisywane do twojego konta.

Brzmi skomplikowanie, ale ciężko inaczej wyjaśnić ;p

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.