Skocz do zawartości

Zwyrodnialec

Tom Clancy's The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm ale bossowie na nabrzeżu pojawiają się losowo tzn musi być misja która dotyczy ich zlikiwdowania. O ile dobrze pamiętam nazywa się "zlikwiduj poruczników". Na NWS są tylko 4 typy misji które odpalają się losowo po ukończeniu poprzedniej. Mamy likwidację bossów, wróg się gromadzi (3 fale wrogów do likwidacji z bossem na końcu), zniszczyć drony bojowe i obronić terminal SHD przed znakowaniem.

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Survival oficjalnie zaliczony - wrzuciłbym fotkę z wbitego trofeum za 100 przedmiotów, ale coś się połączenie z facebookiem zyebało na PS4...
W każdym razie będzie mi tego brakowało - niesamowicie klimatyczny i absolutnie genialny dodatek - 10/10.

No i teraz został mi Underground - tutaj już tak różowo nie jest, bo o ile oczywiście poziom detali w wykonaniu tych kanałów jest momentami oszałamiający (tak, uwielbiam grafikę w The Division), tak same w sobie są raczej nudne do zwiedzania, a zapowiada się na dość nużący grind do tego 40 levelu... Na razie mam ledwo dwudziesty i już ziewam za każdym razem, gdy to odpalam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
40 minut temu, Wredny napisał:

No i teraz został mi Underground - tutaj już tak różowo nie jest, bo o ile oczywiście poziom detali w wykonaniu tych kanałów jest momentami oszałamiający (tak, uwielbiam grafikę w The Division), tak same w sobie są raczej nudne do zwiedzania, a zapowiada się na dość nużący grind do tego 40 levelu... Na razie mam ledwo dwudziesty i już ziewam za każdym razem, gdy to odpalam.

Graty za Survival! "Chomika" ma naprawdę śladowa ilość graczy. Można go w zasadzie porównać nawet do platny. A co do monotonności w podziemiach to pomyśl sobie co ja czułem jak wbijalem akta "W czeluść szaleństwa" czyli musiałem zaliczyć tam 500 faz xD musiałem to zrobić bo to były moje ostatnie akta w podziemiach. Naprawdę idealna nazwa dla tego wyróżnienia :D Bo szaleństwo było tuż tuż. Szczególnie kiedy (pod koniec) w dwa dni wbilem 100 faz. To był ku$&a max nie tylko dla mnie ale chyba dla każdego człowieka xD Podziemia 19/19 w aktach. Nie schodzę tam przez najbliższe 25 lat!!! A co do grindu na 40 lvl to idealnie sprawuje się tam Taktyk. Ja w zasadzie całe podziemia ogarnąłem na tajnym Taktyku. Oczywiście potrzebujesz expa więc musisz lecieć na tier 5 i trudnym/ambitnym plus 5 dyrektyw. Dobrym taktykiem po prostu przejeżdża się po tych mobach nawet nie strzelając. Polecam! Bo Nomadem czy Napastnikiem to autentycznie idzie się zaj..ebać. A tak puszczasz seeker mines i w zasadzie możesz lecieć dalej bo moby zaraz padną same a jak ktoś zostanie to doprawisz stickiem. Do tego sticki bomba kładzie bossów czy łowców jednym strzałem. A odnawianie umiejętności na Taktyku przy dobrym zrolowaniu to jakieś 10 sekund. Więc w zasadzie cały czas jesteś naładowany. Idzie wtedy bardzo szybko i przyjemnie choć trochę nudno no ale takie są podziemia.

Edytowane przez Ryo-San

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taki chooy, jak nie zejdziesz tam znowu - do jednego trofeum potrzebuję ekipy :)
Ale to spoko - dam znać, jak już wszystko inne wbiję.
Jako że nie mam innego seta, to lecę Nomadem, no i na World Tier 2 - w poradniku polecają taką metodę - dwie fazy na Challenging, podobno przy stosunku czasu do EXPa wpada go wtedy najwięcej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, Wredny napisał:

Taki chooy, jak nie zejdziesz tam znowu - do jednego trofeum potrzebuję ekipy :)

Czyżbyś miał na myśli akta "Bezbłędne Podziemia"? No nie jest to proste bo musi być Tier 5, 3 fazy, 5 dyrektyw i najwyższy poziom trudności czyli Wyzwanie. Do tego prawdopodobństwo pojawienia się łowców to w zasadzie 99%. A będzie ich o jednego więcej niż graczy w zespole czyli 5. I oczywiście nikt nie może zginąć ani zostać nawet powalony. Mam to oczywiście wbite ale chętnie pomogę bo tutaj jest niezła adrenalinka szczególnie jak pod koniec 3 fazy wypadną łowcy. Chwila nieuwagi i zaczynamy od 1 fazy jeszcze raz :D

edit:

właśnie przeglądam trofki i chyba Ci chodzi o puchar "Pierwsza liga" czyli zwykły banał w postaci ukończenia operacji z 5 dyrektywami w 4 osobowej grupie :( uuuuuuu

Edytowane przez Ryo-San

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Marco postanowił pobawić się grubym Nomadem i sprawdzić, jak długo może przeżyć na DZ. Polecam obejrzeć, bo ścigają go... nasi rodacy - ich komentarze są bezcenne :nosacz3:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi