Skocz do zawartości

Mario Kart 8 Deluxe


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zagrałem chyba z 6 wyścigów. Całe lata byłem indoktrynowany, że MK to jakiś mesjasz, a moje wrażenie jest takie, ze ta gra jest mega nudna. Mułowate sterowanie, brak poczucia prędkości nawet w klasie o najwyższej pojemności. Crash Team Racing na Psxie z tego co pamiętam dawał mi o wiele więcej frajdy samym poruszaniem się na torze. Edit: w sumie jak grałem w LBP Karting czy Mod Nation Racers to też sterowanie było dla mnie mulowate względem tego co pamiętałem z CTR (i była jeszcze jakas inna gra kartingowa na PSXa, której nazwy nie pamiętam).

Dam grze jeszcze jedną szansę w trybie Battle, bo chyba własnie takie były moje oczekiwania i w sumie nie wiem czemu kolega włączył nam Race ze wszystkimi dopałkami. Graliśmy na 60" we 4 i praktycznie nie było czuć, że gramy split screen :)

 

BTW: przydałaby się w tej grze opcja doganiania jak w NfSie drugim lata temu. Zwiększyłoby to uczucie rywalizacji na torze.

Edytowane przez szczudel
Odnośnik do komentarza

Sterowanie super, moze grasz na korekcie automatycznej toru jazdy, defaultowo to wlaczone jest niestety

 

Graj multi, singiel to kupa

 

Jest doganianie przeciez, jak siedzisz na ogonie dluzej to dostajesz boosta, do tego boosty po akrobacjach, boosty po driftowaniu, pelno opcji 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Konsola nie była moja. Przekażę uwagi właścicielowi, razem z opierdzielem, że mi to Mario Kartowo Podobne doświadczenie zaserwował :P

Muszę jakiś poradnik obczaić, bo dostałem komentarz gdy pytałem jak się gra, ze "o to chodzi aby nie wiedzieć i samemu wszystko wykminić" :/

 

Edit: no karwa... nic nam o drifcie i booście po nim nie powiedział :|

Edytowane przez szczudel
Odnośnik do komentarza
46 minut temu, szczudel napisał:

BTW: przydałaby się w tej grze opcja doganiania jak w NfSie drugim lata temu. Zwiększyłoby to uczucie rywalizacji na torze.

Przecież jak jesteś na końcu to dostajesz lepsze powerupy i często jest tak, że możesz cisnąć caly wyścig pierwszy i przed metą dostać niebieską muszlą i elo.

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, szczudel napisał:

Konsola nie była moja. Przekażę uwagi właścicielowi, razem z opierdzielem, że mi to Mario Kartowo Podobne doświadczenie zaserwował :P

Muszę jakiś poradnik obczaić, bo dostałem komentarz gdy pytałem jak się gra, ze "o to chodzi aby nie wiedzieć i samemu wszystko wykminić" :/

 

Edit: no karwa... nic nam o drifcie i booście po nim nie powiedział :|

Co za głupota w menu gry na samym dole masz zakładkę help radzę się zapoznać są tam opisane wszystkie techniki i porady bez znajomości których nie warto nawet odpalać pierwszego wyścigu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Cześć Wszystkim.
Od jakiegoś czasu pogrywam z dziewczyną w Mario Kart 8 i jest pięknie. To moja pierwsza gra na switcha.

Mam pytanko - co oznacza możliwość podbicia gwiazdki z 1/6 do 6/6 w lewym górnym rogu ekranu po każdym wyścigu?

Druga sprawa - jak ściągnąć Mii wygenerowane na koncie internetowym (zrobiłem je na telefonie w przeglądarce) do Konsoli?

Ponadto - może ktoś chciałby się zmierzyć? Chętnie rywalizowałbym od czasu do czasu ze znajomym przeciwnikiem. Dzisiaj wieczorem planuje godzinną rozgrywkę.

Pozdrawiam Wszystkich! Gra jest cudowna. Pięknie czyta się forum w którym jest taka miła atmosfera.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...