Skocz do zawartości

Super Mario 3D World + Bowser’s Fury


Oldboy

Rekomendowane odpowiedzi

AAAAAA boże ku.rwa, nienawidzę planszy 1-flower. Co ja się namotałem żeby zdobyć te je.bane 3 gwiazdki, to moje. Ku.rwa 30 minut próbowałem zdobyć 2 gwiazdkę. A najlepsza beka była, jak w końcu mi się udało i z podniecenia wpier.doliłem się centralnie na rażącego prądem przeciwnika. Metr od końca poziomu.

 

Nie powiem, trochę się zagotowałem. Momentami myślałem, że zrobię dziurę w padlecie moją pięścią. Je.bać ten poziom.

 

EDIT: O boże, 2 poziom jeszcze trudniejszy XD. Ktoś dobrze wyraził moje uczucia co do tego poziomu na Mii-Verse. Widać bratnia dusza:

 

wiiu_screenshot_tv_01c8uoo.jpg

 

No ale wiadomo, gra dla dzieci.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

 

13

światów skończone. Co to była za przygoda. Na liczniku 19 godzin. Teraz tylko pozbierać pozostałe kilka pominiętych w trakcie gry naklejek z kilku plansz i zaliczyć kilka flag na końcu poziomów na złoto,

po czym odblokuję ostatni, 14 świat

 

 

Nadal nie wiem co lepsze, w tym roku, ALBW czy 3DWorld. Chyba ex-aequo pierwsze miejsce i przy okazji gra, dla której warto kupić konsolę. Brawa dla Nintendo za wysmażenie tak dobrych gier.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Sorry za OT ale muszę się zapytać, żeby już następnym razem nie denerwować szanownego Pana Moderatora.

 

MichAelis za co te minusy, zły dzień, czy żona nie pozwala Wii U kupić ?  i to dwa w jeden dzień, bardzo niepoważnie.

 

No chyba, że jesteś jednak typowym Polaczkiem w gustownym przebranku i podjarka innych Ciebie tak denerwuje...

Edytowane przez balon
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Xd bardzo niepowaznie

Minusy sa po to zeby je dawac. Jeszcze ze 3 razy napisz na jakim etapie jest prezent od zony w postaci mario, bo mnie to ciekawi.

 

 

 

Pytanie mam, jakie sa dodatkowe "moce" mario po za tymi z wersji z 3dsa? Duzo tego?

Odnośnik do komentarza

Xd bardzo niepowaznie

Minusy sa po to zeby je dawac. Jeszcze ze 3 razy napisz na jakim etapie jest prezent od zony w postaci mario, bo mnie to ciekawi.

Pytanie mam, jakie sa dodatkowe "moce" mario po za tymi z wersji z 3dsa? Duzo tego?

Strój kota, dzięki któremu można wspinać się po ścianach.

 

Sterowanie na raz 2/3/4 marianami.

 

Strój goomby.

 

Strój, dzięki któremu stajesz się chodzącą armatą xd.

 

Strój, dzięki któremu jesteś latarką i możesz zabijać duchy.

Odnośnik do komentarza

Xd bardzo niepowaznie

Minusy sa po to zeby je dawac. Jeszcze ze 3 razy napisz na jakim etapie jest prezent od zony w postaci mario, bo mnie to ciekawi.

Pytanie mam, jakie sa dodatkowe "moce" mario po za tymi z wersji z 3dsa? Duzo tego?

Kurier ma być w poniedziałek , specjalnie Tobie fotkę wkleję jak wyciągne spod choinki, jak tak ci to ciśnienie podnosi. Nie ma za co.

 

Ragus powiedz mi, maksowanie jest trudniejsze niż w 3d Land na 3ds?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Napewno MichAelis się ucieszy z tego co napiszę:) 

 

Texz "problem" w tym, że to prezent od żony i dostanę go pod choinkę dopiero. Nawet folia jeszcze niezerwana :)  Będę go męczył na zmianę z KZ SF (singiel) dla różnorodności i żeby dłużej starczył, co nie zmienia faktu, że jestem mega podjarany i dawno już tak na żaden prezent nie czekałem ;)

Odnośnik do komentarza

Sora za post pod postem ale powiedzcie mi czy w Mario 3d World można jakoś zarządzać wyświetlaczem gamepada ?

Chodzi mi o to że leci tam to samo co na TV. Nie powiem troche mnie to rozprasza, wolałbym tam jakąś mapę albo zarządzanie power upami jak w 3d Land na 3ds, a nie dublowanie obrazu.

Odnośnik do komentarza

Pytanie trochę nooboskie ale jak to zrobić? :) w opcjach głównych systemu ale jak nacisnę jakiś guzik w padlecie to chyba obraz wróci?

 

No ja Wii oddałem kolegi bratu aby zakosztował trochę radości, więc nie mam takiej alternatywy jak ty.

 

No dokładnie istawia siędisplay off, znika obraz na padlecie jednk po naciśnięciu obojętnie jakiego guzika wraca obraz na niego. No chyba, że jest jakiś inny sposób?

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Właśnie przechodzę te dodatkowe światy i próbuję je maksować. Nie, tak gra nie jest łatwa. Bardzo daleko jej do łatwiej!

 

Już praktycznie byłbym drugim userem z ragusem, który ma z.je.bany gamepad, jednak w ostatniej chwili powstrzymałem się od piz.gnięcia go przed siebie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...