Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, KOMARZYSKO napisał:

Napieramy ze snejkiem codziennie wieczorami, cxasem w ciągu dnia. Ryo tez z nami gra a Wredny to dzik i boi sie grupowców :D

 

Grałem zarówno z Tobą, jak i z ekipą Ryo, ale przeważnie co odpalę to widzę, że macie pełne ekipy, więc ciężko dołączyć. Nie przeszkadza mi to jednak, bo jak już mówiłem - świetnie bawię się solo :)
Ekipy będę szukał, jak będzie Global Event, na razie się zbroję pod to wydarzenie (wciąż tylko cztery części Nomada), a to najlepiej robić, farmiąc skrzynkę w Resistance - do tego ekipy nie potrzebuję, wręcz szybciej idzie solo.

Przed chwilą zaliczyłem swój pierwszy Survival :obama:
Łooo matko, jakie to było dobre :banderas:
Ta śnieżyca, szukanie ciuchów, omijanie przeciwników, ogrzewanie się przy beczkach, jedzenie, picie, lekarstwa... Zupełnie inne doświadczenie niż w podstawce - tu ja jestem zwierzyną :)
Udało mi się ewakuować - jak na pierwszy raz nieźle - padłem dwa razy, ale dałem radę podnieść się swoimi apteczkami. Z ekstrakcją miałem farta, bo inny gracz koło mnie wezwał już helikopter i zajmował się Hunterem - pomogłem mu go ubić i razem wsiedliśmy do śmigłowca. Żałuję tylko, ze nie zdążyłem zebrać ciuchów na -22*C do trofeum, ale moja ekipa od grania w ELITE Dangerous mnie poganiała, więc musiałem przyspieszyć wizytę w Dark Zonie :)
 

5 godzin temu, Ryo-San napisał:

Ja jestem przeważnie od 21 do 4-5 rano :cool2: A czasami jak mi się nie chce iść do pracy to jestem w stanie przesiedzieć przy dywizji jakieś 16h dziennie :D

ałe ogólnie to właśnie 21. Wbijaj! Zapraszamy


No mówiłem, że CZUB! :)
Ty na rencie jesteś jakiejś? Czy własna działalność, którą notorycznie olewasz? :D Tyle czasu na granie...

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Wredny napisał:

No mówiłem, że CZUB! :)

Ty na rencie jesteś jakiejś? Czy własna działalność, którą notorycznie olewasz? :D Tyle czasu na granie...

Jak już ginger_andrus napisał siedzę w temacie filmowym. A dokładnie montaż filmowy i korekcja barwna. Jak mam dziurę między projektami to jadę z Dywizją do oporu :D  Niestety ale kolejny projekt zaczynam 23 stycznia czyli ku$&a w dzień startu global eventu :( Życie jest niesprawiedliwe! Więc z 16 godzin zrobi się max 2-3 :down:

Survival też mi wczoraj mocno zrył beret. Zupelnie inna gra niż podstawowa Dywizja. Na PVE udało mi się wydostać z Zony za drugim razem ale grałem w drużynie z bardzo doświadczonym graczem. Natomiast jak grałem sam na PVP to początkowo moja długość życia po wyjściu z pierwszego schronu wynosiła jakieś 5 do 10 sekund :D Teraz jest trochę lepiej ale niestety niewiele lepiej . Dzisiaj pocisne grubo! 

Genialny dodatek :banderas:

 

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Być może było ale nie znalazłem: dlaczego w trybie oporu wołali by nie skanować? I o co chodziło: o skaner na placyku czy skrzynkę z lootem? A jeśli o skrzynkę to trzeba ją otwierać od razu a nie na raty?

 

I jeszcze: czy jeśli taka skrzynka z trybu oporu dała mi zwykłego taktyka to dlatego że nie daje pewności 100% lootu tajnego czy też po prostu nie ma jeszcze tajnego taktyka w division?

Odnośnik do komentarza

Dzięki. Ale ponieważ sam skąpię na skrzynkę więc nigdy nie otwieram niczego niepotrzebnego :)

 

Ale mam znowu dwa pytania:

 

1. Wiadomo kiedy pojawi się tajny taktyk? Mam trochę skrzynek oporu poziom 2 i 3 z których niekiedy wypadają tajne: gdyby co przetrzymałbym je nieco gdybym miał szansę na lepszego taktyka.

 

2. Na kiedy planowane jest wydarzenie globalne?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Matriks_1111 napisał:

Czyli od jutra nieprzespane noce się szykują? :D Ja nadal nie mam normalnych słuchawek!

Ty byś lepiej zaproszenie do znajomych odebrał leserze jeden :D Ktoś na survivalik dzisiaj? Wczoraj z Jeromem udalo się zrobić 2 podjęcia. Jest coraz lepiej ;] Ciekawe ile mi zajmie przestawienie się na Nacona bo dzisiaj zamierzam go rozdziewiczyć w Dywizji! ; ]

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...