Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś zbiera tajne sety a jest za słaby na DarkZone albo aktualnie gra sam i może mieć problem przy podjęciu zrzutu to polecam rajd po 10 słynnych bossach w LightZone. Bossowie nie są wymagający, respawnują się co 4 godziny i jest 3% szansy że z każdego wypadnie element tajnego seta. A że bossów jest 10ciu więc mamy 30% szans na coś tajnego za każdym razem.

tc-the-division-named-boss-locations-col

Edytowane przez Ryo-San
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dokładnie! Ja teraz to praktycznie 100% czasu w grze jestem w DZ. Te emocje przy podjęciu, szczególnie kiedy na lądowisku stoją 2 czy 3, 4 osobowe teamy i wyczekiwanie jak przy rosyjskiej ruletce. Przejdą na stronę rougeów czy nie. A do tego w plecaku powiedzmy ostatni brakujący element tajnego zestawu. Ciśnienie skacze do 200. Ta gra jest genialna! A mapka którą dałem to bardziej dla początkujących.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Ryo-San napisał:

Jak ktoś zbiera tajne sety a jest za słaby na DarkZone albo aktualnie gra sam i może mieć problem przy podjęciu zrzutu to polecam rajd po 10 słynnych bossach w LightZone. Bossowie nie są wymagający, respawnują się co 4 godziny i jest 3% szansy że z każdego wypadnie element tajnego seta. A że bossów jest 10ciu więc mamy 30% szans na coś tajnego za każdym razem.

 

Tylko ci Bossowie nie mają wszystkich itemów które mogą ci dropnąć, a jest ich wąska lista.

Kiedyś jak byłem po niebieskiej stronie barykady robiliśmy to z ekipą cyklicznie przez dłuuuugi czas kilka razy dziennie (630h samo się nie wbiło ;) ). 

Odnośnik do komentarza

Hej, mozecie dac jakies porady dla swiezaka. Robie sobie przerwe od Destiny (chociaz cos tam bede dalej ciupal).

 

1. Czy sa odpowiedniki rajdow z Destiny  jesli tak to jaki poziom minimum musze miec i czy leca jakies specyficzne itemki z tych aktywnosci

2. Przy wyborze broni sa jakies konkretne na ktore polowac czy raczej mozna grac wszystkim i polowac na god roll w statystykach?

Odnośnik do komentarza

He he... Jak wsiąkniesz w The Division to już do Destiny nie wrócisz :)

Odpowiednikiem rajdów są tu tzw Incursion (niech to ktoś przetłumaczy, bo ja gram po angielsku) - wymagające, wieloetapowe misje dla zgranego teamu czterech osób, ale póki co - nie zawracaj sobie nimi głowy.
Ogólnie tu jest tak, że podobnie jak w Destiny, zabawa zaczyna się dopiero w endgame, po osiągnięciu odpowiedniego levelu (w tym przypadku 30 i gear set minimum 256 - odpowiednik light z gry Bungie). Jeśli więc jesteś zupełnie świeży, to czeka Cię maaaaasa grania zanim do tych wszystkich dobrodziejstw się dokopiesz.
Mi tam gra solo sprawiała masę frajdy i chyba minęło z 60h, zanim zacząłem bawić się z dużymi chłopcami. Pewnie jest możliwość, żeby ktoś doświadczony Cię przeciągnął i obsypał lepszym sprzętem, ale ja tego nie praktykowałem.

Jeśli chodzi o bronie to są egzotyki (tutaj czerwone), które lecą z różnych aktywności, a najlepiej właśnie z Incursion na koniec. Są one odpowiednio cool nazwane i ogólnie rozpalają wyobraźnię wszystkich agentów, np taki The House... (pozdro Komar;))...

Odnośnik do komentarza

Wczoraj pograłem po długiej przerwie i muszę powiedzieć że gra znowu bawi. Polatałem trochę po bossach (wydropiły 2 tajemne z czego 1 przydatny dla snajpera), potem pozbierałem techy w DZ, oddałem z sukcesem kilka gratów na lądowisku i raz mnie w metrze zabili NPC :) A większość w ubraniu taktyka ofensywnego czyli mina kulka plus działko. Snajper, szturmowiec i cekaemista na razie w odstawce.

Edytowane przez friedrich
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Szymek_PL_ napisał:

Duzo sie traci bez sezon passa?? Czy jest tak samo jak w Destiny ze bez DLC podstawka jest bezuzyteczna?? Dzieki za odpowiedz

Podziemia takie sobie dodatkowo mało osób w ten tryb gra

Przetwanie to małe mistrzostwo z "szampanem na końcu' w postaci Huntera :) dodatkowo ze skrzynek leci pełna pula rzeczy z nazwą .

 

Edytowane przez Cottage
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, danielskii napisał:

2. Przy wyborze broni sa jakies konkretne na ktore polowac czy raczej mozna grac wszystkim i polowac na god roll w statystykach?

Zanim nie będą Ci wpadać topowe i egzotyczne bronie to bierz wszystko jak leci. Później broń trzeba już dopasować do konkretnego seta i sprawdzać jakie ma talenty. Ja od długiego czasu biegam z Kasynem i Bullfrogiem. Oba zoptymalizowane na full. Zabójcze kombo. Mam też set z dwoma snajperkami (Heel i Devil) bo lubię od czasu do czasu przykampić w DZ na osamotnionego rogue'a : )

 

BTW jak ktoś chce szybko wskoczyć na 30lvl to dajcie znać. Pomogę a do tego udostępnie jakieś dobre bronie/itemy.

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, KOMARZYSKO napisał:

No to wiesz gdzie szukać ;) jesteśmy tam co wieczór

 

Jest jakaś zasada wg której wylatują z demontażu złote techy? Bo jakoś mam wrażenie iż losowo czasem wpada a czasem nie.

 

PS

Mapa kilka postów wyżej zgadza się jeśli chodzi o bossów ale jako obszar gry jest już zdezaktualizowana bo doszły obszary DZ na północy plus port i tereny przyportowe na północnym - zachodzie.

Edytowane przez friedrich
Odnośnik do komentarza

Jak w DZ traficie na tą ekipę to w zasadzie jesteście już martwi :cool2: Chłopaki grają praktycznie tylko jako buntownicy i czeszą wszystko dookoła.

Na tym  tajnym secie predatora to już wogóle sieją totalny armageddon.

 

https://m.youtube.com/watch?v=gdbMNaP9KE8&feature=youtu.be

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...