Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Cirdanos napisał:

Ma ktos jakies porady jak samemu farmic tajne sety? 

Z tego co wczoraj przetestowalem na Nabrzezu u mnie najlepiej aktualnie sprawdza sie set NinjaBike z FireCrest + Taktyk,

Malo zycia, ale wiezyczka i apteczka nadrabia. Jako ze mam malo czasu, postaram sie jeszcze dzisiaj nad nim podsiedziec.

 

Jakies porady ewentualnie? 

Farmienie na DZ cos mi ciezko idzie, w sensie na 5 runow 0 tajnych... 1 egzotyk.

Ale samemu w jakim sensie? Ze grasz sam czy Ty + 3 randomów. Jak sam to leć po 10 bossach w LightZonie, w Podziemiach jedziesz z randomami(albo sam) na 3 fazach i 5 dyrektywach na 5 poziomie świata gry. Ewentualnie jak nie masz jeszcze wbitego 35 lvl w Podziemiach to leć na 2 fazach na ambitnym (tylko pamietaj o 5 poziomie świata gry).  W podziemiach tajne i egzotyki wypadają często z Bossów i Hunterów. Zresztą update 1.8.1 lada dzień. Droprate podniesiony 2x razy, możliwość kupna tajnych skrzyń itp. itd. Także szybko coś uzbierasz.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Wogóle to chodzą słuchy i plotki że w nadchodzącym lub majowym evencie (oficjalnej daty nie ma ale co do Blackout to ludzie podają 12 lub 19 kwietnia.) ma zostać odblokowany Central Park wraz z sąsiadującymi dzielnicami - coś jak nabrzeże West Side (zauważcie że na mapie po połowie CP i okolicach normalnie można "jeździć" strzałką). Wejście do Cental Parku jest w Zonie ale oczywiście jest zamknięte. Niepokoi mnie tylko jedno. Wg universum/fabuły Dywizji - Central Park to jedno wielkie gigantyczne cmentarzysko. Mam nadzieje że developer nie wpadnie na jakieś idiotyczne akcje w stylu zombie apokalipsa :(

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Niestety ale dużo amerykańskich graczy błaga ich o akcje w stylu zombie(a glos hamburgerów niestety ma dużą siłe przebicia i mocno się liczy dla wydawcy) - mam nadzieje że nie pójdą na ustępstwa no ale póki co nie ma co gdybać ; ] Nowe Globale to też (teoretycznie) nowe sety. Ciekawe co wymyślą!

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

A ja bym chciał zombie. :kaz:
Post-apo już jest, mamy wirusa, więc mogą być i zombiaki. Byłoby super - taki osobny tryb, jak Survival, z osobnym zestawem zasad i reguł.
Bo niby czemu zombie tu nie pasują? Zaburzą realizm rozgrywki? Równie dobrze można przypierdzielić się do tego, że gość w bluzie z kapturem przyjmuje na klatę cały magazynek, a i kilka headshotów również jest w stanie przeżyć :reggie:

Odnośnik do komentarza

Zmiany w większości na plus ale te rozdawanie techów na prawo i lewo to jest szczyt głupoty. Dużo osób zamiast zbierać techy na Zonie będzie je farmić w dziennych, tygodniówkach i ograbiając skrzynie w LightZonie. Obawiam się że liczba graczy w DarkZonie spadnie.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Pacquiao napisał:

Jak tu sprawa z singlem wygląda? Wyszedł update dla Koksa, więc pomyślałem, że można sprawdzić jak za 70 złociszy można kupić w sklepie.

 

Calkiem spoko idzie sie wciągnąć mi to trochę ślamazarnie idzie ale jak pokoncze gry ktore mam rozpoczęte to sobie dokończę 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, kubson napisał:

Calkiem spoko idzie sie wciągnąć mi to trochę ślamazarnie idzie


Kurde, mnie ten "singiel" (bo wiadomo, że w grach tego typu to tylko przystawka przed endgame, które jest daniem właściwym) nawet wciągnął i z zaciekawieniem słuchałem wszystkich "odpraw", audiologów, chłonąłem ten klimat post-apo - naprawdę dobrze jest to zrobione, ale docenią to tylko osoby, które zechcą się w to zagłębić i sami trochę poodkrywać.

Odnośnik do komentarza

Ja kampanię akurat średnio wspominam. Większość fabuły jest przekazywana za pomocą dialogów z NPC, audiologów lub echosów (mocno statycznej projekcji wcześniejszych wydarzeń), tymczasem wolałbym bardziej dynamiczne podejście - cutscenki, gadająca postać gracza itd. Ot, kwestia gustu. Możliwość grania w co-opie i wzajemna współpraca z kolegą nadrabiała wspomniane braki.

Odnośnik do komentarza

Zdeka rozczarowanko bo nowe maski które będą dostępne na nowym globalu to tak naprawdę stare w nowym malowaniu. Maski widoczne w 2 minucie dyskusji z ludźmi z Massive. Dziwne że pokazali tylko 3 bo według zapowiedzi mają być 4 (za następujące wyróżnienia): Fists of Fury, Safety First, Team Player,Thunder and Lightning
https://www.youtube.com/watch?v=QohI7mQeYBk
a tutaj macie listę wyróżnień dla Blackout'a(niepełną ale mniej więcej widać co trzeba będzie zrobić) https://www.reddit.com/r/thedivision/wiki/commendations_summary_geblackout

Global startuje w poniedziałek 23go

9f33cd055eaf2.jpg

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pogrywam sobie od czasu do czasu w Last Stand (którego już szczerze nienawidzę - zresztą ogólnie nie lubię PvP w The Division, ale tu jeszcze 25 zwycięstw mi brakuje do pucharka) i zauważyłem, że chyba szczodrzej zaczęli sypać Division Tech'ami. Po otwarciu kilku skrzynek zdobytych na tych męczarniach z każdej dropnęło około 25 sztuk, a ten cały Supply Drop, który od dawna dla przypakowanych graczy był zupełnie bezużyteczny, teraz daje równe 100 - w końcu opłaca się po niego lecieć :)

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Wredny napisał:

Pogrywam sobie od czasu do czasu w Last Stand (którego już szczerze nienawidzę - zresztą ogólnie nie lubię PvP w The Division, ale tu jeszcze 25 zwycięstw mi brakuje do pucharka)

Ja pokochałem Ostatni Bastion. Na początku jakoś sceptycznie do tego dodatku podchodziłem, ale zgrana 4 osobowa ekipa, dobra strategia i jest BOMBA. Mi wczoraj wpadła naszywka i akta za 100 wygranych Bastioników :D Potyczka 100% w aktach! Fuck Yeah!

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

The Division to jedna z moich ulubionych gier, imho mistrzostwo, jeżeli chodzi o oprawę wizualną, szczegóły otaczającego nas świata są wręcz genialne. No i ten wspaniały zimny klimat, który wręcz wylewa się w ekranu telewizora. Uwielbiam to, ale mniejsza z tym. W czasie premiery grałem chwilę na konsoli a później ukończyłem podstawkę na PC. Chciałbym wrócić do wersji konsolowej i ograć również DLC. Jest teraz fajna promocja na emagu, grę można kupić za 49zł i teraz mam pytanie o ciemną strefę, dużo jeszcze graczy ogrywa ten tytuł w wersji na PS4?

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, BulletPOL napisał:

teraz mam pytanie o ciemną strefę, dużo jeszcze graczy ogrywa ten tytuł w wersji na PS4?

Od groma jest graczy. Prawie zawsze jak dołączam do ekipy na ZONIE to przenosi nas na inny serwer bo ten jest już full. Ja mam prawie 100 znajomych na PSNie z czego praktycznie dzień w dzień jakieś 80-90 z nich gra w Dywizje ;  ]

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...