Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa" - V.Vita


envie89

Rekomendowane odpowiedzi

szukamy klona monhun tak? 

 

no to wybierasz wsrod trzech najlepszych na vite - freedom wars, ss delta i toukiden kiwami, zaden nie dorownuje oryginalowi ale kazdy ma duze grono fanow i chyba ciezko bedzie wybrac jednoznacznie najlepszego. Niech wypowiedza sie znawcy tych gierek, ktory najlepszy, ja tylko od siebie dodam, ze najblizszy MH w klonowaniu(najwiecej klona w klonie) jest w touikidenie

Odnośnik do komentarza

Kupiłem vitę, w stanie wizualnym b. dobrym. Jest to model 1104 Oled z 3G.

Problemem jest niepełnosprawna bateria, która po naładowaniu do pełna pada po 2godzinach grania w gierki.

Dodatkowo przy stanie ponad 70% lubi spadać do 10% i tak kilka razy aż do wyłączenia.

Podejrzewam, że nie jest to normalne.

Ktoś miał podobnie? Wymieniał baterię?

Odnośnik do komentarza

Mam pytanko, jaka gra jest lepsza - Freedom Wars czy Soul Sacrifice Delta? Musze wybrac tylko jedna z nich bo nie mam juz miejsca na karcie

 

Zalezy czego oczekujesz.

 

Jeśli klimatu najbliżej monster huntera, to weź Toukiden Kiwami.

Jeśli chcesz czegoś z fajną fabułą, mroczną otoczką i brutalnym gameplayem - bierz SS Delta

Jeśli chcesz coś bardziej futurystycznego również nastawionego na fabułę - Freedom Wars ;) 

Odnośnik do komentarza

Kupiłem vitę, w stanie wizualnym b. dobrym. Jest to model 1104 Oled z 3G.

Problemem jest niepełnosprawna bateria, która po naładowaniu do pełna pada po 2godzinach grania w gierki.

Dodatkowo przy stanie ponad 70% lubi spadać do 10% i tak kilka razy aż do wyłączenia.

Podejrzewam, że nie jest to normalne.

Ktoś miał podobnie? Wymieniał baterię?

nie jest to normalne, vita spokojnie trzyma te 5h (no chyba ze np taki killzone mercenary w multi zjada baterie w 3h)

 

nie mozesz reklamowac? wymiana baterii w vicie jest mozliwa ale klopotliwa bo trzeba cala konsole rozebrac

 

sprobuj tez tego

 

Odnośnik do komentarza

szukamy klona monhun tak? 

 

no to wybierasz wsrod trzech najlepszych na vite - freedom wars, ss delta i toukiden kiwami, zaden nie dorownuje oryginalowi ale kazdy ma duze grono fanow i chyba ciezko bedzie wybrac jednoznacznie najlepszego. Niech wypowiedza sie znawcy tych gierek, ktory najlepszy, ja tylko od siebie dodam, ze najblizszy MH w klonowaniu(najwiecej klona w klonie) jest w touikidenie

 

Souls Sacrifice nie jest klonem monhuna. Z trzech gierek ma zdecydowanie najbardziej oryginalny klimat oraz swietna otoczke fabularna, czy tez "lore". :cool:

 

Typowym klonem jest Toukiden, i jest to bardzo dobra gra, osobiscie czekam mocno na 2jke na PS4, wreszcie duzy ekran i klimat ktory mi lezy.

Odnośnik do komentarza

 

Kupiłem vitę, w stanie wizualnym b. dobrym. Jest to model 1104 Oled z 3G.

Problemem jest niepełnosprawna bateria, która po naładowaniu do pełna pada po 2godzinach grania w gierki.

Dodatkowo przy stanie ponad 70% lubi spadać do 10% i tak kilka razy aż do wyłączenia.

Podejrzewam, że nie jest to normalne.

Ktoś miał podobnie? Wymieniał baterię?

nie jest to normalne, vita spokojnie trzyma te 5h (no chyba ze np taki killzone mercenary w multi zjada baterie w 3h)

 

nie mozesz reklamowac? wymiana baterii w vicie jest mozliwa ale klopotliwa bo trzeba cala konsole rozebrac

 

sprobuj tez tego

 

 

Widziałem, że jest to możliwe. 

Mógłbym się bawić w wymianę, ale nie wiem czy mi się chce.

MOgę oddać i tak też zrobię.

Dzięki

Odnośnik do komentarza

 

 

Kupiłem vitę, w stanie wizualnym b. dobrym. Jest to model 1104 Oled z 3G.

Problemem jest niepełnosprawna bateria, która po naładowaniu do pełna pada po 2godzinach grania w gierki.

Dodatkowo przy stanie ponad 70% lubi spadać do 10% i tak kilka razy aż do wyłączenia.

Podejrzewam, że nie jest to normalne.

Ktoś miał podobnie? Wymieniał baterię?

nie jest to normalne, vita spokojnie trzyma te 5h (no chyba ze np taki killzone mercenary w multi zjada baterie w 3h)

 

nie mozesz reklamowac? wymiana baterii w vicie jest mozliwa ale klopotliwa bo trzeba cala konsole rozebrac

 

sprobuj tez tego

 

 

Widziałem, że jest to możliwe. 

Mógłbym się bawić w wymianę, ale nie wiem czy mi się chce.

MOgę oddać i tak też zrobię.

Dzięki

 

Jak mozesz to oddaj.Wymiane czego,tu nic nie wymieniasz.Odlaczasz czekasz i dziala-to samo po 2 latach bylo u mnie.

Odnośnik do komentarza

Takie pytanko świeżo upieczonego posiadacza Vity. Co byście polecili z tej promocji Big in Japan. Widzę że jest tam sporo JRPG ale po przejrzeniu ich recek i ocen masa z nich zebrała takie sobie noty. Może jednak są godne uwagi. Głownie chodzi mi o gry exclusive na vite bo pozycje takie jak cykl Neptunia już ograłem.  Na razie skłaniam się w stronę Soul Sacrifice Delta, Sorcery Saga, Tokyo Twilight, Tales of Hearts i Criminal Girls.

Odnośnik do komentarza

najfajniejsze pozycje w promocji to wg mnie:

 

soul sacrifice delta

toukiden kiwami

tales of hearts r

ys memories of celceta

persona 4 golden

digimon cyber sleuth

final fantasy x/x2 hd

the legend of heroes trails of cold steel

danganronpa 1 i 2

disgaea 3 i 4

mgs 2 i 3 hd

virtue last reward

demon gaze

trylogia atelier

steins gate

gravity rush

 

+ klasyki psp/psx z suikodenami, finalami, vargant story, castlevaniami, silent hill itp w cenach dwoch browarow w knajpie

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Prosiłbym o wyjaśnienie mi jednej rzeczy. Załóżmy że mamy z bratem po Vicie, czy da się je powiązać kontem PSN w sensie że kupujemy grę i można je pobrać na obu konsolach? Coś jak konsola domowa w Xboxie. Przerzuciłem trochę stron z tego tematu ale dalej nie wiem. Dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich!
Z racji, że w tym tygodniu planuję kupić Vitę chciałbym się upewnić w kilku kwestiach przed zakupem - uprzedzam pytania będą noob'owe, ale z racji tematu mam nadzieje, że mi to wybaczycie i pomożecie ;)

Vitę kupię w wersji europejskiej (UK), mam europejskie konto PSN (dotychczas używane do gry na ps4) - z tego co wyczytałem niektóre tytuły które mnie interesują (Chrono Cross, Finale) są jedynie dostępne na US PSstore więc tu pierwszy problem:/
 

1. Czy mogę na europejskiej konsoli stworzyć konto US co by móc kupować gry z tego rynku (interesują mnie klasyki z psx'a takie jak wspomniany CC i seria Finali, Parasite Eve itd.)

2. Interesuje mnie ta funkcja Remote PLay na Vicie - dobrze to działa? W sensie jakbym chciał w pracy przez WIFI połączyć się z konsolką która jest w domu i pograć sobie w DOOMa/Uncharted 4 - da radę?Czy za dużo bym chciał :P?
2a. No i czy będzie to w ogóle możliwe bo @ PS4 mam konto EU więc musiałbym mieć na Vicie 2 konta US i EU prawda? Da radę mieć 2 konta z różnych regionów, są z tym jakieś problemy?
3. W ogóle czy mając aktywne to konto US na Vicie - jak kupię fizycznie grę EU w sklepie w UK to odpalę ją na konsoli? Hmm trochę się zakręciłem i już nie wiem :)

Raz jeszcze sorki za pytania ale nie znalazłem wcześniej jednoznacznych odpowiedzi - dzięki! Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

1-tak da sie ale jak chcesz zonglowac kontami to mija sie to z celem wg mnie

2-da sie ale przy tak szybkich grasz jak wymieniles mija to sie raczej z celem, zreszta mozesz remote play na odleglosc wyprobowac przez lapka bo juz ta funkcja nie jest eksluzywna dla vity

2a - nie da sie, na vicie mozesz miec tylko jedno konto zarejestrowane w jednym momencie

3 - nie odpalisz

 

podsumowujac jak chcesz sie bawic w gierki cyfrowe us i jednoczesnie miec swoje konto glowne eu to masz problem, niektorzy sie bawia w to i cisna na dwie memorki - na jednej gry z jednego konta, na drugiej gry z innego konta, ale kazda zmiana memorki rowna sie zresetowanie ustawien vity i formatowaniem memorki i na nowo trzeba rejestrowac sie, sciagac gre, wgrywac save/y itp

Odnośnik do komentarza

Dzięki Ficuś za odpowiedzi w temacie, rozjaśniłeś mi conieco :)

Czyli w sumie chyba lepszym rozwiązaniem jeśli głównie chcę ogrywać klasyki z psx'a będzie po prostu stworzenie na EU konsoli konta US i kupowanie gier w wersji cyfrowej, jeśli te podmianki są problematyczne. Są jeszcze jakieś różnice między kontami US/EU na korzyść/niekorzyść jednego z nich ?  Czy 8gb karta pamięci starczy mi na 2-3 gry czy lepiej doinwestować w 16gb/większą kartę?

Raz jeszcze dzięi za pomoc :) pozdr.

Odnośnik do komentarza

Na koncie US mogą nie działać Twoje kardy kredytowe (u mnie nie działa zadna) i bdziesz musiał szukać zdrapek (bo oczywiscie naszymi nie doładujesz konta). Poza tym to US ma przewage jak chodzi o liczbe klasyków (chociazby Xenogears).

 

E: co do karty pamieci na klasyki to wszystko zalezy od gatunku. Takie Final fantasy 8 czy 9 zajmuje sporo i wtedy faktycznie zmieścisz dosłownie kilka gier. Inne gatunki zajmują śmieszne ilośc (najczęsciej mniej niż 700MB) więc wejdzie tego sporo.

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...