Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

@raven_raven

usuńcie ten post wyżej.

 

Raven, nie za bardzo, w tej chwili to zapewne grają tylko koksy wylevelowane, więc przez parenaście/dziesiąt godzin byś raczej grał samemu, chyba że się mylę, ostatni raz grę odpalałem półtora roku temu...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak najbardziej się da i ja osobiście polecam taki sposób - choćby jako trening i własnoręczne zapoznanie się z wszelkimi niuansami rozgrywki przed wkroczeniem do endgame.

Twoim głównym celem powinno być osiągnięcie 30 poziomu i dobicie do 256 gear score, co pozwoli wejść na World tier 5, w którym siedzą wszyscy - dopiero wtedy będziesz miał większą szansę podpiąć się do randomów :)

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, raven_raven napisał:

Pytanie do wymiataczy: da się w to grać samemu, sporadycznie podpinając się do jakiejś ekipy czy to jest gierka nastawiona typowo na koszenie z kimś przez cały czas?

Też miałem ten dylemat jak zacząłem kilka miesięcy temu i nawet się nie obejrzałem jak dobiłem 30lvl w międzyczasie dokupiłem s pass i na liczniku >100h jest już. Grałem sam na początku misje, jest ciężko ale zawsze jest możliwość podpięcia się do innych - nie miałem problemu ze skompletowaniem drużyny z randomami. Jak coś to gram na XO

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 25.05.2018 o 21:18, Pauli87 napisał:

Dziś po raz pierwszy pograłem w Diwizje z kumplem. Zaliczyliśmy misję "oblężenie  posterunku". Następnie chcemy się udać na teren Manhattanu, ale wciskamy kwadrat przy furtce i nic się nie dzieje. Jakiś glitch czy co?

Niestety tak. Musicie powtórzyć misje która jest przed furtką jeszcze raz.

 

@raven_raven (czemu jak pisze z tel to nie da się kogoś oznaczyć!!!) - jasne że się da. Jest tylko kilka misji (głównie Najazdy) które ciężko się robi z randomami a tak pozatym to luz. Ja przez pierwsze kilkadziesiąt godzin grałem z randomami i było git. Później poznałem wyleveowanych do granic możliwości koksów i sam takim zostałem xD

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

6 Łowców ubitych w Survivalu na podjęciu :obama:Leciałem sam, wspólne zwycięstwo jest dlatego że jeden random podczepił się do mojego podjęcia na 10 sec przed odlotem. Niech się cieszy : )

Za jednego łowcę jest 400 to tak gdyby ktoś miał wątpliwości :D

 

 

d51d36eeef50e.jpg

 

Edit:

Kolejne podejście (oczywiście udane) z rekordem czasowym - 49min. Poprzednie kończyłem w jakieś 1h 20 -1h 40. Walka z Łowcą trwała jakieś 10 sekund. 2 heady z krytem i po walce. Nawet nie zdążył dobiec do osłony. Szkoda że tego nie nagrałem : )

 

d592cdfb80342.jpg

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

10 level się zbliża i... ale ta gierka zaje,bista xd. Mój rodzaj rozgrywki totalnie, strzela się fajniutko, z przeciwników wylatują buty +3 do strzelania, zdobywa się levele, no jest cudownie. Ciekawe czy się wkręcę jak w Borderlandsy swego czasu czy wręcz odłożę na półkę po jakimś czasie, żeby był czas na cokolwiek innego.

Odnośnik do komentarza

Tylko żebyś nie skończy jak ja xD Pożyczyłem tą grę od kumpla z czystej ciekawości. Miałem tylko przejść wątek fabularny i oddac. Niestety nie udało się xD od końca września gram w zasadzie tylko w Dywizję. 1500h nastukane i nic nie wskazuje na to żebym płytę wyjął z konsoli :D Zapewne to zrobię  dopiero przy premierze TD2. Ta gra uzależnia i wkręca jak najlepsze dragi. Zostaw ją póki jeszcze możesz. Dobrze Ci radzę!! :dance2:

Odnośnik do komentarza

Ja po becie byłem zniesmaczony w sumie taka typowo gierka ubi style, ale za namową Ravena wziąłem i nie powiem wkreciłem się xD Misje są debilne, gra jest bardzo zrobiona pod to żebyś się nie pogubił ale do cholery zmęczony po robocie wracam na chate i strzelam do jakiś mudżinów w dresach i wypadają lepsze brońki? No jak dla mnie dużo ciekawszy co-op niż Wildlands, ale to pewnie za sprawą lootu. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, _Be_ napisał:

No jak dla mnie dużo ciekawszy co-op niż Wildlands, ale to pewnie za sprawą lootu. 

Coop w Dywizji jest przede wszystkim dużo dużo szybszy niż w Wildlandsach i dużo ciekawszy że względu na zabawę statystykami, talentami, ustawieniami, rekalibracją i optymalizacją. Ja czasami w menusach potrafię spędzić 2h z kalkukatorem w ręku przy optymalizowaniu seta. Niesamowita frajda. W zasadzie jakby tak spojrzeć obiektywnie to jeżeli ktoś nie skopiuje 1:1 ustawień od innego Agenta (a nie jest to łatwe bo trzeba mieć odpowiednie mody o które bardzo trudno) to prawdopodobieństwo że ktoś ma tak samo ustawioną postać jest w zasadzie niemożliwe. Poczekaj aż wbijesz 30lvl 5tier i wejdziesz do strefy. Tam jest dopiero ZABAWA! Oczywiście można wejść i wcześniej ale nie ma sensu bo na niskich levelach tam prawie nikogo nie ma. Chociaż teraz ze względu na zabawę z Rogue 29/Club 29 podobno biega sporo osób na 29 levelu ale to jest raczej ciekawostka. Prawdziwa strefa to nak.urwiator penetrator na tajnych setach z mega pier.dolnięciem : )

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Biegałem po strefie w becie, no ale jak mówie nie byłem zachwycony. Zresztą dla mnie multiplayer w którym chodzi o lepszy set to nie ma sensu, wole klasycznie czyli mapa symetryczna, 5 na 5 i power weapony do podniesienia ale sprawdzę. 

 

Te DLCki są coś warte? 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie DLC są warte każdej złotówki. Każdy jest na swój sposób inny a Przetrwanie to najlepszy dodatek w jaki grałem ever. Ten dodatek to w zasadzie osobna gra. Z mega klimatem. W żadnym dodatku które ogrywalem nie spotkałem się z taką zmianą w stosunku do podstawki. Zawsze to było to samo tylko więcej i lepiej. Niektórzy grają np. tylko Przetrwaniem inni tylko  Ostatni Bastion, Podziemia leci się natomiast głównie dla lootu. Kazdy znajdzie coś dla siebie. Co do setów to trzeba wziąć pod uwagę że Dywizja nie jest klasycznym shooterem TPP tylko MMORPGiem z elementami shootera. Tutaj właśnie postać tworzy się jak w RPGach a.nie shooterach. Chociaż oczywiście strzelania jest od ch.uja i ciut ciut. W żadną inną grę tak zaje.biscie mi się nie strzelało i w żadnej innej grze nie spędziłem nigdy tylu godzin.

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ograłem podstawkę. Widzę że warto zainwestować w SP. Może uda się ją wyrwać w jakiejś promocji. Swego czasu też dużo grałem w Dywizję. Głównie robiłem postać pod granie solo. Tak samo jak misje z randomami, zawsze byłem takim medykiem ;) apteczka, leczenie, reanimacje. W samej grze podoba mi się feeling strzelania i klimat miasta, który dodatkowo zyskuje ze świetna muzyką.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj był setny odcinek State of the Game i kilka ważnych rzeczy dla zainteresowanych:

1.Opera ma działać jak ta lala (na wszystkich serwerach)
2. Nowe legendarki (Szpital Madison i General Assembly)
3. Predator i Nomad dostaną nerfa!!!!!
Nomad - premia za 6 elementów będzie się odpalać tylko wtedy kiedy będziemy grać solo. (nOObmady odpalające się po 3-4 a czasami nawet 5 razy idą do kosza. Oczywiście tylko w drużynie ale to i tak sukces)
Pred - na niewrażliwce nie będzie wchodzić krwawienie (żegnaj Predku! Będziesz teraz bity xD)
4. Patch 1.8.2 - 14 czerwca
5. O Shildach będzie mowa dopiero na E3
6. Osoby korzystające z Cronusa "poczują się jak idioci strzelający w niebo" cooldown na auto aim dla osób korzystających z Cronusa i innych wspomagaczy od 3rd party(osobiście w to nie wierze bo zapewne pojawi się za chwilę nowy skrypt pod "cooldown auto aim" ale nadzieja umiera ostatnia. Sie zobaczy )

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Wredny napisał:

Hmmm... ciekawa sprawa. Musiałbym się do Ciebie podłączyć, bo tylko Ty i Tobie podobne czubki gwarantują mi zdobycie takich nagród :)
Napalony gameplayami TD2 wróciłem do grania i męczę Survival - na razie bezskutecznie :)

Jasna sprawa. Jak będziesz chciał tam pyknąć to daj znaka. Przetrwanie też. Mimo że mam je już zamknięte w calości (15/15 w aktach) to chętnie latam z innymi i pomagam robić podjęcia. W zasadzie to szczerze mogę powiedzieć że w tym momencie moja skuteczność na przetrwaniu wynosi 100%. Będę chciał jeszcze wbić "materiały czasowe" czyli przejsc cały Survival (od startu do ucieczki ze Strefy) w czasie poniżej 20 min ; )   A do tych Shieldów to (przynajmniej do 4 pierwszych) nie potrzebujesz chorych poj.ebów bo są niestety(w przeciwieństwie do tego co było w przeciekach) banalnie proste. Pierwszy Shield - odkryj Bazę Operacyjną, drugi - Oczyść 25 punktów na DZ, trzeci - Zabij 10 bossów na DZ, LZ i NWS, czwarty - wykonaj tygodniowe ważne cele w ciagu tygodnia.

Wbicie wszystkich zajęło mi może 3h(a byłoby dużo szybciej tylko to co teraz się dzieje na DZcie to masakra. Wszystkie punkty są czyszczone co chwila. Często zanim udało mi się do niego dobiec już był oczyszczony . Wszystkie nagrody jakie  dostałem to: skórka broni, kurtka, rękawiczki, plecak, emotka, naszywki i...misio do powieszenia na plecaku xD Wszystko to będzie na mnie czekać w TD2. Pomijając naszywki które można założyć na postać już teraz. Opócz tych rzeczy za każdego Shielda (a jest ich 4) dostajemy: 2000 Phoenixów, 500 techów, 3 klucze szyfrowe, egzotyk i 2 tajniaki. Do tego zwiększyli do 8000 miejsce na Feniksy.

Liczę że kolejne Shieldy będą duuuuuużo trudniejsze. Nie wiem może te pierwsze są takie proste żeby nie odstraszyć nowych graczy których po pokazie TD2 na E3 pojawiło się teraz naprawdę pierdyliard.

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...