Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

Jak będziecie lecieć to dajcie znać. To Wam pokaże nooby jak się leci speedruna w Przetrwaniu :D Ogólnie to jestem prawie cały czas niewidoczny więc się nie sugerujcie że jestem offline. Po prostu jestem tak zaj.ebisty że każdy wysyła mi zaproszenia a moje towarzystwo w Dywizji jest tylko dla wybranych :yakubu:

Edytowane przez Ryo-San
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Reszta shieldów. Dla doświadczonych wyjadaczy to większość wbije się w zasadzie sama z automatu. Cała reszta to banał przez duże B. No ale przynajmniej już wiem żeby nie niszczyć gó.wno egzotycznych broni i wyposażenia. Jak widać w styczniu się przydadzą : )

edeaf16a84db0.jpg

Edytowane przez Ryo-San
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

@Ryo-San, nie wytrzymię... Właśnie padłem po 1h23m... Miałem WSZYSTKO! Dosłownie od chooya surowców, świetne ciuszki, żarcie... wlazłem do DZ i od razu poleciałem po antivirale, po drodze wplątałem się w większą zadymę i mnie zayebali... Nie dam rady grać w to samemu więcej - jak będziesz online, to chętnie przyjmę pomoc wyjadacza :)

Odnośnik do komentarza

Jak jesteś na strefie i nie masz na sobie jeszcze złotych gratów to szerokim łukiem trzeba omijać punkty z bossami. Wystarczy że zaczniesz się strzelać z czerwonymi mobami usłyszą to złoci i w zasadzie jest już pozamiatane. Ja często ginalem przy stacji benzynowej na DZ2. Bo czasami wpadałem na 3 czerwonych z kijami (na fioletowej czy niebieskiej broni do odstrzału w kilka sekund) ale jak zaczynali mnie rushowac i drzeć ryja to wpadała złota ekipa ze stacji i game over. Przy złotych nawet postawienie wieżyczki nic nie da (na innych idealnie zatrzymuje pościg) bo ja rozwalą w sekundę. Dopiero jak się nauczyłem patrolu tych czerwonych mobów przy stacji na pamięć to już nigdy taka sytuacja się nie przytrafiła : )  to jakby co dawaj znać i lecimy

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, KOMARZYSKO napisał:

A przy okazji, dziś wieczorem po 22 przydałby się jeden na misje legendarne.

Co chcecie lecieć? Wczoraj w nocy jeszcze polecialem z ekipą zgromadzenie ogólne na legendzie. 2xTaktyk, Odzysk i Firecrest. Była ku&$a taka rzeź że nie mam pytań. Mam taktyka skręconego na 10k elektroniki - 1.5mln ze stika (bez stackowania) plus po100k z ładunku kasetowego i miałem wrażenie że nic im nie zabieram LOL. 4 bossów plus łowca a później jeszcze śmigło które miało chyba ze 20mln HP. W nagrodę dostałem Ninja Bike który od razu poszedł na przemiał xD  Ogólnie to te nowe Legendy (Mieszkanie Ahmresta, Grand Central, Zgromadzenie Ogólne i Szpital polowy w Madison) są dużo trudniejsze niż te 3 pierwsze. W zasadzie to powinien być poziom wyżej niż legenda. Nie wiem hardcore czy coś w tym stylu.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

No to spoko loko. Ja mogę lecieć wszystko z wyjątkiem Zgromadzenia. Zbieram teraz wszystkie bronie egzotyczne do tego shielda styczniowego. Oczywiście już wszystkie miałem ale 75% z nich zmielilłem bo tylko do tego się nadają. Także każdy czerwony zasobniczek elektekryczek się przyda : ) Ja może polecę na moim prototypowym Wartowniku pod PVE. Jak go doszlifuje to 3-4mln w banie z MDRa powinno wchodzić :yakubu:

Edytowane przez Ryo-San
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

:obama: Właśnie udało mi się zrobić skuteczne podjęcie w Survivalu, po prawie dwugodzinnej próbie (1:49). Ależ były emocje do samego końca, bo straciłem fhooy czasu na szukanie Techów w DZ, żeby zrobić złote bronie. Standardowo - DZ2, linka na dach i snajpa - tym razem Hunter padł bez problemów.
W każdym razie wsiadając do helikoptera miałem 3 minuty życia - tak się elegancko wirus rozwinął :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie płacz przedwcześnie - bądźmy dobrej myśli :)
Właśnie zaliczyłem moje drugie z rzędu udane podejście dzisiejszego dnia - tym razem półtorej godziny, z wirusem znów na styk (5 minut), no i nawet nie musiałem ubijać Huntera - akurat jak wbiegałem na lądowisko to jakiś inny gracz wystrzelił flarę, więc czym prędzej uciekłem na przeciwległy dach i obserwowałem sytuację - uporał się z Hunterem (i chyba także z moim, bo helikopter normalnie wylądował), a ja się elegancko podłączyłem do odlotu :)

Odnośnik do komentarza

Nie tak szybko niestety...
Dziś dwa nieudane podejścia, obdwa po około 1:30h (czyli taki standard w sumie).
Pierwsze to niestety żona i jej "nie obchodzi mnie, że grasz - obiad jest, wyłącz to" :reggie:
A byłem już w DZ, szukałem Techów na snajpę... Ech...

A przed chwilą byłem już na lądowisku, czmychnąłem na dach, czekam i z przerażeniem patrzę, jak po budynku naprzeciwko skacze... trzech Hunterów...
Nie było kiedy głowy wychylić - ubiłem jednego, ale nie dałem rady pozostałej dwójce...
W każdym razie widzę u siebie progres, bo na 5 ostatnich podejść, praktycznie zawsze docieram do lądowiska, mam złote M44, pełen plecak i tylko kwestia szczęścia w starciu z Hunterem zostaje. Nie taki Survival straszny, jak go malują :)

EDIT:
OK, jedno dzisiejsze podejście udane - tym razem krótsze (1:13) i bez większych spięć, choć raz było gorąco, gdy jakiś inny gracz rozjuszył żółtą bandę ze stacji benzynowej :)
Stan licznika na dziś 43/100. Jak się z tym uporam, to później śmigam na Underground, bo tu praktycznie wcale nie znam zabawy :)
No i muszę przyznać, że strasznie uzależnia ten Survival - mimo wszystko będzie mi tego brakowało :)

Edytowane przez Wredny
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Odpaliłem wczoraj pierwszy raz grę po patchu i stwierdziłem iż zapoluję na bossów na nabrzeżu. No i dwa zonki:

 

1. Przelazłem nabrzeża wzdłuż i wszerz i nie natrafiłem na żadnego (szukałem w miejscach gdzie zazwyczaj siedzieli).

2. Napotkałem w rogu NW lokacji sytuację gdy idąc na wschód wyskakiwali przeciwnicy - ja się lekko cofam i wykańczam ich stado - ruszam dalej po czym znów się respawnują - rozwalam - respawnują - rozwalam - i tak wiele razy (ziemia była pełna złotego wyposażenia) po czym w końcu odpuściłem i wylogowałem się z gry. Coś pozmieniali czy bug?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.