Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm ale bossowie na nabrzeżu pojawiają się losowo tzn musi być misja która dotyczy ich zlikiwdowania. O ile dobrze pamiętam nazywa się "zlikwiduj poruczników". Na NWS są tylko 4 typy misji które odpalają się losowo po ukończeniu poprzedniej. Mamy likwidację bossów, wróg się gromadzi (3 fale wrogów do likwidacji z bossem na końcu), zniszczyć drony bojowe i obronić terminal SHD przed znakowaniem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Survival oficjalnie zaliczony - wrzuciłbym fotkę z wbitego trofeum za 100 przedmiotów, ale coś się połączenie z facebookiem zyebało na PS4...
W każdym razie będzie mi tego brakowało - niesamowicie klimatyczny i absolutnie genialny dodatek - 10/10.

No i teraz został mi Underground - tutaj już tak różowo nie jest, bo o ile oczywiście poziom detali w wykonaniu tych kanałów jest momentami oszałamiający (tak, uwielbiam grafikę w The Division), tak same w sobie są raczej nudne do zwiedzania, a zapowiada się na dość nużący grind do tego 40 levelu... Na razie mam ledwo dwudziesty i już ziewam za każdym razem, gdy to odpalam.

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Wredny napisał:

No i teraz został mi Underground - tutaj już tak różowo nie jest, bo o ile oczywiście poziom detali w wykonaniu tych kanałów jest momentami oszałamiający (tak, uwielbiam grafikę w The Division), tak same w sobie są raczej nudne do zwiedzania, a zapowiada się na dość nużący grind do tego 40 levelu... Na razie mam ledwo dwudziesty i już ziewam za każdym razem, gdy to odpalam.

Graty za Survival! "Chomika" ma naprawdę śladowa ilość graczy. Można go w zasadzie porównać nawet do platny. A co do monotonności w podziemiach to pomyśl sobie co ja czułem jak wbijalem akta "W czeluść szaleństwa" czyli musiałem zaliczyć tam 500 faz xD musiałem to zrobić bo to były moje ostatnie akta w podziemiach. Naprawdę idealna nazwa dla tego wyróżnienia :D Bo szaleństwo było tuż tuż. Szczególnie kiedy (pod koniec) w dwa dni wbilem 100 faz. To był ku$&a max nie tylko dla mnie ale chyba dla każdego człowieka xD Podziemia 19/19 w aktach. Nie schodzę tam przez najbliższe 25 lat!!! A co do grindu na 40 lvl to idealnie sprawuje się tam Taktyk. Ja w zasadzie całe podziemia ogarnąłem na tajnym Taktyku. Oczywiście potrzebujesz expa więc musisz lecieć na tier 5 i trudnym/ambitnym plus 5 dyrektyw. Dobrym taktykiem po prostu przejeżdża się po tych mobach nawet nie strzelając. Polecam! Bo Nomadem czy Napastnikiem to autentycznie idzie się zaj..ebać. A tak puszczasz seeker mines i w zasadzie możesz lecieć dalej bo moby zaraz padną same a jak ktoś zostanie to doprawisz stickiem. Do tego sticki bomba kładzie bossów czy łowców jednym strzałem. A odnawianie umiejętności na Taktyku przy dobrym zrolowaniu to jakieś 10 sekund. Więc w zasadzie cały czas jesteś naładowany. Idzie wtedy bardzo szybko i przyjemnie choć trochę nudno no ale takie są podziemia.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Taki chooy, jak nie zejdziesz tam znowu - do jednego trofeum potrzebuję ekipy :)
Ale to spoko - dam znać, jak już wszystko inne wbiję.
Jako że nie mam innego seta, to lecę Nomadem, no i na World Tier 2 - w poradniku polecają taką metodę - dwie fazy na Challenging, podobno przy stosunku czasu do EXPa wpada go wtedy najwięcej.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Wredny napisał:

Taki chooy, jak nie zejdziesz tam znowu - do jednego trofeum potrzebuję ekipy :)

Czyżbyś miał na myśli akta "Bezbłędne Podziemia"? No nie jest to proste bo musi być Tier 5, 3 fazy, 5 dyrektyw i najwyższy poziom trudności czyli Wyzwanie. Do tego prawdopodobństwo pojawienia się łowców to w zasadzie 99%. A będzie ich o jednego więcej niż graczy w zespole czyli 5. I oczywiście nikt nie może zginąć ani zostać nawet powalony. Mam to oczywiście wbite ale chętnie pomogę bo tutaj jest niezła adrenalinka szczególnie jak pod koniec 3 fazy wypadną łowcy. Chwila nieuwagi i zaczynamy od 1 fazy jeszcze raz :D

edit:

właśnie przeglądam trofki i chyba Ci chodzi o puchar "Pierwsza liga" czyli zwykły banał w postaci ukończenia operacji z 5 dyrektywami w 4 osobowej grupie :( uuuuuuu

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

To trzeba powiedzieć, bo koło takich tytułów nie można przechodzić obojętnie.

 

Dawno żadna gra mnie tak nie wciągnęła, nie powodowała, że o niej myśle kiedy nie jestem przy konsoli i przede wszystkim - wyleczyła mnie z depresji gracza. Jest taki okres, że nawet kiedy znajduje się czas na granie, którego w ostatnim czasie naprawę mam jak na lekarstwo, a mimo to nie ma ochoty się w nic grać dłużej niż 5 minut. Pograłem w Hitmana i bardzo mi się podobał, ale potem przez brak czasu popadłem w marazm i nic kompletnie mnie nie cieszyło w graniu.

 

I w końcu postanowiłem wskoczyć do The Division po naoglądaniu się ponownie materiałów z E3 z dwójki. Miałem już ograny trial, ale swego czasu inne tytuły mnie oderwały od tej gry i suma sumarum do niej nie wróciłem. Do teraz. I co? Ta gra to złoto. To pier.dolony sztos!

 

Zdaję sobie sprawę, że gram w tą grę w takiej formie w jakiej powinna ona być od początku ale ja na razie gram sobie solo, robiąc misje główne, poboczne i inne aktywności dążąc do 30 levelu. Nowy Jork jest zrobiony tak jak w grach do tej pory jeszcze nie był i już nie mogę się doczekać Waszyngtonu. Zwiedzanie go sprawia ogromną przyjemność, czyszczenie mapy jest zrobione w niemęczący sposób jak na Ubigierkę więc myślę, że niedługo dobiję do maksymalnego poziomu (podstawki) wyczyszczę mapę że wszelkich aktywności i wskoczę dopiero do prawdziwego mięsa czyli multi. Już nie mogę się doczekać, ale chcę być do tego dobrze przygotowany.

 

Więc jeżeli są osoby, które chciałyby za niedługo (na razie spokojnie, jeszcze gram sam) wskoczyć ze mną do Dark Zone to będę zaszczycony. ;)

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Voytec napisał:

Więc jeżeli są osoby, które chciałyby za niedługo (na razie spokojnie, jeszcze gram sam) wskoczyć ze mną do Dark Zone to będę zaszczycony

Ja jestem chętny jakby co :lapka: Dobij do 30 i pisz 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Voytec napisał:

Więc jeżeli są osoby, które chciałyby za niedługo (na razie spokojnie, jeszcze gram sam) wskoczyć ze mną do Dark Zone to będę zaszczycony. ;)

Ja po przekroczeniu 2tys godzin i zdobyciu w zasadzie wszystkiego zarówno w podstawce jak i dodatkach (polecam, teraz jest promo na SP. Wszystkie są bardzo dobre ale przetrwanie jest genialne) przerzuciłem się na Dark Souls 3 które mnie pochłonęło całkowicie. Ale jakby co to chętnie pobiegam jeszcze po NY i powiem co i jak bo "trochę" o tej grze wiem :D Jakby co to ślij zapke na Ryo_PL

Odnośnik do komentarza

Też gram i o ile dobicie do 30lvlu szło mi powoli tak jak w końcu wpadł to się wkreciłem na dobre. Robię sobie daily challenge/misję, tu wejdę do DZ, tu zrobię bossów z LZ, poszukam jakiś znajdziek, jak był dostępny underground za darmo to też się miło grało o dziwo nawet z randomami. Gra wkreca na maxa i o ile Destiny szybko mi się znudziło tak tu na pewno spędzę jeszcze trochę czasu a dwójka na bank wlatuje na premierę. Zaraz startuje global event to będzie co robić i farmic :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
14 godzin temu, dr skrzynia napisał:

 Szukam chętnych do dążenia do 30 levelu :)

Jak Ci mogę pomóc i wbijesz 30lvl w 2-3h tylko nie o to tutaj chodzi. Sam dobij do 30stego. Poznaj mechanikę gry i porozkminiaj sety. Tak jest najlepiej. Jak szybko zboostujesz 30lvl to pozniej będziesz się zastanawiał dlaczego na Strefie inni gracze zabijają Cię w kilka sekund :D

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Teraz, Ryo-San napisał:

Jak Ci mogę pomóc i wbijesz 30lvl w 2-3h tylko nie o to tutaj chodzi. Sam dobij do 30stego. Poznaj mechanikę gry i porozkminiaj sety. Tak jest najlepiej. Jak szybko zboostujesz 30lvl to pozniej będziesz się zastanawiał dlaczego na Strefie inni gracze zabijają Cię w kilka sekund :D

 

Ale ja nie chcę w 2-3 godziny, tylko z kimś równie słabym i początkującym :) We dwójkę łatwiej wszystkiego się nauczyć.

 

Samemu jest przede wszystkim ciężko ;P

 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Ryo-San napisał:

@dr skrzynia  na jakiej platformie grasz? Uderz na grupy facebookowe - The Division Polska, The Division Polska PS4 i The Division Xbox One Polska. Teraz jest duży wysyp świeżaków i na tych grupach szukają ludzi do wspólnej gry.

 

Na PS4. Nom, zapisałem się do tej grupy, ale najpierw chciałem zobaczyć, czy są tu jacyś chętni agenci z FPE :cool:

Odnośnik do komentarza

@dr skrzynia

Chętnie bym Ci pomógł bo też gram na PS4 tylko ja niedawno dobiłem do 2000 godzin także na chwilę obecną bez sensu żebyśmy latali razem.

2 minuty temu, _Be_ napisał:

Ja bym pomógł ale mam 29 lvl :cool::lapka: 

Możesz wejśc do klubu Rogue 29 na DZcie!

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...