Skocz do zawartości

Tekken Revolution


Redmitsu

Rekomendowane odpowiedzi

Strzeliłem sobie sesję i odniosłem, ogólnie, dość pozytywne wrażenie. System faktycznie uproszczony, balans ciosów z klatkami niewidzialności daremny, ale niczego innego się nie spodziewałem. Staty zbędne, brak trybów pewno uzupełnią, kwestia czasu. 

 

Założenie F2P to nieskrępowana promocja marki, dziwi tylko moment udostępnienia gry.  

 

Detekcja kolizji na plus, crushe działają sympatyczniej (w stosunku do TTT2, którym gardzę) ale to zapewne wynika z uproszczonej formy systemu. Ta nowa detekcja drażni mnie jedynie przy okizeme, ale i do tego można się szybko przyzwyczaić. 

 

Największy minus - brak Hwo, nie mam kim grać. 

 

Wychowałem się na prostych Tekkenach, bez pierlarda postaci i minutowych juggli, więc TR'a przyjmuję z sympatią.

Odnośnik do komentarza

IMO to taki T5 w przebraniu T6, co daje świetny efekt. jest gra na luzie i rankingowa, ale ta szybko sie konczy.

chyba trzeba tylko wygrywać by nie tracic biletow, czego mi sie nie udaje. nie wiem.. chyba zbyt dluga przerwa od grania :(

jak narazie denerwuja mnie te crashe, ktore przebijaja sie przez wszystko. tez musze sie tego nauczyc i bede chyba w niego gral.

nie mam czasu na granie hardcorowe, jak kiedys. rodzinka, praca, znajomi i inne swietne gry juz mi na to nie pozwalaja. musze sie zadowolić tym, co jest... czyli od czasu do czasu partyjka dla przyjemnosci i przypomnienia grania na galce.

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Pograłem wczoraj z jakimś chyba masterem, który w finałowej rundzie rozwalił mnie perfektem (może specjalnie dawał mi fory w poprzednich).
I co teraz? By grać jeszcze raz z kimś online to trza zakupić żetony za kasę, lub czekać godzinę? :/
Arcade daje radę, szybki widowiskowy, szkoda tylko że nie ma trybu versus...

Ogre wygląda zaje.biście, ale w sumie tak się jaram bo ostatnio grałem w Tekkena 3 (no tam jakiś epizod był na PSP, a i na PS3, chyba w "6" łupałem może ze dwie godzinki).

Alisa Bosconovitch*
Asuka Kazama
Bryan Fury*
Jack-6
Kazuya Mishima
King
Lars Alexandersson
Leo Kliesen*
Lili Rochefort
Marshall Law
Paul Phoenix
Steve Fox*
Postacie z gwiazdką, są do odblokowania. Tylko jak je odblokować? Dostałem jakieś profity po przejściu Arcade, ale wydałem to na statsy dla Kinga :)
Szkoda że nie ma Yoshimistu. Geez, jaki chaotyczny, namieszany post.

Odnośnik do komentarza

Strzeliłem sobie sesję i odniosłem, ogólnie, dość pozytywne wrażenie. System faktycznie uproszczony, balans ciosów z klatkami niewidzialności daremny, ale niczego innego się nie spodziewałem. Staty zbędne, brak trybów pewno uzupełnią, kwestia czasu. 

 

Założenie F2P to nieskrępowana promocja marki, dziwi tylko moment udostępnienia gry.  

 

Detekcja kolizji na plus, crushe działają sympatyczniej (w stosunku do TTT2, którym gardzę) ale to zapewne wynika z uproszczonej formy systemu. Ta nowa detekcja drażni mnie jedynie przy okizeme, ale i do tego można się szybko przyzwyczaić. 

 

Największy minus - brak Hwo, nie mam kim grać. 

 

Wychowałem się na prostych Tekkenach, bez pierlarda postaci i minutowych juggli, więc TR'a przyjmuję z sympatią.

 

Mam takie same odczucia , jest mało postaci i dlatego w online gra się przyjemniej , można nauczyć się grać z całym rosterem i nie można spamować non stop jednego ataku który wchodzi tylko dlatego że widzisz go raz na 5 godzin przy 30+ postaciach w ttt2 , szkoda że nie darowali sobie alisy larsa i leo , chociaż zmusza to niejako do nauki postacią którą wcześniej nie grałeś zamiast napieprzać kilka lat jedną :)

Odnośnik do komentarza
Postacie z gwiazdką, są do odblokowania. Tylko jak je odblokować? Dostałem jakieś profity po przejściu Arcade, ale wydałem to na statsy dla Kinga :)

Szkoda że nie ma Yoshimistu. Geez, jaki chaotyczny, namieszany post.

postacie odblokowuja sie poprzez zbieranie tzn "gift points".

3,000 pts --> 7,000 pts --> 30,000 pts

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mogliby dodać opcje "zerowania" statystyk bo jak chce się z kimś pograć kto ma mniejszy poziom to walki są strasznie nierówne. A jak już się rozda punkty to są one permanentne. Mogliby dodać jakąś opcje vs żeby można było z kimś pograć ale bez pomniejszania ilości "żetonów". Troche lipnie jak po 2-3 walkach trzeba czekać pół godziny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...