Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa" - V.Vita


envie89

Rekomendowane odpowiedzi

A bateria powiedzmy w rocznej konsoli powinna starczyć na mniej więcej ile godzin grania?

Tak patrzę i chyba jednak skuszę się na używaną Slim, aczkolwiek ta wersja Lime jest śliczna, ale na eBay czy Amazon w grę wchodzi tylko import z JP  :)

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mnie cieszy że bateria wytrzymuje podróż B-Stok - Wawa w autobusie. Pamiętam że PSP miało taką aplikacje na CFW która obniżała taktowanie procesora, wówczas żywotność baterii wzrastała niemal o połowę.I gdy oglądałem filmy to trzymała za(pipi)iście długo, ale do grania trzeba było ustawić na fabryczne. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Lepsza wersja Vity ? To chyba Crystal White albo Piano Green z ekranem LCD, starsze modele mają Ekran OLED. Karta najlepiej 8 giga albo nawet 16. Tak naprawdę musiałbyś sam zdecydować czy pasuje tobie żywszy kolor na OLED czy może ten z LCD wystarczy. 

 

Starsze pierwsze modele określane jako FAT a nowsze jako SLIM bo są odchudzone 20%. Trudno stwierdzić czy Slim jest gorszy ponieważ zdecydowanie ZA tą konsolą przemawia jej odchudzenie co przekłada się na komfort grania. A sam obraz o ile zauważalnie bledszy to może podobać się bardziej, to już zależy od oka. Ja bym brał SLIM, chociaż gram na FAT to może zdecyduje się na import Piano Green z Amazona. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

a jak jest z grami zakupionymi cyfrowo, kupuje od gościa vite z ponad 10 grami ściągniętymi ze sklepu. Mam sie czego obawiać. Czy będą potrzebne mi dane do konta? Haslo ?

 

Nie warto kupować takiej konsoli z obcym kontem gdzie gry są kupione w wersji cyfrowej. Lepiej napisać że gry ciebie nie interesują i niech obniży cenę do samej konsoli z kartą pamięci to kupisz albo szukaj konsoli z grami na kartach. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kupiłem na Vitę FF X/X-2 remastered. FFX jest normalnie na pamięci, natomiast FFX-2 jest jako kod do pobrania, ale z tego co widzę wersja US. Czy mogę ją ściągnąć na konto europejskie które mam w Vicie? Nie mogę przecież utworzyć na konsoli drugiego konta i robić jakieś kombinacje z wylogowywaniem :(

 

edit: sprawdziłem i lipa, kod nieprawidłowy. Pewnie na US by zadziałał.

Edytowane przez grykom
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...