Skocz do zawartości

Donkey Kong Country: Tropical Freeze


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

To samo, skończyłem dodatkowe światy, zebrałem wszystkie puzzelki, Kongi i figurki (co było cholernie satysfakcjonujące). Dla mnie DK bije na głowę SM3DW (przy którym ogólnie też dobrze się bawiłem) i były to przecudowne 40h warte każdej wydanej złotówki (no i ten soundtrack Davida Wise) 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zrobiłem tylko część z braku czasu (DK'a często ogrywałem skokami - w zasadzie znalezienie wszystkiego i przejście każdej lokacji zajęło mi 4 miesiące) co jest małym hardkorem ale bardzo satysfakcjonującym jak każdy krok wykonamy prawidłowo (i ta adrenalina czy zdążę). 

Odnośnik do komentarza

Ale o czym mówicie - jest jakiś tryb po przejściu czy poziom trudności nowy? : )

 

jak przejdziesz gre, skompletujesz wszystkie literki, przejdziesz K poziomy, odblokujesz nowy swiat i go przejdziesz, odblokowujesz hard mode z 1 serduszkiem.

 

Co jest niczym w porownaniu do Mirror Mode z DKCR, gdzie cala gra byla lustrzanym odbiciem (chodzenie w lewo included) i z 1 sercem :D 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przejście gry na 200% (wliczając zebranie wszystkich liter i puzzli + hard mode na jednym sercu) zajęło mi 4 miesiące. Przez ten czas grałem jedynie w tę grę. Potem zacząłem robić Speed run na złoto, ale utknąłem na trzecim świecie i więcej do gry nie wróciłem.

Dla mnie w top 5 najlepszych platformówek ever.

Edytowane przez Jazdaone
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Nie ma bata, jedna z najlepszych platformówek jakie grałem do tej pory. Na niektórych etapach, zwłaszcza tych bonusowych miałem ochotę rzucać padem o ścianę ale jaka była satysfakcja jak przeszedłem :) Zrobiłem wszystkie etapy z puzlami i literkami ale za czasówki chyba nie mam zamiaru się brać, to nie na moje nerwy. Czas zagrać w Country Returns.

Odnośnik do komentarza

CR dużo trudniejsze( albo mi się tak wydaje). Konczę powoli TR i mimo wszystko jak platformery, to tylko Nintendo. Żadna platformówka 2D nie dała mi tyle satysfakcji od czasu...CR na 3DS-a. Jedynie do czego mógłbym sie przyczepić, to etapy podwodne ale ja takich nie cierpię nawet w innych platformówkach. W każdym bądź razie liczę, że Retro już dłubie przy nowym Kongu na Switcha.

Odnośnik do komentarza

W TR masz przede wszystkim trzech pomocników do wyboru. Każdy, co innego umie i to odróżnia te dwie części. W CR miałeś tylko DD do pomocy i to czuć. W poprzedniku jest więcej etapów pod presją( ucieczka przed pająkami, lawą itp.), puzzle są bardziej sprytnie poukrywane, poziom trudności wzrasta z każdym następnym etapem a te są według mnie zwyczajnie dłuższe niż w kontynuacji. Za to TR ma bardziej różnorodne levele. Co poziom, to nowy pomysł na niego. Jest łatwiej i poziom trudności nie wzrasta z każdym kolejnym etapem.

 

Skończone. 100% wbite. Co za gra :obama: Te dodatkowe poziomy dają w kość jak za starego i nowego Country. Z niecierpliwością wyczekuje kontynuacji. :)

Edytowane przez Papaj
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...