Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem godzinę póki co. Za wiele powiedzieć nie można po tak krótkim czasie (pomijam NDA :P). Na pewno jest klimatycznie. Kilka rozwiązań w kwestii sterowania bardzo przypadło mi do gustu. Tak samo strzelanie i chowanie się za osłonami, które przypomina ostatnie Splinter Celle. 

 

Grafiki nie ma co póki co komentować. Na pewno fajne wrażenie robi oświetlenie i kilka efektów graficznych, natomiast sporo tekstur jest słabych, fizyka dość uboga, a w ogólnym rozrachunku gra wizualnie na kolana nie kładzie. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Nie chcę być trollem ale ta gra chyba już serio nikogo. 

A ja uważam, że wyjdzie z tego całkiem fajny kawałek kody. Ludziom opadł hype, przed premierą będą marudzić, ale kilku kupi, pogra i stwierdzi, że to b.dobra gierka.

 

Jeżeli Ubi nie powtórzy błędów takiego destiny, to spokojnie będzie to świetna gra. 

Odnośnik do komentarza

Kupie w premierę (nie preorderuje bo uważam że to jest rak branży), zobaczę czy serwery wytrzymają start.

Ta gra będzie miała sens jak znadzie się w miarę ogarnieta ekipę, która gra w miarę systematycznie i chce zgłębiać temat dobrego pvp.

 

A jak będzie gniot to sprzedaż po tygodniu i chyba wtedy zdecyduje się w końcu na bloodborna

 

Szybkie palce z Sony Xperia Z3

Odnośnik do komentarza

Dodatkowo koleś mówi, ze zdecydowanie wersja PC>konsolki, a na xboxie gra się dławiła w czasie rozwałki. 

Najlepszy komentarz "spytałem się devów o late game content, ale nikt nie chciał mi nic powiedzieć. Trzeba więc czekać do premiery" - czyli pewnie będzie jak w podstawce Destiny... wbijesz lvl, a potem jakiś ostry grind i powtarzalność, którą dopiero Taken King trochę rozwiał. 

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...