Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.01.2019 o 14:46, Matriks_1111 napisał:

Ja właśnie zakupiłem podstawkę z SP na Xone, więc chętnie ogram od początku na tej platformie. Na PS4 już za długo siedziałem w tej gierce i pora zmienić klimat :D 

Zamierzam przysiąść w weekend czy nawet od dzisiaj wieczorem i zrobić całą fabułę na Xone.

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.01.2019 o 14:40, creatinfreak napisał:

Chciałby ktoś od początku grać? Mam hype na dwójkę, że aż bym w jedynkę jeszcze raz od nowa ograł (podstawkę na xboxie robiłem, teraz na ps4 bym grał). 

Od początku to nie, ale jak bedziesz chciał grać end game to daj znać. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Chyba cos robie zle. Fajnie sie strzela, fajna grafa, ale ten „normal” cos za trudny :D Niby mam 5 czy tam 7 level, wbijam na misje o takim poziomie(te dluzsze) i pod koniec survival - apteczek brak, AI flankuje,     mini-bossowie dosyc mocni. 

 

Wczoraj dolaczylem do gry ze gralismy w 3 osoby (mega zabawa!) ale pod sam koniec jak wysypalo mini-bossow z zoltymi i fioletowymi paskami, niektorzy z miotaczami ognia, to nie bylo co z nas zbierac :/

 

Pytania: 

- za malo grinduje? Czegos nie ulepszam?

- przy coopie liczba rywali sie jakos sensownie skaluje?

Odnośnik do komentarza

Za mało grindujesz. Ja całą "fabułę" robiłem solo i dałem radę. Oczywiście nie był to spacer po parku, bo sporo zgonów zaliczyłem (wrogowie są ruchliwi i agresywni), ale zanim podchodziłem do misji głównych, to robiłem wszystkie poboczne aktywności na dzielnicy, więc zawsze miałem ten level czy dwa do przodu. 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, falcon87pl napisał:

Chyba cos robie zle. Fajnie sie strzela, fajna grafa, ale ten „normal” cos za trudny :D Niby mam 5 czy tam 7 level, wbijam na misje o takim poziomie(te dluzsze) i pod koniec survival - apteczek brak, AI flankuje,     mini-bossowie dosyc mocni. 

 

Wczoraj dolaczylem do gry ze gralismy w 3 osoby (mega zabawa!) ale pod sam koniec jak wysypalo mini-bossow z zoltymi i fioletowymi paskami, niektorzy z miotaczami ognia, to nie bylo co z nas zbierac :/

 

Pytania: 

- za malo grinduje? Czegos nie ulepszam?

- przy coopie liczba rywali sie jakos sensownie skaluje?

Zasada jest taka, żeby być minimum na takim poziomie jak misja. Jeżeli jesteś na 5 a misja na 6 to już jest cieżko. Ale na tym samym powinno być ok i dasz radę ;)

Odnośnik do komentarza

Dzieki za rady. No nic, poczyszcze okolice z malych zadan i bede wbijac na misje :) Klimat i gunplay mi sie podobaja, ale nie mam az tyle czasu na granie, zeby grac grac 40 min misje i nie moc np zapisac przed ostatnim etapem tak zeby wylaczyc konsole i wrocic nastepnego dnia. 

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

@Ryo-San - dzięki - obecnie męczymy z kumplem For Honor ale z racji iż na pewno kupię Division 2 to troszkę szkoda nie wbić tych paru trofek ;). Właśnie sprawdziłem sobie jakich nie mam i akurat "Prawo to ja" posiadam :D - nie posiadam za to "Wydobycie", "Łupieżca" oraz "Właśnie trafiłeś na listę..." :) - tylko trzy ale są i gryza mnie w oczy :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...