Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa" - V.Vita


envie89

Rekomendowane odpowiedzi

a nie jest tak przypadkiem ze przez robienie tego restore tyle razy to zablokuja nam konto na jakis czas?, bo jak ja na poczatku z czyms sie zamotalem i kilka razy (chyba dwa) zrobilem deaktywacje konta to zblokowali mi to konto na kilka dni, i nie moglem nic z PSS sciagnac. Nie wiem czy to ma z ty cos wspolnego , ale tak jest i potem trzeba czekac kilka dni na odblokowanie, ale dotyczy to deaktywacji systemu

Odnośnik do komentarza
Gość mastafaker

Ja nie wiem co ich ten japoński ps store taki zapchany. No rozumiem, że chcą tam sprzedawać swoje konsolki, ale ilość wszystkiego mnie przytłoczyła. O wiele ciekawsze demka mają i w końcu miałem okazję zagrać w Gravity (genialna animacja i w ogóle wykonanie), Ragnarok (to akurat mnie w ogóle nie przyciągnęło), Lord of Apocalypse (ciekawa gierka ale grafika słaba). Najciekawszą grą jaką udało mi się pobrać z J PSS to Power Smash. Takie gry mogą wychodzić na PSV. Grafika jak ze stacjonarki, gameplay przyciągający na długie godziny.

 

Aktualnie absolutnym killerem graficznym na psv jest: Fifa Football, Uncharted, Power Smash (u nas Virtua Tenis?). Oby więcej takich gier.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

przez media go powinno sie dac

 

Niestety ale Media Go nie działa. Oczywiście MOŻNA ściągać dzięki Media GO gry z PSS na PC ale do wrzucania tego na PSV trzeba użyć osobnego oprogramowania o nazwie Content Manager Assistant, ktory mozna pobrać z tej strony:

 

http://cma.dl.playstation.net/cma/win/pl/index.html

 

Tzn tak to działa w teorii. W praktyce gry z PSP na PSV za pomocą tego programu wrzucić mi się nie udało (pewnie ja zrobiłem gdzieś błąd ale zamiast się bawić to po prostu ściągnąłem na PS3 i przerzuciłem bez problemu po kabelku).

Odnośnik do komentarza

dokładnie tak, tylko te memorki do psv nie grzeszą szybkością i trzeba pamietać, ze niektóre dane gry sązawarte w kontenerach na wzór zipow czy rarów, a po instalacji tracą kompresję.

 

jeśli instalka zajmuje jakies 300-400mb i faktycznie cos daje to mozna się w to bawić, ale fakt, gra jest już na karcie i nie ma tu problemu wolnego wczytywania umd

Odnośnik do komentarza

czy jak mam wersje 3g bede mógł sobie dzwonic z skypa?

 

w oficjalnym press info jest adnotacja, ze skype moze nie działać w niektórych krajach na konsoli 3G. niestety nie napisano, czy w polsce bedzie taki problem. mysle, ze nie, bo akurat u nas infrastruktura sieci jest dobrze rozwinięta.

 

u mnie w górach mam bardzo dobry zasięg 3g i wszystko działa na innych urzadzeniach.

Odnośnik do komentarza

Witam.

Znalazłem w podręczniku użytkownika taką informację:

 

"Jeśli temperatura systemu PS Vita jest zbyt wysoka, zostaje wyświetlona ikona X (Tymczasowe zawieszenie). Kiedy ikona ta jest widoczna, system nie może korzystać z połączenia w sieci telefonii komórkowej do momentu schłodzenia. Kiedy temperatura systemu spadnie, ponownie zostanie wyświetlona ikona mocy sygnału sieci telefonii komórkowej."

 

Czy ta ikona pojawi się tylko w wersji 3G, czy w WiFi też? Czy pojawi się też, gdy konsola nie jest podłączona do sieci?

 

Pytam, bo grałem dziś w Uncharted około 1,5 godz. i zauważyłem że konsola dosyć mocno się rozgrzała. Żadna ikona się nie pojawiła więc nie wiem czy to normalne. Napiszcie proszę, czy u Was też tak jest? Czy mocno się nagrzewa podczas grania w Uncharted?

 

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...