Skocz do zawartości

Donkey Kong Country: Tropical Freeze


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie DKGR = DKTF 

Jedna i druga zaje bysta, choć wiadomo że Returns był bardziej świeży.

 

Ja oczywiście wezmę wersję na Switcha (podjedę do 100% bo ostatnio nie zdążyłem zrobić) ale z zakupem poczekam trochę. Mam w co grać na Switcha dzięki ostatniej promocji, a na innych platformach też dużo dobra.

Odnośnik do komentarza

Rok temu kupiłem TF za 100zł nówkę w folii. Teraz chcą za to 200zł i w sumie żadnych nowości. Bardzo słabo, bo mogli odświeżyć też CR. Gram ponownie w tę zayebistą grę na 3Ds-ie i mimo wszystko to 30 klatek to nie jest to w tym tytule. Gra była robiona pod 60 i to czuć. Bardzo chętnie zagrałbym w CR na silniku TR( choć to ten sam tylko dopieszczony). Od 3DS-a coś mnie oczy bolą po dłuższej grze. 

Odnośnik do komentarza

Za 200zł gdyby dorzucili jeszcze podrasowanego Country Returns z dodatkowymi poziomami z 3DS'a i wrzucili jeszcze chociaż jeden nowy świat do TF (lub nawet double Pack jak Bayo) to łykałbym w ciemno. Tak obecnie poczekam aż nówkę wyrwę za jakieś 120/130zł bo obecna cena to przegięcie (tak więc u mnie Maj należy do Dark Souls albo Super Mario Odyssey). 

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.04.2018 o 18:48, chrno-x napisał:

Za 200zł gdyby dorzucili jeszcze podrasowanego Country Returns z dodatkowymi poziomami z 3DS'a i wrzucili jeszcze chociaż jeden nowy świat do TF (lub nawet double Pack jak Bayo) to łykałbym w ciemno. Tak obecnie poczekam aż nówkę wyrwę za jakieś 120/130zł bo obecna cena to przegięcie (tak więc u mnie Maj należy do Dark Souls albo Super Mario Odyssey). 

Soulsy dopiero w wakacje na switchu, chyba ze będziesz grał na innej platformie 

Odnośnik do komentarza

Posta napisałem zanim Soulsy zostały opóźnione na Switcha. Co ciekawe ostatnio z aktualizowali cenę Captain Toad chociażby w takim KiGu i tytuł śmiga za 160zł. Niech mi ktoś powie czy nowa postać jest więcej warta niż nowe poziomy w Toadzie, bo dla mnie to jest niezrozumiałe. 

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

A co wiadomo ile będzie nowych poziomów dodanych do Toada? Bo jak dla mnie nowe poziomy w Toadzie ygrywają nad jedną nową postacią w dk z zerową ilością nowych plansz. No i chyba oby dwie gry śmigały za te 189/199zł na WII U. Tylko obecnie jedna z nich dalej kosztuje jak zupełnie nowa gra. 

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Captain Toad zawsze był tańszy, startował na Wii U za 40 euro. Tropical Freeze za 50 euro, no a potem była to chyba najczęściej przeceniana gra na Wii U, od... dawna nie jest problemem kupić ją za 20. Może powinni wtedy od razu dać 60 euro, to teraz ludzie by mniej płakali. Budżetowo to dość duża produkcja, Nintendo liczy, że coś na niej odrobi. Najwyżej będą mieli z czego opuszczać. 

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Nie pamiętam czy już kiedyś w tym temacie pisałem o cenie Tropical Freeze, więc żeby było jasne: nie bronię ceny tej gry - też uważam, że jest za duża jak na port, ale ta gra i Returns to jedne z najlepszych platformówek 2D w historii, a niestety na WiiU strasznie zbombiła. Bardzo chcę trzecią część nowej trylogii (czy to zrobioną przez Retro czy Monster Games), więc mogę przepłacić za ten port

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, funditto napisał:

W jakim sensie inny ? Jak dla mnie podobny, ale jeszcze lepszy niż Returns 

 

Ciężko opisać, jest trochę inny feeling. Na razie nie wiem, czy lepszy od Returns, bo dopiero zacząłem. Ale będzie ciężko, bo Returns był pierwszy i to mój nr1 platformerów 2D. Choć wszystko możliwe, bo gra zapowiada się świetnie :).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...