Skocz do zawartości

Donkey Kong Country: Tropical Freeze


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

Łatwo dostrzec, z których plansz masz ukryte przejścia przyglądając się mapie danego świata.

 

Jeśli dwa pierwsze światy są dla Ciebie skillowe to wiedz, że od bossa czwartego świata zacznie się jazda bez trzymanki. Nie liczę w tym świątyni, które polecam sobie zostawić na koniec ;)

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza

Rayos ma rację, przechodziłem na WiiU bez zbierania i bawiłem się świetnie, ale robiąc KONGi bawię się o co najmniej poziom lepiej. Tak jak prędzej oceniałem na 9 z lekkim + tak teraz 10 bez żadnych wątpliwości i nie żałuję, że dałem pełną cenę za port, bo koniecznie chcę trójkę od retro. Co do tej jazdy bez trzymanki to nie chodziło mi tylko o skok trudności, ale też o to co tam się dzieje. Wspomnisz moje słowa na 5-2

Odnośnik do komentarza
Gość suteq
W dniu 7.05.2018 o 11:06, zdrowywariat napisał:

 

4.3 ten level jest tak klimatyczny, dzięki oprawie i muzie, że głowa mała. Miazga totalna.

Ja jeszcze nie grałem, a już uwielbiam soundtrack. 

 

 

:fsg: 

 

Jeszcze tylko kilka dni. :banderas: 

Odnośnik do komentarza

Granie w Donkey Konga bez zbierania puzzli i literek? To już wolę w The Last of Us na niskim i włączonym trybem podglądania. 

 

A tak w ogóle cicho liczę na remaki pierwszym trzech odsłon w wykonaniu retro. Chociaż szans są na to niewielkie, bo prawdopodobnie zakończą serie jeszce jedną grą. Jak pójdą w coś w stylu Kong Odyssey, to bedę rozczarowany. 

Edytowane przez Papaj
Odnośnik do komentarza

Powiem tyle, pływanie jest skillowe, bardzo przyjemne, a do tego pięknie animowane, kiedy jest tylko okazja wyskakuję z wody i z powrotem. Samemu i z każdą małpą się inaczej pływa, mamy dwie dodatkowe prędkości. 4.3 poprzez swoją kolorystykę i muzykę spowodował to, że ciągle tam wracam popływać.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Nieźle, ja w pierwszych 5 światach zrobiłem KONGi, ale świątyń nie ruszałem - teraz jestem na 6-1. Oprócz tego w co-opie z kumplem doszliśmy do 6-5, ale tam już bez robienia liter i puzzli. Jutro przerwa, ale myślę, że do końca tygodnia zrobię szósty świat i zabiorę się za świątynie, a w co-opie po prostu dokończymy 

Odnośnik do komentarza

Tylko proszę się nie śmiać i nie mówić, że było bo nie śledzę forumka na bieżąco. Aby odblokować wszystkie 'dodatkowe' levele jak niżej to muszę na danej wyspie zebrać wszystkie KONG? Czy coś jeszcze?
W ogóle ta gra na switchu (mobilnie, a na pro już w ogóle) to zupełnie inna gra niż na tym gównianym padlecie z wiiu.

15de386667169c898c884c9348364f71.jpg

Odnośnik do komentarza

Jedna plansza w każdym świecie jest odblokowywana po zdobyciu liter we wszystkich planszach w danym świecie, ale oprócz tego masz inne ukryte plansze, które odblokowuje się znajdując sekretne przejścia (takie jakby portale) 

 

U mnie gra już zaliczona. Wszystkie KONG zdobyte, jeszcze tylko 5 świątyni i zobaczymy co tam jeszcze Retro wysmażyło. Robię teraz 2-K i to chyba najlepsza plansza w platformówkach 2D w jaką kiedykolwiek grałem. Dużo o niej słyszałem i wydawało mi się, że wiem czego się spodziewać, ale na żywo jest jeszcze lepiej  

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza

Ograłem to ostro na Wii U, poźniej po wymasterowaniu z tego co pamiętam chyba wszedł nowy tryb z jednym serduszkiem, to już bylo nie na moje nerwy, może przy wersji na Switcha się porwę. Jak dla mnie to nadal najlepsza platformówka 2d.

Edytowane przez S_600
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, creatinfreak napisał:

W ogóle ta gra na switchu (mobilnie, a na pro już w ogóle) to zupełnie inna gra niż na tym gównianym padlecie z wiiu.

 

Padlet Wii U to jednak bardziej ergonomiczny kontroller niż Switch w przenośnej wersji, także dość ciekawa uwaga, no ale w DK jeszcze nie grałem... Chyba. że masz na myśli granie na małym ekranie (aspekt wizualny) na obu wersjach, wtedy nie ma wątpliwości co lepsze.

Edytowane przez AvengerGT
Odnośnik do komentarza

Chyba że na handheldzie doczepić sobie jeszcze jakiegoś gripa. Co ciekawe nintendo nawet ma takiego oficjalnego tylko niemal nikt o nim nie słyszał i prawie nigdzie nie można tego dostać.

Spoiler

711zlvugX-L._SL1000_.jpg

Spoiler

ZdjÄcie użytkownika Scott Omalley.

 

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...