Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Ryo-San napisał:

Ja mam prawie 100 znajomych na PSNie z czego praktycznie dzień w dzień jakieś 80-90 z nich gra w Dywizje ;  ]


Ryo, ale weź napisz chłopakowi, że w 90% Ty masz znajomych, którzy grają TYLKO w The Division i pod tym kątem ich dodałeś - bo zabrzmiało, jakby ta gra była tak popularna, że tyle osób w to gra :)
U mnie na 100 znajomych grają w to ze trzy osoby, z których jedną jesteś Ty, a dwóch pozostałych to Twoje ziomki, których poznałem, jak żeśmy chwilkę pobiegali po DZ :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Zależy od tego kogo masz w znajomych. U mnie 90% listy to Dywizja. Myślałem że GoW faktycznie przerzedzi listę ale niestety nie. Ci co grali w Dywizje grają w nią dalej. Zresztą większość z nich gra w TD od premiery. Ja też odpaliłem GoWa na 3-4 godzinki ale stety bądź niestety wróciłem do Dywizji. Gram w nią w zasadzie codziennie, tak samo jak moi znajomi. I sądzę że nawet RDR2 czy TLoU2 tego nie zmienią. Odkąd zacząłem grać w TD czyli końcówka września nie przeszedłem żadnej innej gry a w inne pograłem kilka max kilkanaście godzin (chyba tylko w NierA pograłem dłużej i teraz może uda mi się przejść Ratecheta). Po prostu płytka z Dywizją wraca do prosiaka jak bumerang :D   Tak jestem chorym poj.ebem jeśli chodzi o tą grę tak samo jak ludzie z którymi gram. Będę grał w Dywizje non stop aż do premiery TD2. Zresztą na nadchodzącym E3 interesuje mnie tylko konfa Ubi i prezentacja TD2. Konfy Sony, MS i N zlewam cieplym moczem. Chociaz z ciekawosci pewnie rzucę okiem bo jest szansa że może tam pokażą TD2 :D

Ba! Zamówiłem nawet Samsunga Gear S3 Frontier (fotka podglądowa bo ja na swój jeszcze czekam) tylko po to żeby wgrać na niego skórkę z Dywizji xD

THE NEARBY AGENT IS GOING TO ROUGE!!!!!!!!

ee7ac0d8ec835.jpg

 

 

 

 

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zazdro że masz tyle znajomych co grają w Dywizje.

Ja pykam globala i wczoraj dopiero skminiłem że nie tylko misje specjalne dają punkty dla tego globala.

Wczoraj trafiłem na ekipę gdzie za jedną misję (transporter) wyciągnąłem 900pkt, ale łatwo nie było, te misje w centrali dzienne lub tygodniowe zdecydowanie łatwiejsze, można samemu a nagrody równie dobre.

Mało czasu zostało ale sądzę że jakąś maskę zdobędę, pierwszą notabene :D 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, yab napisał:

Zazdro że masz tyle znajomych co grają w Dywizje.

Ja pykam globala i wczoraj dopiero skminiłem że nie tylko misje specjalne dają punkty dla tego globala.

Wczoraj trafiłem na ekipę gdzie za jedną misję (transporter) wyciągnąłem 900pkt, ale łatwo nie było, te misje w centrali dzienne lub tygodniowe zdecydowanie łatwiejsze, można samemu a nagrody równie dobre.

Mało czasu zostało ale sądzę że jakąś maskę zdobędę, pierwszą notabene :D 


Zazdro?

Ten człowiek zaczynał od zera na moich oczach, na pożyczonej płycie :yao:
Ty też możesz ! Pytanie czy chcesz.

Edytowane przez giger_andrus
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Ryo-San napisał:

Tak jestem chorym poj.ebem jeśli chodzi o tą grę tak samo jak ludzie z którymi gram. Będę grał w Dywizje non stop aż do premiery TD2.


No i właśnie o tym piszę - to jest nieuleczalne :yao:
 

Cytat

THE NEARBY AGENT IS GOING TO ROUGE!!!!!!!


A weź angielski słownik i sprawdź jak to się pisze, bo mi się ten Twój agent skojarzył tak:
 

Spoiler

comment_An2AyoIDUFRnPTB5rPzL1gY13YsO3ptD


 

Odnośnik do komentarza

Yep ale trochę mniej bo po ostatnim patchu za dniówki masz 25 teszków za tygodniówki i zrzuty po 100. Plus 25 za walkę i chyba wytwarzanie, już dokładnie nie pamiętam, ale jak obliczyliśmy to w tydzień na tych wszystkich pierdołach można wykręcić ok 1000 techów na jednej tylko postaci. Także my na Zonie to teraz głównie kroimy frajerów albo latamy za rogalami.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Niezłych trolli spotkałem dzisiaj na 6stce na podjęciu. Wiszą sobie w szybie windy na linach(głownie w tym szybie po prawej stronie bo z reguły zbierając techy na dole idzie się na góre lewym szybem). Jak tylko ktoś się podepnie to jeden z nich leci na podjęcie, rzuca działko z ogniem (jest na Taktyku albo FireCrescie), odpala tarczę i bez problemu przecina linę. Kradnie wszystko jak leci (wogóle nie walczy, zbiera tylko itemy które wypadły.) po czym spieprza znowu na linę i tak sobie wisi xD A ja jedyne co mogę zrobić to popatrzeć się na niego jak sobie ładnie na tej linie wisi bo nic nie można mu zrobić. Straciłem tak 9 złotych zasobników ale ubaw był niezły. Tak wiem najlepiej się podpinać na sekundę przed końcem ale nigdy mi się nie chce tak długo czekać 1f603.png

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj w końcu wymęczyłem 50 zwycięstw w Last Stand i żegnaj multi :)
Teraz jeszcze lepsze przede mną - 100 przedmiotów w Survival - póki co tylko jedna udana ekstrakcja przede mną, więc już "z górki" - jeszcze tylko 94 przedmioty :yao:
Wczoraj odpaliłem po strasznie długiej przerwie i tragedia - ginąłem jak szmata, zero obycia, aż mnie łeb z nerwów rozbolał i wyłączyłem - cienko to widzę :)

Odnośnik do komentarza

Brzmi nieźle, ale w praktyce - masakra. Przed chwilą miałem taki dobry przelot, brakowało trochę lekarstw, ale miałem żarcie, wodę, filoetowe pukawki, sporo materiałów na crafting, zaawansowany filtr... Już byłem przy wejściu do DZ i mnie jakieś mobki doebały... 58 minut poszło w pissdu! Ten tryb jest nie na moje nerwy - nienawidzę takich gier, gdzie po takiej ilości włożonego czasu cały progres przepada. Ogólnie kumam podjarkę, bo napięcie jest niesamowite, nieporównywalne z niczym innym, do tego satysfakcja po udanej próbie także jest niesamowita, ale porażka również boli jak nigdzie indziej :)

Odnośnik do komentarza

Niestety ale statsy Survivalu są nieubłagane tylko 12% graczy udaje się wydostać ze Strefy. Mi całe szczęście brakuje tylko 5 przedmiotów do 100 ale teraz tylko Strefa i odcinanie liny na podjęciu :D. Nawet zrobiłem sobie specjalny build pod Nomada tylko do odcinki! ;]  Jest fun a i farmic nie muszę bo przeważnie z takiego jednego przecięcia wypada 5-9 złotych zasobników, czasami nawet Kasynko wyleci itp. Ale już olać itemy, bezcenne jest wkur.wienie ludzi których ograbiłem: "you fucking cheater" "asshole" "I fuck your mom" "polish thief" (to mi się najbardziej podobało xD)

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Faaaaak!
Najpierw nieudana, półgodzinna próba, choć początek niesamowity - szybkie niebieskie bronie, w tym M60 i M44 - idealny zestaw, sporo masek, rękawic i ogólnie gearu...
No ale zbyt szybkie wbiegnięcie w grupkę mobków i skończyło się gangbangiem...

A chwilę później to, czego finał uwieczniłem na poniższym filmiku. Początek niezbyt obiecujący, długo biegałem z samym pistoletem, unikałem starć, jeszcze jakiś koleś biegał w mojej okolicy, więc sporo rzeczy miałem już ograbionych. W każdym razie później gra zaczęła mnie zasypywać zayebistymi ciepłymi ciuchami, masą żarcia, lekarstw i picia - idealnie.
W końcu skleciłem giwerę, później znalazłem niebieską snajpę i za jej pomocą przedostałem się do DZ (kilka patroli ominąłem cichaczem, bo w życiu bym tego nie przeżył) :)

W DZ całkiem szybko dorobiłem się pełnego plecaka skrzynek, kilku Division Techów, skleciłem żółte M60 i M44, standardowo działając w DZ2, bo tylko tam czułem, że mogę zmierzyć się z Hunterem, korzystając z dachu budynku naprzeciwko...
No i w sumie bez sensu polazłem tam z tylko jedną apteczką, zamiast wykraftować więcej. Hunter się skampił pod jakimiś schodkami, ciężko go było trafić, on oczywiście trafiał bezbłędnie, zabrakło apteczek i padłem... A było tak blisko... Helikopter wisiał nad lądowiskiem, kolejne sześć itemków bym wyciągnął... Ale nie! Półtorej godziny w plecy... Na jakiś czas znów mam dość :)
A miałem nadzieję, że The Division wycalakuję :)
 

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to bez sensu robiłeś impuls. On jest przydatny ale głównie na PVP. Zamiast tego trzeba było zrobić aptekę i by Cię podniosła. Szczególnie jak walisz do niego z takiej odległości. Ja Hunterów kładę złotą G36 z M44 jakoś nie mogę chociaż wiem że większość znajomych właśnie z tej snajpy ubija ich najwięcej. O M60 to nawet  nie wspominam bo LKMy w Przetrwaniu to największy shit o celności i stabilności równej 0! No i miejsce średnie na podjęcie. Jak będziesz następnym razem leciał (o ile będziesz jeszcze leciał) to rób podjęcie na patelni. Kazdy kto ma snajpe robi podjęcie właśnie tam. Odpalasz race i uciekasz na taki balkonik w budynku obok. Łowca tam nie wejdzie. I walisz do niego ze snajpy jak Tommy Lee Jones w Ściganym i cyk myk po hunterku : )

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Wiesz, moje jedyne udane podjęcie dotąd to właśnie ta miejscówka i ta metoda :)
Tym razem nie pykło. A impuls... przydał się bardzo, jak przemierzałem ulice, żeby wiedzieć, gdzie się nie pchać. Po prostu zamiast tej wieżyczki mogłem apteczkę zrobić :)
No i przestań mi tu jakimiś "patelniami" rzucać, bo mimo tylu godzin, nadal nie wiem, o czy do mnie rozmawiasz - daj linka do jakiegoś filmiku :)

Odnośnik do komentarza

Patelnia to największe lądowisko w Zonie. Znajduje sie w SM03. Oglądaj od 1h 25 min. M44 i balkonik to w zasadzie 100% szansa na ubicie Łowcy. Ok może 99% bo w Survivalu nic nie ma na sto pro :D No dobra może 90% bo czasami  dochodzą czynniki zewnętrzne xD Tylko raz nie udało mi się w ten sposób zrobić podjęcia jak jeszcze biegałem z M44 bo (nie wiem jak to możliwe) miałem tylko ciuchy na 3 stopnie :( i podczas walki o tym zapomniałem i Ryo_PL zginął od zimna :facepalm:

https://m.youtube.com/watch?v=5KT7Z1aLJBs

Edytowane przez Ryo-San
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Jak ktoś gra PVP to od jakiegoś czasu funkcjonuje na strefie coś takiego jak Club29/Rogue29. Na czym to polega? Na tym że wszyscy biegają na postaci z 29 levelem i złotymi setami. Po co to robią? Żeby wyeliminować przegięte sety jak nOObmad i predator, ograniczyć cronusiarzy szmaciarzy z i ich pie.przonym autoaimem na SASGu12. Podobno tam liczy się czysty skill. Jak będe miał chwilę to podleveluje sobie 4 postać do 29 poziomiu i sprawdzę jak to tam wygląda.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Na Twoim miejscu to jak najszybciej wbilbym 30lvl ogarnął gearset na 256+ i cisnął global ile się tylko da. Masz teraz najwiekszą okazję do szybkiego zdobycia pełnego tajnego setu Predatora (jeden z najlepszych w grze) i kilku innych. A w zasadzie bez pełnego tajnego zestawu (pomijając niektóre hybrydy) nie masz w tej grze czego szukać na PVP (DarkZone, Ostatni Bastion, Potyczka) Jak chcesz to mogę Cię szybko pdciągnąć do 30lvl i wyrzucić Ci gear na 256+ ale od razu mówię że to później może się na Tobie zemścić. Chodzi o to że najlepiej grać na początku z ludzmi o podobnym levelu i poznawać samemu mechanikę gry bo po szybkim wylevelowaniu postaci wejdziesz do takiej Zony i inni gracze będą Cię kłaść dosłownie w sekundę a Ty nie będziesz wiedział dlaczego i możesz bardzo szybko się zniechęcić do dalszej gry. Ale to już od Ciebie zależy. Jak chcesz wbić szybko max lvl, dostać dobry gearset i ogólnie pograć z chorymi poj.ebami którzy mają po 1500-4000h nabite w tej grze (po Zonie biegamy raczej stałym teamem bo tutaj musi być mega zgranie szczególnie jak odpali się nagle 4 innych graczy ale jak będzie  miejsce to możesz polecieć z nami i zobaczyć co się odjaniepawla na Strefie)to wyślij mi zapro na Ryo_PL

A tutaj info o nowym Globalu (na grafice jest mały błąd bo Global kończy się 31 maja)

bcde9405f514c.jpg

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...