Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

Twórcy różnie wywiązują się z danych obietnic to prawda, ale nie sądze że wszystko jest wysnutą intrygą. Czasami zawodzą inne rzeczy np niekompetencja teamu, może nierealny stosunek terminów i finansów do rzeczywistych oczekiwań. Poza tym tak szczerze - No jak ktoś liczy na gruszki na wierzbie i samego siebie oszukuje to sam sobie jest winien że nie wyłożył 4-5 tys na zacny komputer, ale to się już chyba mija z celem ?

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Wystarczy nie pokazywać gruszek na wierzbie i wszystko byłoby dobrze. 

Downgrade jest,ale prawda jest taka ze to trzeba jechac po szefie ubi a nie po tworcach. Szef studia nie raz juz mowil,jak bardzo go CEO w(pipi)il,ze pokazal ta gre tak wczesnie. Nawet na konfie z tego roku,mala szpile w CEO wbil.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Pograłem na wgw, byłem tym tytułem pozytywnie zaskoczony.

 

Grałem na xboxie i graficznie to raczej mocno średnio, tekstury były bardzo słabej jakości, generalnie nic nadzwyczajnego. Ale to też może to, że byłem już zmęczony po prostu.

 

Ale sama gra już na plus, bardzo podoba mi się, że gra zmienia trochę nasz głos w czacie i jest większa wczuwa. Najpierw graliśmy w trójkę i były walki uliczne z SI, a później spotkaliśmy się na na środku mapy z dwoma innymi grupami graczy. Niestety, przeciwnicy byli bez szans :)

 

Nie wiem czy to ten zmiksowany dźwięk głosu naszych kompanów, czy też gra, ale coop jest świetny i człowiek skupiał się na graniu i koordynowaniu ruchów całego zespołu.

 

Od dzisiaj czekam mocno, bo może być to świetny tytuł.

 

Ps. Komedia, że na wgw było 9 stanowisk do division i ogromna kolejka, gdzie do Siege dali chyba z 30 stanowisk i nikt nawet na to nie czekał :)

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

Podoba mi sie jak ta gra wyglada, mam nadzieje ze ubi nie spieprzy sprawy i dostaniemy porządna produkcje

 

Wiadomo kiedy dokładnie beta bedzie dostępna czy tylko luźno rzucone ze grudzień ?

 

Lużno rzucone grudzień, brak konkretów oprócz tego ,że:

- dostaniemy ją co najmniej miesiąc wcześniej niż na inne platformy

- gwarancją dostępu do bety jest zarejestrowany pre-order.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

- gwarancją dostępu do bety jest zarejestrowany pre-order.

 

Ciekawe czy bedzie to tak samo rozwiaze jak z beta R6 Siege,ze nawet jak ktos mial preorder to kody do bety wyslali w falach..

 

 

To samo YT

 

 

 

 

 

''Alpha footage captured on Xbox One'' Ta jasne,ubi chyba nigdy nie przestanie karmic ludzi klamstwami.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

A przypadkiem preorder nie gwarantuje dostepu?

 

 

 

Pre-order now and get your guaranteed Closed Beta access + a unique digital content: the Hazmat Gear Set.

https://store.xbox.com/en-IE/Xbox-One/Games/TOM-CLANCYS-THE-DIVISION/ae5e95e2-3249-43d9-81a7-ac5f48e9884c

 

Tak to  jedyna forma dostępu do Alfy dla przeciętnego zjadacza chleba.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...