Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa" - V.Vita


envie89

Rekomendowane odpowiedzi

Ja takiego problemu nie uświadczyłem pomimo że w pierwszych godzinach użytkowania ze względu na brak gier bawiłem się aplikacjami, miałem jednocześnie włączonego Facebook'a, Skype'a, ściągałem dema z PS Store i nie odczułem żeby Vita się jakoś szczególnie nagrzała.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wlasnie kupilem uzywane PSV. Wlaczylem konsolke, zalogowana byla na konto sprzedajacego, na karcie pamieci 8 gb znajdowalo sie pare demek i 2 pelne gry. Wyjalem karte i usunalem konto kolesia, a kiedy wlozylem karte pamieci do srodka to wyskoczyl komunikat, ze aby karta pamieci mogla dzialac musi zostac sformatowana, bo jej zawartosc przypisana jest do konta sprzedajacego. Wie ktos co zrobic, aby gry byly na moim koncie czy to juz niestety niemozliwe???

Odnośnik do komentarza

Aha, czyli innymi slowy zostalem wydymany w dupala - to cena za niewystarczajace informacje jakie posiadalem przed zakupem. Niemniej z Vity jestem zadowolony, jutro kupie sobie za 5 dyszek Tales From Space i jakas inna pomniejsza gierke, a mam jeszcze 2 stowki na pelnoprawne produkcje. Everybody's Golf i Hustle Kings jakos przeboleje, tym bardziej ze Sony daje 4 gierki za free w PSS.

Odnośnik do komentarza

Pewnie chodzi o te co dają do gier z kartami.

 

Gdzie można sprawdzić zapowiedzi gier na PS Vita? Chcę zakupić Fifę, ale nie wiem czy nie zbliża się jakas kolejna odsłona czy też PES.. Myślałem by wziąść PES 2012 z PSP ale to chyba będzie masakra graficzna dla Vity, a może ktoś grał w tą wersję i może sie wypowiedzieć? ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

skąd mam wiedzieć że Vita jest już naladowana do pełna(bateria), po tym że nie świeci sie pomarańczowa dioda(dodam to że pomimo tego wciaż jest "prąd na bateryjce" jak sie odpali konsole)?

 

Tak po zmianie koloru diody, a to że jest prąd na baterii wskazuje że konsola podłączona jest do prądu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

w kontroli rodzicielskiej daj zazwolenie dla Near i dodaj swój router/ap do bazy danych http://www.skyhookwi...s/submit_ap.php

 

po kilku h/dniach powinno działać (tak mysle, bo mam 3g ;) i nie sprawdzałem na wifi-only)

 

Z vita łącze się przez hotspot WiFi w telefonie htc hd ,a jego mak nie da sie zarejestrować na stronie skyhook bo go nie przyjmuje, szukam wszędzie na necie ale nigdzie nie pisze jak uruchomić Near jak opisałem ...

Edytowane przez AbraHAM
Odnośnik do komentarza

Panowie, dzisiaj po kilku tygodniach od zakupu Vity postanowilem wyczyscic konsolke szmatka, ktora dostalem przy zakupie i ku mojemu niezadowoleniu na sprzeciku zauwazylem kilka mikroskopijnych i malutkich rysek. Pal licho te z tylu na materiale piano black otaczajacym tylni panel dotykowy, ale kilka malutkich zarysowan pojawilo sie na wyswietlaczu. Coz, myslalem ze Vita ma niezniszczalny ekranik. Co zrobic zeby konsolka sie nie rysala? Jakie etui polecacie, takie zeby bylo wygodne i w pelni zabezpieczajace konsolke i ekranik?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...